לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2006, 12:30
  huck92010 huck92010 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.06
שאלה שאלה בקשר לתזמון קנית קרנות הנאמנות ..

שלום לכולם קוראים לי יובל ואני ואבא שלי משקעים בקרנות כבר שנה לערך .
כמובן שלאף אחד מאיתנו אין כמעט גרגיר של מושג באיזה קרן לבחור , אנחנו עושים מה שהיועץ של המבנק שלנו אומר ,כמו כבשים אם תרצו ...עד עכשיו יש לנו רווח של בערך2000 שח אבל זה נראה לי קטן מאוד ביחס לכמות הכסף שהשקענו [כ שח15000]וביחס לזמן ולשיגעונות שעברנ במשך שנה שלמה - למכור לקנות לקנות למכור ...

אני הסתכלתי בפורום הזה ובנושאים שמפורסמים ,ונראה לי שיש פה כמה חברה שמבינים כמעט באותה רמה של היועץ בבנק או לפחות ככה זה נראה ..

השאלה שלי היא :

על איזה מדדים אני צריך להסתכל כאשר אני קונה קרן ? אני יודע שיש מלא ממדים ושאי אפשר להגיד 3 או 4 אבל תנסו ..

כאשר אתם קונים קרן על מה אתם מסתכלים דבר ראשון ועל מה דבר אחרון ? ... איך אתם מוצאים את הרמזים האלו שאומרים לכם במוח :לקנות ! , לקנות ועכשיו!!! ....???

תודה יובל..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-03-2006, 13:58
  bondy bondy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי huck92010 שמתחילה ב "שאלה בקשר לתזמון קנית קרנות הנאמנות .."

אהלן יובל.

שאלות קשות אתה שואל. אנסה לענות כמיטב יכולתי. קודם כל אל תנסה לתזמן את השוק. איש לא הצליח לפניך וכנראה שגם אתה לא.
לגבי הקרנות - לפי הסכומים שנקבת בהם יש לכם תשואה של 13% בערך (זה מה שחשוב ולא הסכום).
אם השקעתם בקרן מנייתית בארץ זוהי תשואה די גרועה באתחשב בזה שהשוק עשה יותר, הרבה יותר.
תמיד אתה צריך להשוות את הביצועים של הקרן עם השוק בה היא פועלת. אם השקעתם בקרן אג"ח או שקלית ("סולידית") זו תשואה יפה מאוד.
עד כאן לגבי העבר. אני מאמין בהשקעה לטווח ארוך ללא הרבה פעולות שבדר"כ היחידים שמרוויחים מזה
אלה הבנקים שגוזרים קופון אדיר על כל פעולה (עמלות קנייה, מכירה ...).
כאשר אתה בוחר קרן יש שני מדדים עיקריים שאתה צריך להסתכל עליהם - תשואה וסיכון.
תבדוק תשואות של 5 שנים לאחור לפחות. (יש את הנתונים בכל אתר). הסיכון מתבטא בסטיית התקן נתון שמופיע בכל עיתון.
לגבי הקרנות המנייתיות יש רק שתיים שמכות את השוק באופן קבוע ב 10 השנים האחרונות והן
אנליסט גמישה ורמקו 20.

עשה לעצמך טובה ותחקור את הנושא בעצמך - היועץ בבנק הוא רק יועץ. אם תחקור בעצמך
ותבין היטב את הסיבות להשקעה שלך תישן טוב יותר בלילה ולא תתרגש מכל ירידה קלה.
לסיכום : ביצועים לאורך זמן, סיכון סביר, השקעה לטווח ארוך (מעט פעילות) ומחקר מקיף.
מקווה שעזרתי,

בף.
ישן 03-03-2006, 01:38
  adi2001 adi2001 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
סוגי השקעות....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי huck92010 שמתחילה ב "שאלה בקשר לתזמון קנית קרנות הנאמנות .."

שלום יובל... קודם כל יש לי כמה דברים לציין למרות שאני יודע שלא הרבה תומכים בדברים שלי.. אבל למה לקחת סכום של 150 אלף שקל ותת ליועץ השקעות בבנק לכוון אותך לאן כדאי להשקיע.. בזבוז של זמן
תתפוס אתה יוזמה ותתחיל לחקור תשוק ... דבר שני אתה בחרת בהשקעה סולידית שזאת השקעה בקרנות אז אל תצפה לתשואה גבוהה... תשואה = רווח מהסכום שהקשעת ... אני אומר שתתפוס יוזמה ותתחיל לחקור תשוק בעצמך... ואין זמן מסויים שמקיעים יודעים בדיוק מתי לקנות... הם פשוט עוקבים אחרי המניה ובודקים בדיוק מה היא הולכת לעשות כמה שווי שוק שלה ובכמה היא נסחרת ובעוד כמה דברים שלא נכנס לזה ... אז הצעה שלייייי תתחיל לטייל בפורמים תשאל שאלות יותר ספציפיות לגבי מה שאתה רוצה לדעת .. ונשמח לעזור לך !!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר