לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-03-2006, 02:43
  משתמש זכר Jesus Christ Jesus Christ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי qolo שמתחילה ב "לכל מי שחושב אולי לרגע להיות גו'בניק -חובה !"

אמר המושתל של דובר צה"ל?
בולשיט כזה לא שמעתי ים זמן..

מתייחסים רע לג'ובניקים? ומה תגיד על היחס לקרביים? לא שמעתי עדיין על קרביים שחוזרים לבסיס ביום א' ונותנים להם שמפניות ולהתנדנד הרבה בערסל.. החיים הרבה יותר טובים לג'ובניקים.. הם לא מקבלים יחס נוקשה כמו חיילים קרביים, היציאות שלהם טובות יותר (כי רובם בבסיסים פתוחים ויוצאים כל יום הביתה), יש להם חיים מחוץ למסגרת (למי שבוחר לפחות שיהיו לו חיים..). וחשיבה בריאה למי שקשה לו עם ג'ובניק, אז שיחשוב איך יהיה לו אם הוא היה בקרבי.

ולגביי חיי החבר'ה בקרבי, לפחות ממה שהחבר'ה שאני מכיר הכל בולשיט אחושרמוטה. יש לי משהו כמו 6 חברים בקרבי (חלקם חי"ר חלקם תותחנים) והחבר'ה שם הם כמו חבר'ה לצרה משותפת.. חברים בבסיס וזהו. כשהם יוצאים הביתה כולם מבלים כמו לפני הצבא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-03-2006, 09:01
  Mezuman Mezuman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.05
קודם כל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי qolo שמתחילה ב "לכל מי שחושב אולי לרגע להיות גו'בניק -חובה !"

הדיון הוא באמת לא כל כך רלוונטי. יש מספיק ג'ובניקים שנהנים ומספיק קרביים שנהנים ובדיוק אותם המספרים לכיוון ההפוך. יש ת'אלה ששונאים כל דבר שיש להם בחיים ומתלוננים ומתבכיינים ויש את אלה שיקחו כל תפקיד ויפיקו את המקסימום וידעו לקחת דברים ממנו. אבל אני ממש לא מסכים עם טענות חד משמעיות וגם כאלה כמו "מי שלא קרבי מבזבז זמן"... זה ממש לא נכון... ללא מערך תומך לחימה לקביים "הכלים" שבחבורה היה מאוד קשה להסתדר ואז הם בטוח לא היו אומרים אמרות מסוג זה... אני אישית, סביר להניח שעוד מעט אהיה "ג'ובניק" להגדרתכם אבל מה זאת אשמתי? נכון... אני מעוניין בצבא ולהמשיך בה, אבל תגידו למה שמישהו עם נתונים קרביים ילך להיות גיובניק? הרי ניתן לתרום בתפקידים קרביים הרבה יותר.. מי צריך להיות ג'ובניק? אז זהו שצריכים... ואני כן רוצה להיות אחת החוליות בשרשרת האינסופית שהודות לה, כל הלוחמים הגיבורים יוכלו להגיד... "קרבי זה הכי, אחי!" נעשה את העבודה, נתרום כל אחד איך שהוא יכול... ותאמינו לי אפשר, להנות... נהנו לפנינו ויהנו אחרינו בכל תפקיד!
ישן 02-03-2006, 18:49
  melarky melarky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.05
תקשיב אחי כל אחד ומה שהוא אוהב... אתה נמצא בג'וב מסוים
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי GuyB שמתחילה ב "לא אחי כי החברים שלך סוגרים 28..."

מתוך אלפים שיש ואין לך בכלל מושג מה זה יחידה קרבית... לכן אל תבצע הכללות אם אין לך מושג... ולמה נראה לך שחברים סוגרים 28?? מה כל מי שבצבא נמצא בשלב הימ"פ בחובלים או משהו?? מי שהחברים שלו בקרבי וסוגרים 12-2 או משהו כזה, יכול גם להכיר אנשים חדשים במסגרת התפקיד שלו... לכלכ דבר הפלוסם והמינוסים שלו וכל בן אדם הוא בן אדם שונה ולכן הויכוח הזה הוא ויכוח סרק...
אה ואבי אל תזיין תשכל כי מה קרביים מרויחים 700 שקל?? והם קורעים תתחת פי אלף יותר... רואים שאתה עדיין לא התגייסת ואתה צעיר... גם ג'ובניקים עושים דברים חשובים... תאמין לי שלהיות טבח זה חשוב מאוד... גם קרבי זה חשוב מאוד... כל הצעירים שלא יודעים על מה הם מדברים- תעשו טובה ואל תמכרו זבל למלשבים אחרים שיאמינו לשטויות שלכם... שכל אחד יעשה תמקסימום ויעשה תמקסימום שהוא יכול בצבא.... מדבר אחד מניסיון

נערך לאחרונה ע"י melarky בתאריך 02-03-2006 בשעה 18:57.
ישן 03-03-2006, 11:15
  Mezuman Mezuman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.05
אחי אתה אשכרה מדבר שטויות...
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי RockFord שמתחילה ב "."

מי מפתח את הנשק ואת כל הטכנולוגיות המתקדמות בצה"ל ואת כל המערכות שיש בצה"ל שהודות להן הקרביים יכולים להתקיים... הלא הם תומכ"לים... גם כשאתה קצין בקרבי יהיו מפקדים מעלך... ולג'ובניקים ת'מפקדים שלהם ולקרביים שלהם... קרבי זה חוויות מצד אחד אבל מצד שני הממממממווון קריעת תחת... לא שיש לי משהו נגד זה.. נהפוך הוא... בכיף הייתי קרבי... אבל לא חד משמעי שזה הדבר הטוב בשביל חלק גדול מהאנשים. קריעת תחת שמבחינת ההשקע לא כל כך משתלמת, בואו נודה בזה... ויש מלא ג'ובניקים... קצינים... שנמצאים במשרות טובות יוצאים כל יום הבייתה, רואים את האישה ואת הילדים... את החברות ואת החברים.. ונהנים מכל רגע ובהחלט לא רק מהצבא... אלא שקרביים טוחנים... כך גם ובמיוחד הקצינים הקרביים...

מפה... בבית החם מול מסך המחשב עם כוס של תה... כולם צועקים! "קרבי זה הכי אחי!!!"... אבל כשמגיעים לשם, ישארו רק געגועים לכוס תה, בית חם, חברה ואת כל אלה יחליפו המפקדים הנחמדים... והטירתורים האינסופיים...

חוויות? נכון חוויות בקרבי יש המון! לפעמים חוויות מהנות, בהחלט יש, אף אחד לא מתווכח, אבל מי אומר שאתה נהנה מכל החוויות הללו? יזרקו אותך ליומיים לתוך חרא, אתה משתין ומחרבן במכנסיים לא נושם... מחכה לרות על איזה בן זונה... ומה בסוף? הוא מבריז... חוויה משהו משהו... לא תשכח את זה בחיים... אבל במחשבה שנייה גם לא תרצה לעבור זאת שוב... יש חוויות ויש חוויות.. קרבי זה חשוב... קרבי זה הכי... אבל זה לא רק!.. ומי שלא ילך לקרבי יוכל להנות... ואפילו יותר...

יש מלא חבר'ה קרביים שלא מבקשים העברות ולא יוצאים מקרבי אבל הם מודים שממש לא כ"כ כיף להם... אז לא צריך באידיאליזציה של המצב... ושלא תבינו נכון... גם בשבילי קרבי זה הכי... ובאמת אולי הייתי הולך... אבל אולי גם לא... תעשו את סדר העדיפויות שלכם (בנות נחמדות שמריחות טוב מול הדר בחורים מסריחים ומזיעים אחרי טירתורים או פעילות בשטח ... בית מול מאהל.. וכד') ופשוט תוכלו להבין.. אתם קרבי או לא...
ישן 03-03-2006, 22:26
צלמית המשתמש של MoonParty
  MoonParty MoonParty אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל MoonParty שלח הודעה דרך MSN אל MoonParty
מראו

כל הקטע הזה לרדת על הג'ובניקים, ממש לא בסדר. אז נכון הם חוזרים ב5 אחר הצהריים, ותופסים את כל הבנות וכו' וכו'. יש ג'ובניקים ויש ג'ובניקים.

סתם לידע כללי.
אני עם פרופיל 97, בלי סעיפים, וכן, הייתי מועמד לטייס, ועוד כמה קורסים קרביים,אבל עכשיו אני בקורס ערבית במודיעין, קורס סודי, קורעים לי את התחת בלימודים, כל שבוע 4-5 מבחנים, כל בוקר מסדרים, כשעל כל גרגר אבק נותנים שעה ביציאה. וואלה, מי שלא יודע איך זה ללמוד 10-12 שעות ביום, גם לא יבין, אבל אני נהנה. הקושי הפיזי בקרבי די משתווה לקושי בללמוד כל היום.

אז לכל אלה שמזיינים את השכל ואומרים, הינה ג'ובניק שלא עשה, ולא יעשה כלום, כי רק קרביים שולטים, שיסתום את הפה. כי יש כאלה שכן עשו משהו בצבא, ועושים. ולהזכיר לכולם, כולנו באותה הסירה. יש אחד שיסתכל למחבל בעיניים, יש אחד שישיג מידע מודיעיני רגיש ביותר, ויש אחד שינקה ויכין אוכל לבסיס.

ישן 04-03-2006, 08:44
  hakavkazi hakavkazi אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 13.09.05
חח אתה הולך לתרום למדינה שלך?
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ^NoX שמתחילה ב "כשאתה מתגייס לצבא אתה יכול..."

הרבה דיברו כמוך לפני שהם התגייסו וגם אני מכיר אנשים שהיו הכי מורעלים שיש וכן רצו לתרום למדינה ולתת הכל למדינה ולשרת בשירות קרבי ורוב האנשים שאני מכיר שהתגייסו לקרבי מתחרטים שהם התגייסו בכלל...כי לדבר מאחורי מסך מחשב ולהגיד למשל כן אני רוצה גבעתי,אני רוצה גולני,אני רוצה צנחנים זה קל מאוד להגיד את זה
אבל כשתבוא לטירונות,ולאימון מתקדם,ובקושי תראה את הבית ושתעשה קו בחברון/בית-לחם/שכם או לא חשוב איפה ותעמוד במחסום 8 שעות רצוף וכולך רועד מפחד או שתראה את המחבל מתקרב אלייך עם סכין או במקרה הגרוע רובה ביד אז,אז אני רוצה לראות מה באמת תגיד...
אז כל אלה שמתגייסים לקרבי,שיהיה לכם בהצלחה,אבל יש פתגם שאומר "אל יתהולל חוגר כמפתח"
ישן 04-03-2006, 08:55
  hakavkazi hakavkazi אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 13.09.05
האינטרנט בהחלט משפיע
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "פה אתה לגמרי צודק"

היום רוב המתגייסים לקרבי עושים את זה בגלל הכבוד,בגלל הלחץ שמופעל עליהם מהחברה להתגייס ולשרת את המדינה,כי יושבים להם על הראש ושוטפים להם ת'מוח ששירות קרבי זה טוב וחשוב,ואכן זה חשוב,חשוב מאוד,אבל אומרים להם שזה ישפיע עליהם באזרחות ויהיה להם כבוד וכל זה...
אבל שוב,כמו שציינתי,בפועל,כשמגיעים ליחידה האופרה היא אופרה שונה
ותאמינו לי,אני כרגע לא ביחידה קרבית,אני מסופח לכמה חודשים לאזור הבקעה{איפה שהיה הפיגוע לפני כמה ימים,במגדלים} ואני רואה כמה הקפצות יש שם ללוחמים ואיך קורעים אותם,זה לא קל,יש לזה סיפוק עצמי גדול,נכון...אבל בהחלט לא קל
מה שאני בא לומר לכל המתגייסים הקרביים,תדעו לאן אתם הולכים כי קיים המון דיסאינפורמציה ואחרי זה אנשים מתאכזבים כי לא ידעו באמת מה זה קרבי

נערך לאחרונה ע"י hakavkazi בתאריך 04-03-2006 בשעה 09:02.
ישן 04-03-2006, 17:46
  ^NoX ^NoX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.05
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "פה אתה לגמרי צודק"

תפקידים עורפיים כן תורמים למדינה, והרבה. אבל לא כמו תפקידים קרביים.
ואני מדבר כמובן על רוב התפקידים העורפיים, לא על אנשים שעושים עבודות חשובות וקריטיות מאוד במודיעין.
יש הרבה מאוד אנשים עם בעיות אמיתיות שיכולים למלא תפקידים עורפיים. לא צריך להסכים בכלל שמישהו עם פרופיל 82 ומעלה יהיה בתפקיד עורפי. (שוב, אלא אם כן הוא חכם במיוחד ויכול לתרום יותר במקום אחר מאשר בשירות קרבי)

בקשר לאינטרנט - אני לא יודע, זה לא השפיע עלי. אני חושב שהשירות אמור להיות קשה, והוא גם תמיד ישאר קשה.
מה ששינה את הגיוס לקרבי לדעתי זה סוג האנשים.
אנשים בימינו לא מבינים שמדינת ישראל במלחמה מתמדת מאז שהוקמה, ויהיה רע מאוד אם לא יהיה לנו צבא חזק מאוד.
כשאבא שלי התגייס לצבא, היה לו ברור שהוא מתגייס כדי להגן על המדינה שלו, ולא בשביל לשבת במשרד ולמיין דואר. את זה אפשר לתת לבחורה נכה לעשות, לא צריך למנוע מבחור בריא שרוצה לתרום למדינה שלו לתרום לה בדרך הכי טובה האפשרית.
היום גם אנשים הם הרבה יותר בכיינים ומפונקים, אבל זה כבר לדיון אחר..

נערך לאחרונה ע"י ^NoX בתאריך 04-03-2006 בשעה 18:00.
ישן 04-03-2006, 09:23
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
כתבה אני שונאת להגיד את זה לאנשים - אבל אתה טועה

זה מאוד אינדווידואלי, אני ג'ובניקית מזה כשנתיים + ואמנם היו תקופות לא פשוטות, אך השירות שלי עד כה מהנה מאוד .
ולהגיד : "אנשים חרא, יחס חרא, אין חיי חברה" זה לחיות במעין בועה ולתת להכל לקרות סביבך .

במסגרת תפקידי אני גם מראיינת ומשבצת חיילים ותוך הראיון נותנת דגש גדול מאוד ל- איך הם רואים עצמם בשירות הצבאי, מה הכי מעניין אותם ומשתדלת להתאים להם חליפה מתאימה ככל האפשר .
לצערי יש כאלו שלא עושים זאת ויוצרים שיבוצים מאוד מסתכלים, אך כאן החייל נכנס לתמונה - חשוב לעשות מכל לימון - לימונדה; צריך לזכור שבשורה התחתונה זו תקופה זמנית שבה יש לך הזדמנות להנות עד כמה שאפשר או להיות ממורמר מהתפקיד, מהמפקדים ומהסביבה (ואני מכירה שאנשים שעשו את זה ובדיעבד מאוד מצטערים) .

וטיפ קטן לסיום : לרוב זה לא התפקיד שעושה אותך, אלא אתה שעושה את התפקיד וגם יוצר את הסביבה (אולי זה נשמע מעט באוויר אך אני באמת ובתמים מאמינה- מניסיון, שאפשר להסתדר עם אנשים סביבך גם אם הם קשים ע"י שיחות, התעניינות, הפגנת איכפתיות, חיוכים וכו' ) .
מתוקף היותך ג'ובניק אתה יכול לעשות מאמצים למצוא תפקיד שיעניין אותך וגם אם לא שובצת באחד כזה, אתה יכול להפוך אותו לדבר הכי מהנה בעולם, הכל תלוי בגישה ובמידת הרצון .

שבת שלום ובהצלחה בהמשך (ואני מקווה שיציאה לקצונה היא לא בריחה בשבילך, כי העדר מוטיבציה תהיה לך לרועץ במהלך הקק"צ ובהמשך באם תוכשר להיות קצין) .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 04-03-2006 בשעה 09:28.
ישן 05-03-2006, 01:03
  רון188 רון188 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
הינה דעתי על הדברים..

דבר ראשון הבן אדם שפתח את האשכול נתן פתיח לא טוב לכוונה שהוא רוצה להגיד, יש הבדלים עצומים בין גובניקים לגוביניקים, יש אנשים שבאמת יש להם בעיות רפואיות או גופניות שאינם יכולים לתרום כקרביים אך יכולים בהרבה בתחום הטכנולוגי מודיעיני הרי כל פעולה שיש היא אחרי ש"גובניקים" בדקו לקרבביים לאיפה ללכת וכיצד הכי פחות להפגע אז כמו שאמרו כל אחד תורם משהו כדי שהמכונה תעבוד הייטב כי אחרי יום בטירונות שקרעו לך את התחת אתה כל כך רעב ומי מכין לך את האוכל שאתה תטרוף בין רגע? מפקד סיירת מטכל? , טבח רגיל שהוא "גובניק" אבל.. אני מצטער אבל השקרנים שבינינו שבכוונה אבל בכוונה עושים את עצמם נכים כדי לשרת מטר מהבית גם לי זה מציק אני יודע.. אבל מה לעשות זה קורה.. עכשיו לאלה שהולכים לקרבי בישביל הכבוד דבר ראשון סחטיין על הגישה אבל אל תרדו כל כך על אלה שהם לא כמוכם אני פרופיל 97 ואני מודה עד לפני שלושה חודשים הייתי כזה בהרגשה כן קרבי אקשן עיניינים חוויות אבל ככל שזה מיתקרב ומיתקרב אתה מתחיל להבין לאיפה אתה יותר נכנס ולאיזה סכנה אתה נכנס , לי יש הרגשה אנשים חושבים שהם באים להרפתקה או משחק מחשב מרגש, הקרביים שעוד מעט הם יעשו דברים שיכולים להסתיים במוות חס וחלילה ולחיות את הסכנה שבאמת כל יום מחבל יכול להיתפוצץ לך על הפנים.. מה אתםם לא שומעים כל כמה זמן חייל מת בפעולה בפעולה שם מה אתם חושבים שזה לא יכול להיות אחד מאיתנו אז לפני שאתם מתגייסים אל דברו הרבה כי אנחנו לא יודעים כלום ועל הדבר לא אכפת לי לקבל שטיפות אבל זו דעתי והיא שאם היום היינו במצב מלמה חזיתית יענו מדינה מול מדינה כמו במלחמת כיפור וששת הימים ולבנון חצי מה"מורעלים" פה היו משתינים טילים ולא היו רוצים להתגייס לקרבי כי אני חושב יש לאנשים את המחשבה אבל זו דעתי ואולי אני טועה אבל יש את הררגשה שאנשים חושבים שזה יותר חויה כיפית מאשר עבודה וזה לא קשה כל כך אז כמה מעצרים בשטחים ומחסומים אני יעובור את זה ויחשב הכי טוב זאת דעתי אבל בכללי אל תדברו על אחרים שהם לא כמוכם כי לא בטוח שאתם יותר טובים מהם אני בדיוק קרבי זה הכי אני בא מחינוך רק להגן על המדינה שלי אבל אני לא יורד על חברים שהולכים ללכת לעתודה או להיות בצריפין כי בזכותם יהיו דברים חדשים שיקלו עלי כלוחם ואולי יצילו אותי ממוות בטוח
מי שרוצה לקלל אותי והלגיד שאני טמבל מוזמן זו דעתי
(:

נערך לאחרונה ע"י רון188 בתאריך 05-03-2006 בשעה 01:06.
ישן 05-03-2006, 13:18
  melarky melarky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.05
לסיכומו של עניין המערכת הגסה הזאת ממשיכה כרגע לפעול,
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי מלשב_חחחחח שמתחילה ב "שטויות ובכמויות"

ואני מאמין שאין כרגע בעיות בכח אדם, והמוטיבציה לשרת בקרבי כרגע היא גבוהה.... כל אחד ייתן את ה-3 שנים שלו, יסיים אותם וימדד בעיקר לפי מה שהוא עושה בחיים האזרחיים, כי שם המבחן האמיתי שלך, באיך שאתה מחנך את הילד שלך, באיך שאתה מגלה מעורבות חברתית ודאגה לקהילה, ולא באם עמדת במחסום בשכם או חילקת דוחות במשטרה הצבאית... אתם צריכים להבין, שלכל אדם יש את השיקולים שלו למה להיות לוחם או לא, ובגלל האטימות של המכונה הזאת, אנשים נפלטים לכאן או לכאן... במקום לשנוא אחד תשני תאהבו את מה שאתם עושים ותעריכו את מה שכל אחד אחר, כי השטויות האלה בפורומים יכולים לגרום למישהו לפחד מלהיות ג'ובניק, ללכת להיות בדובדבן, וללקות בהלם קרב, רק בגלל שאנשים יורדים על ג'ובניקים.. חומר למחשבה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:00

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר