לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2006, 22:48
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
עזרה אחרי 3 שנים הקשר מתפרק, מה לעשות ?

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי לשם משתמש זה בשם אנונימי בן 18 .
להלן ההודעה שהתבקשנו להעלות :

אני במצב מאד מאד רע, לא יודע מה לעשות ומבקש עזרה.
הייתי עם החברה שלי כ-3 שנים ביחד, הייתה לנו אהבה כל כך כל כך חזקה ואמיתית ומאד נהנינו יחד.
היא התגייסה בחודש ספטמבר, מאז הדברים החלו לקבל זווית מעט שונה ביחסים שלנו.. אולם עדיין אהבנו מאד אחד את השני. כל הזמן תמכתי בה, חיזקתי אותה.. מה לא??
היא סיימה את הקורס שלה וכעת היא משובצת במקום מסויים בארץ.

לפני כחודש וחצי היא פגשה ידידה חדשה והן הפכו להיות מאד מאד קרובות וכל הזמן מדברות ביחד וגם גרות אחת ליד השנייה. מה שמוזר הוא שמאז שהן ידידות... היא התחילה להתנהג מוזר
ובזילזול כלפי.. (התחיל לפני כחודש) לפני כשבועיים החלטנו לקחת פסק זמן (רעיון שלה בעיקרון),
והעניין הוא שלא דיברנו אז שבוע שלם (מעולם לא קרה לנו), והיא חוזרת חמשושים בד"כ, בזמן השירות מוקפת בבנים וקצינים.
שבוע שעבר, החלטנו להיפגש, והסברתי לה על כל מה שקרה ואיך אני רואה את הדברים ושלמרות שהייתי על סף לסיים את הקשר, אני מוכן לנסות שוב ולפתוח דף חדש.
היא לא רצתה, היא אמרה שאני "מושלם מדי בשבילה" "מחזיק אותה קצר" (שאם כבר זו היא אותי) ועוד כל מני.. זה קרה ביום חמישי. באותו הלילה שלחתי לה הודעה.. והיא ענתה לי "תתן לי שבוע-שבועיים להבין מה אני רוצה מהחיים שלי ואז נדבר, אני עוד לא מוותרת עלינו".
אתמול בלילה צילצלתי אליה לפלאפון (היא בבסיס).. היא פשוט נשמעה לי כמו אדם שעבר שטיפת מח מקיפה לגמרי אני בקושי זיהיתי אותה, היא אף פעם לא הייתה כזו.... לא הבנתי מאיפה כל זה נופל עליי....
היא אמרה לי שהיא חשבה עם עצמה הרבה זמן ושנמאס לה להיות מי שהיא ושהיא בעצם אף פעם לא הייתה מאושרת (מה??!?!) ושהיא חושבת שהיא כבר לא אוהבת אותי, שאנחנו טיפוסים שונים וכן
הלאה והלאה..
הייתי פשוט בהלם מאיפה כל זה בא, היא אף פעם בכלל לא דיברה על כל זה.... בקול שלה נשמעת כזו אדישות גדולה כלפיי כאילו אני כבר אף אחד בשבילה, חוץ מהעובדה שהיא בכללי מבסוטית בכלל שם.
הייתה לנו שיחה מאד מאד ארוכה שבה דיברתי איתה על לפתוח דף חדש ביחד, שאני גם אדם אחר עכשיו כי היה לי המון המון זמן לחשוב עם עצמי.. וזה לא מדבר אליה בכלל. היא פשוט כאילו שמה קיר ענק בינינו, אני בקושי יכול לדבר איתה.

היא הסכימה אך ורק על לדבר ביחד ביום שישי הזה ושהיא לא מבטיחה כלום לנסות או לא.
אני מתגייס בעוד כשלושה שבועות למקום קרבי, אני כל כך מפחד שנאבד את זה.. אחד את השני... אני פשוט אבוד ולא יודע מה לעשות.... שלא לדבר על זה שאני לא יודע מאיפה כל זה בא לה...
היא אמרה שפתאום המגע שלי כבר לא מזיז לה ומגעיל (?!?!) אותה ושהיא לא מרוצה מה"מין" שלנו, שהיא מרגישה כאילו היא אונסת אותי.. היא עוד אמרה לי "אני הולכת להגיד לך משהו שאתה תפגע ממנו.."
היא אמרה שהיא רצתה לשכב עם אחד מהבסיס שלה, למרות שהוא בכלל לא יפה או חכם או משהו, פשוט כי היא רוצה.. תבינו.. היא אף פעם לא חשבה על מישהו אחר! היא לא שכבה עם אף אחד אחר אף-פעם!!
כשהיינו צעירים יותר עוד לפני שהיינו יחד היא הייתה יוצאת עם המון בנים אבל אף-פעם לא הגיעה לזה. ומאז שאנחנו יחד היא השתנתה כבן-אדם.. ועכשיו היא כאילו חזרה או לא יודע מה.
היא אומרת "אני נשמעת כמו מפלצת, אנוכית, אני יודעת שאתה שונא אותי.. אבל זו מי שאני עכשיו ואני רוצה שככה יקבלו אותי"

אנשים... אף פעם לא קרה לי כזה דבר.... זה נפל עליי כמו פצצה.
מה אני אמור לעשות?? אני כל כך אוהב אותה........ כאילו מישהו פשוט שטף לה את כל המח.

אני מאד מבקש מכם - כל עזרה שהיא.... מה לעשות ????
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-03-2006, 23:02
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
לקבל את זה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "אחרי 3 שנים הקשר מתפרק, מה לעשות ?"

לק"י

אין לך מה לעשות,לטנגו צריך שניים,והיא עזבה.אני נורא מבינה אותה באיזה שהוא מקום.תחשוב על כך שלמעשה היא הייתה רק איתך,שלוש שנים,פתאום היא מגיעה לצבא,יש מגוון של אנשים,בחורים,חברה.אני חושבת שזה שהיא הייתה איתך 3 שנים זה היה לה מפלט בטוח,ואני באמת לא יכולה להבטיח לך שהיא לא חשבה על פרידה לפני כן.אני לא מעודדת מה?!אבל אני באמת לא רואה כל מקום,כל דרך שבה תוכלו לחזור האחד לזרועות השניה.

היא השתנתה בגלל שהיא פתאום קלטה שיש עוד עולם,וזה נתן לה אומץ להוציא את עצמה לחופשי,לעולם.זאת חלק מההתפתחות שלה,ואני כלל לא בטוחה שהיא קשורה ישירות אלייך,ז"א השינוי נתן לה את הצורך בחופש,בלנסות את העולם,לבדוק אותו עד תומו.אתה לא תוכל לעשות דבר שיחזיר אותה,כי הוא יודעת שהבחירה בידה,והיא לא תבחור בכך.אל תתאכזב,אל תעצב,העולם גדול ויש עוד הרבה דגיגות בשבילך..הזמן יכהה את הכאב,ואתה תתחשל.אל תדאג,יהיה טוב.לילה טוב וסופשבוע נעים..

ישן 02-03-2006, 05:34
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
צבא..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "אחרי 3 שנים הקשר מתפרק, מה לעשות ?"

מלווה בהמון לחץ, אין אפשרות להפגש ממש, בנוסף היא בטח יושבת ומדברת עם אותה חברה חדשה שאתה לא מכיר, <התמונה שיש לי בראש זה שהחברה מקנאה בה על הקשר והורסת בכוונה- אולי זה נראה לי ככה ע"פ הנסיון האישי שלי עם מקרה דומה>.

היא משתנה? לא רוצה להיות יחד? אין לך מה לעשות עם זה, תן לה להחליט ולאכול את הלב אחר כך, היא כבר תבין מה היא עשתה.

אני מכירה זוגות שהיו יחד 5 שנים ויותר <!!!> שלא שרדו את מבחן השינויים בצבא, זה קורה לכ"כ הרבה אנשים, זה כואב.. אבל זה אחד המבחנים היותר גדולים שיש לקשרים היום, כולם משתנים, חלק יותר וחלק פחות, ויכול להיות שזה באמת פשוט לא מתאים לה יותר אחרי השינוי.

דבר אחד למדתי על אהבה- אם אתה באמת אוהב אותה, תדע לתת לה ללכת כשצריך, ותשמח כשהיא מאושרת (גם אם זה כולל לאהוב אדם אחר).

אתה החבר הרציני הראשון שלה, הראשון שלה במיטה, והראשון להמון דברים - זה משהו שאי אפשר לשנות בשום מחיר, לקחת מקום גדול בחייה וזה ישאר לנצח.

חוץ מזה, שתתן לה זמן לקלוט מה קורה סביבה, יכול להיות שהיא מבולבלת מכל המסגרת החדשה, וזה כל הסיפור.

בפועל- דברת איתה כבר, שמעת מה היא אמרה, לך לפי מה שבקשה, היא בקשה שלא תדברו יותר? אז תן לה לפנות אליך ותגיד לה "בסדר, לא אתקשר יותר, אבל את מוזמנת להתקשר אלי תמיד" ככה תעביר את הכדור לידיים שלה, אל תלחץ עליה לחזור, תזרום איתה, כי הפרדה באה ממנה. <זה כואב , אבל אפשרי>.

בהצלחה!!!

ישן 02-03-2006, 18:33
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
מידע תגובה לכולם
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "וואו..."

להלן תגובתו של המשתמש האנונימי :

אני מבין מאיפה אתם באים בעניין הזה וביום שישי אני פשוט מתכוון להיות מאד ישיר איתה ופשוט להסביר לה מה דעתי על כל העניין הזה. אני אומר לה שלפי דעתי, אני אחיה, כן, לדעתי אני יפה, חכם, יצירתי וגם מצחיק.
למען האמת בזמן שאת היית בצבא, בנות התחילו איתי וגם חייכו לי כל הזמן באוטובוסים אני לא התייחסתי לזה כי לא הייתי מעוניין. את אמרת שאת השתנית, ושאת רוצה שיקבלו אותך כמו שאת וזה נכון את השתנית, ואת באת למקום חדש, שבו את רק צחקת על האנשים ומה שקרה זה שעכשיו הפכת להיות אחת מהם.
לי יש סטנדרטים גבוהים. אני לא רוצה להיכנס למשהו שלא בריא לי והאדם שהפכת להיות, כמו שהיית פעם עוד לפני שהיינו יחד.. אני לא רואה בעיניים ואני גם לא אראה.
כנראה הגיע הזמן באמת שאני אלך ואחפש לי חברה חדשה, מישהי חכמה, יפה, אולי כבר עברה את מה שעברת או לא יודע מה שקרה לך.. אני מאמין שזה יהיה הרבה יותר טוב בשבילי מאשר לרדוף אחרייך ולטחון מים כי אני כבר לא מעוניין בך, באדם שהפכת להיות.
וכן, זה עכשיו נשמע כמוך, אנוכי ומפלצתי, וזה מי ש-אני- עכשיו כרגע, אני מכבד אותך על החלטתך, אבל לי מגיע הרבה יותר אחרי מה שאני נתתי לך.
אם את נפרדת ממני, ועוד מתגברת עליי.. וכל התהליך הזה בלי להודיע לי.. אם את מושפעת מאנשים שונים בצורה כה דרסטית..
אם את עוברת מהפך אישיות ב-3 שבועות. אני מצטער, או שלא... אני לא רוצה להיות יחד איתך.
לי מגיע הרבה יותר מזה ואני גם מאמין שאני אקבל את אמרת את מה שהיה לך... בהתחלה זה מאד מאד פגע בי.. ועכשיו אני אומר לך את זה, אני לא אשקר לך וזה לא בא במטרה לפגוע בך..
אולי יום אחד זה ייפקח את עינייך אבל אני כבר לא אהיה כאן בשבילך.
את רוצה לשכב עם ה"מכוער ולא חכם" הזה, זו זכותך המלאה. תעשי מה שאת רוצה.
אני יודע שאני שווה הרבה יותר מזה ומאותם אנשים.
אל תעלבי מזה, קחי את זה כלקח או שלא.. כבר לא מעניין אותי.. את לא מכירה בי בכלל אחרי מה שעברנו.. כנראה התהליך הזה חל גם עליי.
אני אמשיך לחיות גם אם זה בצבא. וגם יהיו לי חברים חדשים וחברים איכותיים, אולי אני סוף סוף אזכה למה שמגיע לי.
אני מאחל לך חיים טובים, שתיהני, שתמצאי את עצמך ותגיעי לאן שאת רוצה.
אני יודע שזה מה שאני רוצה לעצמי.

-- בעניין מה שרשמתי, אני יודע שזה נשמע מאד קשה.. אבל אם היה לכם מושג מה עברתי כדי להגיע לזה... אולי יום אחד זה באמת ידחוף לה קצת שכל.
ישן 05-03-2006, 10:00
  Confused Confused אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.06
זה אני המשתמש האנונימי

אמשיך את הסיפור שלי..

ראשית, אני באמת רוצה להודות לכולם כאן על כל התמיכה
שהבאתם לצידי בתהליך הכואב הזה (שעוד ממשיך, מה לעשות..)

העניין הוא - אני מאד מבולבל!
היינו אמורים לדבר יום שישי, בסוף הלכנו עם כל החבר'ה ליום הולדת של אחד החברים לאחר שהתעקש כל כך.
כמובן לא דיברנו אחד עם השני כמו איזה שני דפוקים, בייחוד כי כעסתי על משהו.
התקשרתי אליה הבוקר (שבת) כדי פשוט לסגור את העסק ולהבהיר עניינים, והיא הסכימה להיפגש.
כמה דקות (לקראת הערב) לפני שאני יוצא מהבית לדבר איתה, מתקשרת האמא שלה לפלאפון שלי ומסבירה לי שהיא מאד לחוצה בזמן האחרון ושמאד קשה וכל הכעס יוצא בבית... הבנתם.. היא אמרה לי שהיא מאד אוהבת אותי (אמא שלה) ושפשוט להפתיע אותה ולהיות שמח או משהו כזה ולתת לה זמן.. הסכמתי, אם זה ייגרום לה לטוב...

אומר את האמת - השיחה הייתה אמורה להיות רק דמעות, כאב וכעס. ראיתי שמשהו השתנה בה והיא מאד סובלת (גם לפי דברי אמה - עם מפיק!).
אז פשוט באתי אליה עם מצב רוח טוב, לב פתוח ושוחחנו ההרבה זמן עם הרבה צחוקים ואמרנו ששנינו נמשיך לחיות .. היא אמרה שהיא אף פעם לא תמצא חבר כזה יפה ומושלם פשוט לא התאמנו ושאני מאד אצליח עם בנות כי היא רואה שיש לי ביטחון.. באמת שיחה טובה, מאד השתחררנו והוצאנו הרבה לחץ, למרות שהיא הזכירה שאני מסתכל עליה מוזר כאילו אני נגעל (היא התבאסה מזה למרות שאין לי מושג על מה היא מדברת).
לאחר מכן, היא הציעה שאני אצטרף אליה והחברה החדשה (והחשודה) שלה ללכת לקניון.
תחילה לא ידעתי מה לאמר לה כי בכלל לא הייתי בטוח שאני רוצה למרוח את כל הסיפור הזה... אבל הסכמתי כי היא באמת רצתה.
אז סבבה, היא קראה לי לביתה, כי היא צריכה להתלבש ליציאה.
נכנסנו הביתה.. לחדר שלה, וכאילו לא יודע.. התמונות שלנו יחד עוד עומדות, אפילו בארנק שלה יש תמונה שלי..
בזמן ההליכה לביתה היה לה דחף חזק לחיבוק חחחח זה היה כל כך מתוק....
היינו בחדר שלה.. ופתאום היא מתחילה לחבק אותי, לשכב עליי.. אני עשיתי לה מסאג' בגב ופשוט הרגשתי שהיא לוהטת מחום (ולא היא לא חולה..) והרגשתי שמשהו מתרחש אבל פשוט לא ניסיתי כלום. היא כל הזמן הזכירה שהחיבוקים שלנו תמיד היו מושלמים ושאנחנו מכירים כל כך טוב אחד את השני.. היא עוד הזמינה אותי לריקוד סלואו חמוד שצחקנו בו כל הזמן... ובסוף.. אחרי הרבה קטעים הזויים דומים שדבר לא קרה בהם אבל ראיתי שהיא כאילו "מוכנה" למשהו.. בסוף הלכנו לקניון (כמעט איחרנו..).
האווירה הייתה מאד נחמדה, כל הזמן דחפנו אחד את השני.. צחקנו כל הזמן שאני לא רוצה חברה ממזל עקרב ושאני אמצא לי מישהי "מתאימה" וטובה יותר.. בצחוק, לא עלבון.
פגשתי את החברה שלה, שהתברר דרך אגב שהיא מאד חמודה ונחמדה (לפחות מהרושם שקיבלתי..) אבל באמת! כמה היא מדברתתתתתת..... ואיזה קול מרגיז.... אבל היא בסדר.
ישבנו בבית קפה עם עוד כמה אנשים שמכירים והכל היה נחמד..
הן רצו ללכת לעשות קניות.. אני לא בקטע עכשיו שאין חברה אני כבר לא צריך את זה.. אז אמרתי שאני אזוז הביתה.
סבבה, אומר ביי לחברה שלה, נשיקה בלחי, ניגש לאקסית שלי (פעם ראשונה שאני פונה אליה ככה) וגם לה נותן נשיקה בלחי.. והיא מחבקת אותי עם כזה אושר...

חבר'ה... לא יודע מה לאמר לכם.. אני מבולבל.. אני אמשיך עם החיים שלי, אבל מה קורה כאן?
והיא ממש לא מאלה שישחקו איתי משחקים.. היא בן-אדם אוהב.
פשוט.. מה זה המסרים דו-ערכיים האלה?

מה דעתכם? אני הבנתי את המשפט "אם אתה אוהב בן-אדם תשחרר אותו..", אני פשוט מאושר שהיא חוזרת עם מצב רוח לבסיס שלה לא משנה מה היא תעשה שם..
ישן 05-03-2006, 22:54
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
כל הכבוד לך על האומץ ללכת איתה אחרי מה שהיא אמרה....
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Confused שמתחילה ב "זה אני המשתמש האנונימי"

לך בטלפון... אני לא יודע אם אני הייתי מסוגל להסתכל לה בפנים אחרי זה ולהתיחס אליה בצורה נורמלית.
אחי סופרמן קטן עליך!!!
ממה שהבנתי עד עכשיו היא לא סגורה על עצמה, היא רוצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה (אני יודע שזו קלישאה שחוקה) אם תתן לה את זה, אתה תהיה אפילו יותר פגיע ממה שאתה עכשיו, הצעה שלי תיפרדו לבנתיים ואם תראה שהיא לא יכולה בלעדיך ורוצה אותך בחזרה ואתה רוצה אותה (אל תעשה לה "טובה" אם אתה לא תהיה מעונין) אז סבבה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר