לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-03-2006, 01:23
  DouBel_M DouBel_M אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.02.06
חברה ייש לי משהו מאוד חשוב להגיד לכם כנסו בהמונכם

חברה אני יודע שאני חפרן אבל זה מסר חשוב מאוד !!!
לפני כמה ימים בבצפר ילד התחיל איתי ונורא עיצבן אותי אבל בגלל שלמדתי כול כך הרבה שנים אומניות לחימה אני יודע שמכות זה לא הדרך אלה רק עם אין לך ברירה אבל אתם יודעים בבצפר תמיד יש ילדים שאוהבים לראות מכות והם לא נתנו לי לצאת מהמקום בלי להילחם איתו למרות שניסיתי בכול דרך אפשרית להימנה לא הצלחתי והשתמשתי בכוח ובסופו של דבר עשיתי שימוש מלא במה שלמדתי וזה הוכחה למי שלא מאמין שישתמש במה שהוא למד בחוג כול מה צריך זה להיות רגוע ונינוח ולא לחשוב שאתה יותר חזק מימנו אלה לדעת שאתה יותר חזק מימנו (*המחשבה הזאת נותת לך גם את הכוח לישתוק למישהו שמציק או מתלהב עליך ועל כול מיני דברים אחרים ) מה שאני רוצה להגיד פה זה לא נותן שום גאווה לראות מישהו שוכב על הריצפה אחרי שניצחתה אותו (חוץ במתחרויות חיחי... ) ואחרי זה עם אתם רוצים להראות שאתם באמת ברמה גבוה תעזרו לו לקום ותתנצלו אפילו שאתם לא אשמים במיקרה .

אני מודה שחפרתי קצת יותר מידי חחחח... אבל אני מקווה שהבנתם את המסר של הקטע הזה כי זה מה שבאים אומנויות הלחימה ללמד אותנו להיות בני אדם לפני הכול עם אנחנו הלוחמים מבינים את זה אז הגענו לרמה הגבוה ביותר באומניות לחימה!!! ( אפילו עם לא יודעים את כול התכניקות והשיטות ) .

ובפעם השלישית סליחה על החפירה
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר