לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2004, 00:54
צלמית המשתמש של Discover
  Discover Discover אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "12.04 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (2)"

דרוש מפרט עבור מחשב לאחותי.
מעבד AMD (כמובן שעדיף 64BIT).

המחשב ישמש בעיקר עבור אינטרנט, עבודות לבית-הספר ומשחקים שונים, ברובם קלילים, אך גם משחקים כמו THE SIMS 2.

התקציב עבור המחשב עומד על 7-8 אלף ש"ח, אך הוא כולל גם את המסך, כאשר חובה מסך LCD (אין לה מקום על השולחן בחדר למסך CRT),
בשל מבחן המסכים במגזין PC PLUS של החודש, אני די סגור על המסך הזה:
http://www.mardanit.co.il/item_prew.php?item_id=250

אבל אם יהיו הצעות אחרות - ישקלו גם הן בכובד ראש.

כמה הערות אחרונות - כונן אופטי אחד מספיק, רצוי שיהיה כונן DVD (ההפרש בין כונן CD רגיל לכונן DVD נמוך ועכשיו מתחילים לצאת משחקים על דיסקים של DVD).

רצוי מאוד שהמפרט יהיה מהחנות ZigZag2000.co.il, יש לי נסיון טוב מאוד איתם והם גם ממש קרובים לבית שלי, אך גם לוג'יטק (לשעבר PC HARDWARE) אפשרית.
אבקש לרכז את מרבית המפרט באחת החנויות (עם עדיפות לזיגזאג) - אך פריטים בודדים, כמו זכרונות, זכרון פנימי או הארד-דיסק אפשר מחנות אחרת.

כיוון שאין להם (לזיגזאג) מגוון בזכרונות - אפשרות לזכרונות מחנויות אחרות כמו מרדנית (אני אשלב את הזכרונות במשלוח של המסך), או חנויות אחרות מהמרכז בלבד כמו לוג'יטק וכו'.

חנויות שאני לא מעוניין לקנות מהן:
1- KSP. לא לא ושוב פעם לא תודה.
2- Pandas. אמנם נסיון העבר הראה שירות טוב (לפחות כלפי) ומחירים סבירים ביותר, אני לא מעוניין לרוץ עד קיסריה במידה ויש תקלה במחשב.
3- אקסלנט. נסיון העבר הוכיח כי אולי הם טובים עבור חברות ולקוחות עסקיים - אבל בכל הקשור ללקוחות פרטיים הם פשוט על הפנים.
4- Plonter. אני לא יודע מה הולך שם.. אבל בשנתיים-שלוש האחרונות הם מחליפים בעלים בצורה מטורפת..
כל חצי שנה קונה אותם מישהו אחר ואני לא רוצה להתקע אחרי ששילמתי אלפי שקלים ולא קיבלתי שום דבר.

תודה מראש לכל העוזרים!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2004, 14:16
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
טוב
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי arthas2k שמתחילה ב "רוצה לקנות מחשב שמיועד למשחקים כבדים"

נתחיל בכרטיס מסך
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=8039
במידה ואין אותו במחיר כזה אז
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=6881
זה כרטיס חייה.

לוח אם
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=8028
או
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=7855

מארז יפה
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=5506
או
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=5508
(לפי הטעם, יש בכל מיני צבעים).

הרד דיסק
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=4262

מעבד
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=7823
או
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=7870
(תלוי בכמות הכסף שנשאר לך)

במידה והסכום גדול עליך, יש כרטיס מסך אלטרנטיבה שיחסוך לך כסף, והוא יריץ לך את כל המשחקים של היום, אבל מה שאני הצעתי לך בהתחלה זה כרטיס הכי משתלם לאורך זמן, שיריץ משחקים גם בעוד 2 כמו חייה, ואולי אפילו 3 שנים!!
זה כרטיס המסך האלטרנטיבי
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=8033
או
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=8067
תשים לב שהוא בא בגרסאת AGP, אם יש של חברה אחרת כמו Leadtek MSI Gigabyte, א תקח אותם. (לאלברטון גם מעולה).
מפחיד!

ישן 16-12-2004, 15:17
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
טוב כמה הבהרות
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי arthas2k שמתחילה ב "אההה הבנתי אח שלי תודה... אז..."

1. אין לPCI-E עדיין עדיפות על AGP.
2. בסכום עד 1600 ש"ח ההיתי קונה רק 6600GT אם 128MB, כי הוא עדיף על כל כרטיס מסך פשוט יותר עם 256MB, מכיוון שהזכרון של הכרטיס מסך מהיר, ויש לו מעבד מהיר.
3. עם אתה רוצה לחכות לnForce4 אז תחכה, רצית שאני ארכיב לך מחשב זמין, אז הרכבתי מרכיבים זמינים.
בקשר להצעה של MrS.
בהצעה שלו אתה קונה גם זכרון, כאשר ביקשת בלי זכרון, אז אתה יכול לחסוך כסף, והמארז שהוא הציע לך לא עונה לדרישות שלך, (יפה וזוהר). יש מארז אחד ממש יפה של foxconn קוראים לו Minotaur Diablo, או משהו כזה, שהוא ממש מגניב נראה כמו מינוטאור, עם קרניים, והוא זוהר בצבע אדום, ובתור מארז הוא גם טוב.
תקח את המפרט הראשון שהצעתי לך, הוא יענה לך על כל הדרישות, או שתחזור בעוד חודש שיצא nForce4 ואני ארכיב לך משהו ממש נחמד!
מפחיד!

ישן 13-12-2004, 14:51
  The Gate Keeper The Gate Keeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.04
צריך קצת עזרה,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "12.04 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (2)"

שלום,

הייתי רוצה לשמוע חוות דעת והמלצות בנוגע למחשב הבא. איפה אפשר לחסוך קצת כסף? איפה יש בעיות תאימות (אם בכלל)? ובעיקר כמה מחשב כזה אמור לעלות?

מארז: COMPUCASE CI-6a21 400w ATX SUPER MIDI (Black & Blue) TOWER CASE
זכרון: 512MB TwinMos DDR PC3200/400
מעבד: AMD Athlon 64 3000+, Socket 754, 1600fsb, Cache 512k
לוח אם: Gigabyte GA-K8NS nForce3 250 chipset (for AMD Socket 754)
צורב: CDRW Liteon 52X32X52
כונן DVD: DVD LG 16/48
כונן תקליטורים: Floppy 1.44 Sony
כ. מסך: Gigabyte GV-N52128TE Geforce FX 5200 128 mb Bulk
דיסק קשיח: MAXTOR 80 gb 7200 ATA 133 Waranty 12 months
מסך: Mag 19" 996PF Flat
רמקולים: 4Q Technologies 5.1 Surround Speaker system
עכבר+מקלדת: Microsoft + Logitech BLACK Optical set (oem)

חוץ מזה, אשמח אם מישהו יוכל להשוות את הלוח-אם של ג'יגה בייט ל-Asus K8ned-deluxe, איזה טוב יותר (ל-AMD, כמובן)?

תודה מראש.

ישן 14-12-2004, 13:40
  MrS MrS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.02
לגבי חלקים שלא מתאימים
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי The Gate Keeper שמתחילה ב "צריך קצת עזרה,"

אין כאן כאלו. אבל יש מה לשפר...
זכרון - אני בטוח שתוכל לבחור זיכרון מייצרן יותר איכותי מ TwinMos... כמו כן ישנו העניין של זכרונות Double Sided כמו הזיכרון שבחרת, שמאוד ייתכן וכשתרצה להוסיף זיכרון המהירות תרד מ 400MHz ל 333MHz... מצד שני זכרונות איכותיים Single Sided הנם יקרים בהרבה.

לגבי ההבדלים בין הלוחות, אם הבנתי נכון ואתה מתכוון ללוח הזה של Asus
http://au.asus.com/prog/spec.asp?m=...Deluxe&langs=25
אז זהו לוח מאובזר הרבה יותר וגם עולה יותר... השאלה האמיתית היא האם אתה צריך את האיבזור הנוסף הזה? האם יש לך שימוש ל 6 חיבורי SATA? הרי בחרת דיסק קשיח ATA אפילו להתקן היחיד שיכל לנצל את החיבור הזה...
Gbit LAN - האם כל שאר התקני הרשת שלך הם Gbit LAN?

תמורה לכסף אני חושב שהלוח של Gigabyte הוא לוח מצויין.

לגבי כמה המחשב צריך לעלות, כנס לאתר של חנות מחשבים כמו http://www.logicpc.co.il/heb/default.aspx ותבנה את המפרט ותראה כמה יוצא...

ישן 14-12-2004, 21:24
  goli goli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.03
צריך עזרה בקשר למפרט הבא.

שלום אני מעוניין בעצה בקשר למפרט שהרכבתי. יש לי הכל במפרט חוץ מכמה דברים קטנים שאני צריך. אני מחפש המלצה ללוח אם טוב ומהיר אבל לא יקר מידי וכמובן של חברה מוכרת ואמינה וגם אותו דבר עם מארז. ורשמתי במפרט הארד דיסק 120 ג'יגה של ווסטרן דיגיטל אז אם מישהו יוכל להצביע על דגם ספציפי שהוא גם מהיר זה מאוד יעזור.

מעבד- pentium 4 3.0 GHZ.
זיכרון- kingston 1024 MB DDR 400 mhz

כרטיס מסך-

Gigabyte Radeon 9800 pro 128 mb, dv out, tv out

כרטיס firewire- 3-4 יציאות+ כבל.

כרטיס קול- Creative audigy 2 zs retail sound card

הארדיסק- 120 ג'יגה של וואסטרן דיגיטל.
צורב די-וי-די-
DVD Nec ND3500A.

חוץ מכל הדברים האלה אני לא צריך עוד חלקים.
נ.ב- האם יש תאימות בין כל החלקים כאן ולא תהיה בעייה?

נערך לאחרונה ע"י goli בתאריך 14-12-2004 בשעה 21:27.
ישן 16-12-2004, 15:15
  rom10 rom10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.03
טוב אני לא ממש בקיא בלוחות לאינטל אבל...
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי goli שמתחילה ב "קודם כול תודה וגם..."

אתה יכול לקחת לוח תוצרת אינטל שעליו ימליצו לך אנשים שיש להם ניסיון יותר טוב... (אני יכול לתת המלצה אבל אם אין ניסיון אני לא רוצה לגרום לך להוציא כסף ולהתאכזב אז מה שאני לא יודע אני לא נוגע...) לגבי הזכרון... הדבר תלוי בלוח אם שתקנה. טכנולוגית ה-Dual channel היא זו שתכריע אם כי לא חובה. הרעיון בטכנולוגיה זו שהלוח אם עובד עם שני מודולים של זיכרון בו זמנית ואז תיאורטית יש פי שתיים מהירות. זה אומר שאם תקנה לוח בעל היכולת הזו תוכל לקנות שני מודולים. אם תבחר בלוח בלי היכולת הזו לא כדאי לך לקנות 2. מכיוון שלך אין תקציב גבוה ואתה אומר שאתה מעדיף אחד מה שד"א לא ממש תרגיש בביצועים תקנה לוח שמתאים לו מודול אחד. בהצלחה!

שוב, אני עדיין בעד שתיקח מערכת מבוססת AMD שהיא לרוב יותר זולה ממערכת מבוססת אינטל.
המעבד שבחרת הוא בעל ליבת הפרסקוט הידועה לשימצה ואני מציע לך בחום להתרחק ממנו למרות מה שהמוחרים אומרים. המעבד רותח! 50-60 מעלות! ממש מסוכן הדבר הזה!

אבל אני לא אכריח ואתה תעשה מה שאתה מבין... אם תבחר במעבד הנ"ל אני ממליץ לך לקנות קירור חזק מאד ואיכותי אחרת אתה תיהיה בבעיות.
ישן 18-12-2004, 07:15
  MrS MrS אינו מחובר  

הדבר האחרון
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי goli שמתחילה ב "אוקיי אז.."

שתרצה זה לקחת לוח-אם של Intel... הלוחות-אם שלהם גרועים (אמינות). הנה לוח-אם שיתאים לדרישות שהצבת:
Gigabyte GA-8IPE775G Intel 865PE Motherboard שעולה 563 ש"ח פה:
http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=5311

הלוח כמובן תומך ב DC DDR, אבל, עליך להציב בכל מקרה תנאי למוכר בעת הקניה שהיה והזיכרונות לא עובדים כראוי ב DC DDR תהיה זכאי להחליף אותם לזיכרונות אחרים שיעבדו כראוי. הסיבה שכמעט ולא ניתן לתת לך תשובה מוחלטת הנה שכל לוח-אם מתנהג אחרת עם מודולים שונים... ככה זה עם צ'יפסטים של Intel...

אם תחליט ללכת על מע' המבוססת AMD עם DC DDR, אז הקומבינציה של מעבד + זכרונות + לוח-אם תהיה משהו כזה (להצעה זולה יחסית)
Kingston KVR400X64C3A-512MB DDR 3200 Memory שני מודולים - 1038 ש"ח
http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=1999
לוח-אם - Gigabyte GA-K8NS-939 (nForce3 Ultra chipset) - ATX - 54- ש"ח
http://www.zigzag2000.co.il/catalog...roducts_id=2672
מעבד - AMD Athlon 64 3000 Socket 939 BOX עבור 1066 ש"ח
http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=5401

השאר יעלה לך בדיוק כמו למע' המבוססת על מעבד של Intel. עליך להיות מודע שלפי הוראות הייצרן (AMD) כאשר שני מודולים Double Sided מותקנים יחדיו מהירות הזיכרונות יורדת ל 333MHz... אבל כל הייצרנים האיכותיים פותרים את הבעיה באמצעות שינויים ב BIOS, גם אם זה לוקח להם זמן. לדוגמא אני הרכבתי לחברים מע' לפני 4 חודשים וה BIOS היה Ver7 והזיכרונות עדיין לא עבדו ב 400MHz עם שני מודולים,אבל השבוע התקנתי להם את Ver11 והבעיה נעלמה והכל עובד מדהים...

ישן 19-12-2004, 00:58
  MrS MrS אינו מחובר  

תשובות
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי omer17 שמתחילה ב "מפרט חדש"

GDDR3 הנו זיכרון לכרטיס מסך מהיר יותר מ GDDR2 ...

אם אתה שואל מה לשדרג, אז שתי אפשרויות
1. להחליף את הזיכרון שבמפרט השני עם הזיכרון מהמפרט הראשון (הבדל של כ 400 ש"ח). 2. לקחת כרטיס מסך חזק יותר. שים לב לא להתפתות לקחת כרטיס של ייצרן גרוע רק בגלל שהטכנולוגיה שלו מתקדמת יותר והוא זול. תבחר כרטיס של ייצרן איכותי כמו Asus, Gigabyte, Sapphire, Leadtek או MSI.

לגבי PCI-E, עבור מעבדי AMD64 הטכנולוגיה תוצג עם כניסת ה nForce 4 ולכן לא יכולתי לבחור עבורך לוח וכרטיס מסך שתומכים בטכנולוגיה. אם יש לך סבלנות הלוחות האלו צפויים להיות זמינים באיזור ינואר, אבל תצפה שהמחיר יהיה גבוהה יחסית בחודשים הראשונים (בקיצור להמשיך לחסוך )

נערך לאחרונה ע"י MrS בתאריך 19-12-2004 בשעה 01:15.
ישן 16-12-2004, 11:21
  רדנקו רדנקו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.04
זה המחשב שאני עומד לקנות. האם החלקים תואמים?

אחרי הרבה בלבולי מוח לחברה כאן, הגעתי למסקנה שאני הולך על AMD ולוקח אותו הביתה. את הפנטיום החדש שלי אקח למשרד וכך תפתר בעיית השירות.

המחשב מיועד בעיקר לאינטרנט, אופיס.

בגלוב-נט אין באתר את המארז של קומפיוקייס שמומלץ על ידי כולם כאן, ואני עדיין מצפה לקבל מהם תשובה אם יוכלו להשיג אותו. בינתיים אשמח לשמוע תגובה אם מישהו מכיר את המארז שצירפתי להזמנה המיועדת או יכול להמליץ לי על מארז אחר שנמצא אצלם באתר.

לא ברור לי אם יש בכרטיס המסך שהזמנתי TV OUT וזה חשוב לי כדי לצפות בטלביזיה בסרטים שאני מוריד מהאינטרנט. אני אשמח לקבל תשובה אם מישהו יודע.

ובקיצור - זה המחשב:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 19-12-2004, 14:16
  משתמש זכר idan1986 idan1986 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.04.02
שלח הודעה דרך ICQ אל idan1986 שלח הודעה דרך MSN אל idan1986 Facebook profile
מה אתם אומרים שווה את הכסף?

*מעבד אינטל פנטיום 4 3.0 GHZ (PRESCOTT 1M 800MHz)-אחריות לכל החיים SOCKET LGA 775
*לוח אם לא משולב ASUS או MSI תומך DUAL DDR !!!! 800MHZ,AGP8,S-ATA זכרון 512MB 400MHz
* כרטיס מסך לא משולב
GeForce 5 FX5200/FX5500 128M DDR+TV OUT
*מסך מג MAG 17. ניתן לבחור מסך אחר SAMSUNG,AOC,LG בתפריט מסכים אשר מופיע בתחתית הדף
*צורב 52X32X52 LG
*דיסק 7200RPM 120G או 80G בטכנולוגיות S-ATA סיגייט, WD,Samsung או מקסטור
*כונן דיסקטים 1.44 יפני
*כרטיס קול 128 ל-8 רמקולים
*2 רמקולים+ מגבר עגולים 3D
*כרטיס רשת 10/100/1000
*מארז פנטיום 4 כולל יציאות USB קדמיות ואחוריות
*עכבר מקצועי+גלילה+משטח
*מקלדת מולטימדיה מקצועית
*משחקים, אנטי וירוס,מבצע אינטרנט ועוד...

כל החרטא הזאת ב3370 מה אתם אומרים? (מבצע מהעיתון)
ישן 20-12-2004, 14:28
  zqzqzq zqzqzq אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.04
בקשת עזרה

אהלן חבר'ה,

אני די חדש בעניין הזה אז אני מקווה שתעזרו לי קצת.
אני מעוניין לקנות מחשב חדש שישמש בעיקר לאינטרנט ולצפיה בסרטים ואולי איזה משחק פה ושם אבל כאמור בעיקר לאינטרנט ולסרטים.
התקציב שלי הוא עד 2500 ש"ח,אומנם נמוך מאוד מהסכומים שהחבר'ה כאן משקיעים אבל אני מבין שהוא מספיק בהחלט לדרישות הצנועות שלי....

הסכום הנ"ל אמור לכלול -

מסך "17 שטוח לא חשוב של איזה חברה.
כרטיס מסך עם יציאת טלוויזיה(חובה),אני יכול להסתפק גם בג'י-פורס 4.
צורב לא חשוב איזה חברה.
הארד דיסק מספיק 40 אבל עדיף 80.

אני מבין שמעבדי AMD נותנים יותר תמורה ביחס למחיר אז אני מניח שהמחשב יהיה בנוי על מעבד AMD.

ואם אפשר לוח אם שיתמוך בשידרוגים בעתיד(אם במקרה אני אהפוך למכור למשחקים... (-: ) נניח לעוד זיכרון/מעבד יותר חזק/כרטיס מסך יותר חזק.

אז בבקשה תעזרו לי לקנות את המחשב הכי חזק ש-2500 ש"ח יכולים לקנות...כי אני לא כ"כ מבין בזה.

תודה מראש (-:
ישן 21-12-2004, 08:09
  yanivtil yanivtil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.04
מחפש מפרט למחשב מבוסס את'לון 64 .
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי MrS שמתחילה ב "המינימום המוחלט"

אני מחפש הפניה למפרט מומלץ למחשב המבוסס על מעבד את'לון 64.

השימושים העיקריים במחשב יהיו לגלישה באינטרנט ולעיבוד תמלילים, מעט צפיה בסרטים וצריבת דיסקים.

מה שחשוב לי מאוד הוא אמינות הרכיבים (בעיקר הזכרונות, לוח האם וספק הכח), ורצוי כרטיס מסך מדגם טוב עם יציאת טי.וי אאוט.

(שמתי לב שאין הרבה לוחות אם מפורסמים למעבד זה, מדוע? איזה סוקטים קיימים עבור מעבד זה ומה עדיף מביניהם?)

חשוב לי מאוד שהמחשב הזה יוכל לסחוב גם שנה-שנתיים קדימה מבלי להיות "דינוזאור" מיושן, לכן אני מעדיף ללכת על את'לון 64 ביט ולא על פנטיום 4.

איפה אני מוצא מפרט מומלץ עם הסברים על הרכיבים?

אודה לכם מאוד אם תוכלו לעזור לי בזה,
יניב.
ישן 22-12-2004, 13:45
  zqzqzq zqzqzq אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.04
תודה רבה לכולם
בתגובה להודעה מספר 93 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "אפשר אני חושב לדחוס לוח KT600 לתקציב שבנית..."

תודה רבה לכל העונים.

הנה הצעה למפרט שקיבלתי-

לום אם -
gigabyte KT 600 LAN

מעבד -
AMD sempron 2400+ 256K cache in ABOX

זכרון פנימי -
DDRAM 256 MB 400MHZ PC3300 MICRON/HY

דיסק קשיח -
40GB 7200 ATA 133

כונן דיסקטים -
["3.5] 1.44

כרטיס מסך -
ATI RADEON 9200 128MB TV OUT GIGABYTE

כרטיס קול -
AC 97 3D

צורב -
ASUS 52X32X52

כרטיס רשת -
10/100

מארז -
ZIP לפנטיום 4 מפואר ATX

מסך -
LG F700B FLATRON

מקלדת+עכבר אופטי+רמקולים מוגברים 500 וואט

אמור לעלות לי במזומן 3,050 ש"ח ובתשלומים 3,140 ש"ח.

מה אתם אומרים ???

לפי המפרט הקודם שנתנו פה אני מניח שזה הצעה מצויינת,אני צודק ???

ואיזה שינויים אתם מציעים כדי לשפר את המחשב ??? נראה לי אני יכול להגיע עד ל-3300-3400 ש"ח.

אני חשבתי להחליף את המסך למסך פחות יקר ולהוריד את כונן הדיסקטים שאין לי צורך בו ואז ללכת על AMD athlon 64 2800 מה אתם אומרים ? האם הלוח אם הנ"ל יכול לעבוד עם מעבד AMD 64 ?
ומישהו יכול בבקשה להסביר לי מה ההבדל בין tray ו- box במעבדי AMD.

ושאלה מאוד חשובה לי האם ההבדל בין מסך LG 700B FLATRON למסך פחות יקר שעולה 750 ש"ח הוא קריטי ? כלומר האם מרגישים אותו כשצופים בשני המסכים ? אם כן אז אני נשאר עם ה-LG.

כל הצעה לשיפור תתקבל בברכה,אני עומד לרכוש את המחשב מחר או מחרתיים.

שוב תודה רבה לכל העונים עזרתם לי מאוד.
ישן 21-12-2004, 22:24
  iting5 iting5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.04
טוב, אני מתכוון לקנות את המחשב בקרוב

אז אני רוצה לברר באמת שהכל בסדר (כי אני מתכוון לבנות אותו בעצמי) ולשאול כמה שאלות אחרונות בקשר למפרט... אני כנראה יחכה על ה-6 לינואר כדי לראות אם יצאו לוחות-אם נוספים של NF4 שיותר יתאימו לצורכי משום שזה שבחרתי הוא קצת מעבר לזה...

Case:
Compucase 6A21-400 Black (Hec 400LDT) Mini ATX Case
Proccesor:
AMD Athlon 64 3200 (939-pin) Box
Mother Board:
Gigabyte GA-K8NXP-9 nVIDIA nForce4 Ultra 939-pin
Memory:
Micron 1024MB (2X512MB) Ballistix DDR400 PC3200 CL2-2-2-6
Hard Disk:
Seagate 120GB 7200RPM 8MB NCQ SATA
Video Card:
Gigabyte GeForce 6600GT 128MB GDDR3
Floppy:
Citizen/Sony Black 1.44MB 3,5` FDD
DVD-ROM:
LG DVD X16X48 Black OEM
Coolling:
Thermalright XP-120 for Intel Pentium 4, AMD® Athlon™64/FX and Opteron
Vantec Stealth 120MM Case Fan
Arctic-Cooling NV Silencer 5 VGA Cooler
ArcticSilver 5

עכשיו זה המחשב שחשבתי עליו, אז השאלה שלי אם הוא בסדר ומה עדיף לי לקחת, אותו או למחוק את המארז ואת הקירור למעבד:
Thermalright XP-120 for Intel Pentium 4, AMD® Athlon™64/FX and Opteron
Vantec Stealth 120MM Case Fan

ובמקומם לקחת:
ANTEC AMG1000 +Window no PSU

עם ספק כוח:
Enermax EG425P-VE 420W With FMA (20p/24P) Noiseteke

או שאתם חושבים שאני לא צריך את הקירור למעבד בכלל (ואז ללכת עם האפשרות השניה)? או לקחת קירור פשוט יותר וזול יותר למעבד כמו למשל
Zalman Cpu Cooler CNPS7000B-Cu LED

ומה עם הקירור לכרטיס מסך אני צריך אותו? פשוט קראתי שהקירור שלו לא משהו שהוא מרעיש בהשוואה שעשתה Anandtech. קחו בחשבון שאני מתכוון לעשות למחשב OC אז אני לא כלכך יודע אם הקירור שאני מקבל יספיק לי או שאולי אני לקחתי קירור חזק מדי שלא נחוץ לי... קצת תגובות בנושא יעזרו לי. מה אתם הייתם לוקחים אם זה היה תלוי בכם?

נערך לאחרונה ע"י iting5 בתאריך 21-12-2004 בשעה 22:52.
ישן 22-12-2004, 16:05
  ntur ntur אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.04
במידה ולא היית מתכוון לעשות OC
בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי iting5 שמתחילה ב "טוב, אני מתכוון לקנות את המחשב בקרוב"

הייתי אומר לך לוותר על הקירור למעבד שהוא לא הכרחי למעבדים כה קרירים ושקטים מטבעם. ללא OC אפשר להסתפק בשקט בקירור המקורי של AMD .
בקשר לעובדה שאתה מתכוון לעשות OC , אני מניח שהקירור המקורי יספיק לאוברקלוק קטן, אבל מכיוון שלא פירטת איזה אוברקלוק אתה מתכוון לעשות, ומכיוון שהמנוסים בOC נמצאים בפורום OC , הייתי ממליץ לך לקבל את חוות דעתם של פורום OC ושהם ימליצו לך לגבי קירור למעבד.

לגבי המארז, תראה, המארז שלקחת יחזיק לך את המערכת, אך אני באופן אישי הייתי ממליץ לך להשקיע קצת יותר במארז+ספק. אתה תהיה יותר שקט עם מארז+ספק איכותיים שהולמים את המערכת החזקה שאתה מתכוון לקנות. המארז אנטק + ספק enermax שחשבת עליהם יהוו לך פתרון מעולה ואיכותי, אע"פ שאני ממליץ לך לוותר על החלון במארז.

באופן כללי הרכיבים שאתה מתכוון לקנות מעולים, ויספקו לך את התמורה הטובה ביותר למחיר.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.xbitlabs.com/forum/images/avatars/97584786240e88a2ba4213.jpg]

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:33

הדף נוצר ב 0.27 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר