לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-03-2006, 13:57
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בעיה עם זכרונות G.Skill

הזמנתי לפני כחודש זכרונות G.Skill מחנות רשת ידועה (בעלת סניף אחד).
הדגם הוא F1-3200PHU2-2GBZX
http://www.gskill.com/f1-3200phu2-2gbzx.html.

מדובר בזכרונות 2-3-2-5 עם שתי מודולות של 1GB. מומלצים ללוח אם 939 של AMD.

הזכרונות הומלצו בחום, והיו במבצע. כמה ימים לאחר ההזמנה התקשרו מהחנות, ומסרו כי הזכרונות הגיעו שבורים, והם מזמינים שוב עבורי. אתמול התקשרו ואמרו שהגיעו הזכרונות החדשים, וכי הם נבדקו "כל הלילה" ונמצאו תקינים. היום הגיעו הזכרונות החדשים אליי הביתה.

התקנתי את שני המודולות במקום הכתוב בספר לוח-האם. לאחר טעינת מערכת ההפעלה קיבלתי מסך כחול. ניסיון שני העלה תוצאה זהה.

הרצתי MemTest 3.2 על שניהם (יותר קל לי להתייחס לזכרון מאשר למודולה), ועל כל אחד בנפרד, ונדמה שקורה משהו מוזר... המבחן נתקע ב-69%, לאחר שתת-המבחן הרביעי מסתיים. הזמן מתחילת המבחן הוא תמיד 13:30, או 13:31 דקות. כמות השגיאות נעה בין 688 ל-701. הנ"ל קורה גם בבדיקת מודולה 1 וגם בבדיקת מודולה 2.

לוח האם שלי הוא A8N32-SLI Deluxe
http://www.asus.com/products4.aspx?...744&modelmenu=1
בחוברת שלו כתוב בבירור כי אם מתקינים מודולה אחת יש לעשות זאת בחריץ B1. אם מתקינים שתיים, יש לעשות זאת ב-A1 וב-B1, ושחשוב שסכום הזכרון ב-A וב-B יהיה זהה. כך בדיוק עשיתי. אגב, ישנם ארבעה חריצים - A1, A2, B1, B2.בחוברת לוח האם העמוד הרלוונטי הוא מספר 38, הממוספר 2-12
http://dlsvr02.asus.com/pub/ASUS/mb...N32-SLI_Dlx.pdf
מצ"ב סריקה של העמוד הנ"ל.
האם למישהו יש רעיון ?תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-03-2006, 15:19

זכרונות
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Athlon 64 שמתחילה ב "זה נשמע כמו בעיית תאימות"

מה כבר יכול להיות לא תואם ? אני משתגע.

הזכרונות הם לא Buffered ולא ECC. זה מה שהלוח דורש. הם מומלצים ללוח 939 של AMD. זה מה שיש לי. הם חדשים לגמרי, מהירים ונחשבים לטובים מאוד. הם הומלצו על ידי אותה חנות שמכרה לי את לוח האם (ושאר החלקים).

מאז קניית המחשב לפני חודש, ועד היום בבוקר, עבדתי עם זכרון PQI של 512MB, שנתנה לי החנות אחרי שהתברר שהזכרונות המקוריים שהזמנתי הגיעו שבורים. היום השליח שלהם לקח את ה-PQI בחזרה והשאיר לי 2GB, שלטענת החנות נבדקו ב-MemTest כל הלילה ונמצאו תקינים לחלוטין.

אצלי יש מאות שגיאות... אגב, אם אני מכניס מודולה אחת בלבד, של 1GB, אפשר לעבוד ולא מקבלים חלונות כחולים. בדיקה ב-Windows MemTest מעלה מעט מאוד שגיאות.

בדקתי גם עם MemTest86+, והסיפור חוזר על עצמו. מאות שגיאות, תקיעה לאחר 12:30 דקות בדיוק, כשמסתיים מבחן מסוים. ועוד דבר - שלושה מבחנים רצים בסדר, בתחילת הרביעי מתגלות מיד 5 שגיאות, עובר קצת זמן, ואז עוד המון...
ישן 03-03-2006, 16:30
  Athlon 64 Athlon 64 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.05
אין ספק
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "זכרונות"

שזכרונות G.Skill מצויינים ומומלצים, לא זו הנקודה.

לפי מה שהבנתי עבדת עד עכשיו עם מודול אחד של 512MB , ולכן רק עכשיו כאשר שינית את הדגם וגם עברת למצב של Dual-Channel התחילו הבעיות.

נתקלתי בכל מיני מקרים עם לוחות 939 וצ'יפסט nForce 3/4 בבעיות של חוסר תאימות עם זכרונות מסוימים במצב של Dual-Channel.

אצלך זה יותר חמור כרגע, אתה מקבל שגיאות ב Memtest גם עם מודול אחד בלבד

וזה לא משנה שזה מעט שגיאות, מספיק שגיאה אחת וזה כבר לא תקין.

כמו שאמרתי זה נשמע כמו חוסר תאימות , אבל יתכן גם שהלוח-אם הספציפי שיש לך

מאוד רגיש (גם זה קורה) והחלפה שלו בלוח אחר מאותו דגם תפתור את הבעיה.

אין מה לעשות , הבעיה שיש לך היא קצת מסובכת ודורשת בדיקה מקצועית.

נערך לאחרונה ע"י Athlon 64 בתאריך 03-03-2006 בשעה 16:33.
ישן 04-03-2006, 12:20

חוסר תקינות
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Athlon 64 שמתחילה ב "אם חיברת את הזכרונות במחשב אחר"

אין לי ספק שהזיכרונות לא תקינים. קראתי בפורומים מקוצעיים בחו"ל חוות דעת עליהם, ועולה תמונה די עגומה של אחוז גבוה של כשלים ובעיות תאימות עימם.

באתר NewEgg ישנן תגובות רבות של מאוכזבים, בייחוד כאלה שקנו לוחות אם של ASUS.

אני מתחרט על שקניתי אותם, משום שזהו כבר הזוג השני שהגיע פגום (הראשון הגיע שבור).

מה שהכי מפתיע אותי - היחס המזלזל של הבעלים של החנות ממנה קניתי. פניתי אליו אחרי חודש של תקלות מרגיזות, והוא ראה לנכון להעליב ולפגוע. היות והוא היבואן הרשמי של G.Skill, נדמה לי שכדאי לשקול היטב קנייה מהם. הדבר המוזר הוא, שלאחר שדרשתי את כספי בחזרה, הוא טען שיחזיר אותו רק אם הזיכרונות יגיעו אליו שלמים (התלונה שלי הייתה מלכתחילה שהוא נוהג לשלוח זיכרונות פגומים, כך שאינני מבין מה עובר לו בראש). בכל מקרה, נדמה לי שזו עבירה על החוק, משום שלא עברו 14 יום מאז שהזיכרונות הגיעו אליי, ומשום שיש עליהם אחריות לכל החיים.
ישן 04-03-2006, 13:29
  Athlon 64 Athlon 64 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.05
הם ממליצים עליהם
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "ברור"

מפני שהם היבואן ויש להם אינטרס , הם צריכים למכור מלאי וגם מפני שהם מרוויחים מהם באחוזים טובים.

כדי שלא יהיה בלבול אני אומר שוב , הזכרונות האלה נחשבים לטובים , לפחות מבחינת איכות מוצר

יש להם רמת איכות טובה , אולי הם לא מהשורה הראשונה כמו OCZ או Corsair אבל הם גם לא סתם

זבל ג'נרי ללא אבא ואמא.

כנראה שיש להם עוד מה להשתפר ברמות הגבוהות של התזמונים מבחינת איכות ותאימות וכו..

אבל זו לא הבעיה , דברים כאלה קורים לפעמים בכל מיני תחומים עם כל מיני יצרנים,

וכמעט תמיד היצרנים פותרים את הבעיות בסופו של דבר.

הבעיה היא היבואנים בארץ של אותם מוצרים שלא מנסים בכלל לשפר משהו בשרות ובהתנהלות

שלהם ובכך פוגעים בשם הטוב של היצרן והמוצרים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Athlon 64 בתאריך 04-03-2006 בשעה 13:33.
ישן 04-03-2006, 21:45

זיכרונות
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי comfort שמתחילה ב "אני תמיד קורא קודם..."

אין לי צורך לחבר את הזיכרונות מהמחשב הישן למחשב החדש, משום שאני יודע שהוא עובד כמו שצריך עם זיכרונות אחרים (ולראיה - אותה חנות נתנה לי 512MB של חברת PQI, והמחשב עבד כמו שצריך. למרבה הצער השליח שלהם לקח את הסטיק בחזרה, כשהביא את הסטיקים הפגומים).

דרשתי את כספי בחזרה, אך בעלי החנות עושה לי כל מיני תרגילים של מנהיגות, או משהו כזה. הוא עוד העז לכתוב לי כי כספי יוחזר במידה והזיכרונות יוחזרו לחנות כשהם לא שבורים (כלומר, לאחר שהחנות בעצמה הודתה שהסטיקים הראשונים הגיעו אליה שבורים - ומעולם לא הנחתי עליהם אצבע - ולאחר שהם שלחו לי סטיקים חדשים ופגומים, הם עוד רומזים שייתכן ואשבור אותם, או שהם הגיעו אליי שבורים מלכתחילה... איפה ההבטחה "בדקנו את הזיכרונות לילה שלם" ואיפה המציאות...).

כתבתי לחברת G.Skill תלונה קצרה על היבואן הרשמי שלהם בארץ. ביקשתי כי מנהל בכיר הממונה על איזור ישראל והסביבה יחזור אליי לצורך תלונה מפורטת יותר. כיתבתי את בעלי החנות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:03

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר