לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2006, 20:25
  בן לביא בן לביא אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.06
אני מתכוון להתאמן בשניהם בשביל התחרותיות לאגרוף התאילנדי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ori@r.a.m שמתחילה ב "חבר שלי מתאמן משולב איגרוף..."

לפני שנתיים או קצת פחות התאמנתי קצת בטאקוואנדו בנבחרת של מכללת קיי בבאר שבע לכמה חודשים,
ורק עכשיו כשהבנתי כמה זה יכול לעזור לי באגרוף התאילנדי ללמוד את כל המגוון שאפשר של בעיטות שאין באגרוף התאילנדי אבל בכל זאת מותר להשתמש בהם, וזה בעצם נותן לך יתרון שאין כמעט לאף אחד, כי בכל זאת כשעולים לזירה בתחרות אגרוף תאילנדי מצפים לתרגילי אגרוף תאילנדי נטו, למרות שמותר לך להשתמש בבעיטות וכאלה מאומניות אחרות אפחד לא אסר את זה - למשל לוחמי לחימה משולבת שמתחרים בתחרויות אגרוף תאילנדי...
נראה לי אחרי שאני יהיה ממש טוב באגרוף התאילנדי אני יתחיל להתאמן קצת משו כמו פעם בשבוע בטאקוונדו רק כדי ללמוד כמה בעיטות שימושיות למרות שאפשר ללמוד את הבעיטות שבאמת ישמשו אותי כמו פטיש ובעיטות מסובבות לבד...
חזרה לפורום
ישן 08-03-2006, 13:51
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
אני מסכים איתך
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי בן לביא שמתחילה ב "אני מתכוון להתאמן בשניהם בשביל התחרותיות לאגרוף התאילנדי"

לדעתי שילוב של טאיקוונדו ואיגרוף תאילנדי יהיה מאוד טוב.
אף אומנות לחימה לא ממש יכולה להשתלב עם טאיקוונדו אבל את הבעיטות אפשר לשלב באיגרוף תאילנדי, ותאמין שבקרבות בעיטות כאלו יתנו לך נצחונות רבים.
כמו הדוגמא של צ'ק נוריס שבזמן מלחמת קוריאה הוא שמר בקוריאה ולמד שם טאיקוונדו, הוא היה כל כך לא גמיש בהתחלה שהוא ידע לבצע רק בעיטה סיבובית אחת ומאוד נמוכה, איתה הוא זכה באליפות כי אף אחד לא הכיר את הטכניקה הזאת ש הטאיקוונדו שהייתה חדשה.
מה שאני מנסה להגיד זה שאין הרבה אנשים באיגרוף תאילנדי שמשלבים, ואם אתה תשלב יהיה לך יתרון ברור עליהם.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר