לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2004, 10:38
  al-x al-x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
שלח הודעה דרך ICQ אל al-x שלח הודעה דרך MSN אל al-x
לינוקס מרתפי התמיכה #1

כידוע לחלקכם, בחודשים האחרונים אני עובד כתומך טכני באחת מספקיות האינטרנט הגדולות בארץ. תוך כדי העבודה, נתקלים בשאלות מאוד מוזרות, ובאנשים שחלקם בורים מעט בנושאי הטכנולוגיה בכלל ומחשבים ואינטרנט בפרט ("אם כבר הגדרנו חשבון דואר, תוכל גם לעזור לי לחבר את הבלנדר?"), וחלקם האחר פשוט סתום לחלוטין.
היות ואני מתפטר בסוף השבוע הקרוב עקב גיוסי לצה"ל לקראת סוף חודש הבא, אעלה פה מספר קטעים שכתבתי בבלוג שלי לאורך תקופת העבודה במוקד התמיכה הטכנית. ההודעה הנוכחית היא סיפתח להודעההבאה, שתכיל מקבץ של כל הפוסטים שלי בנושא (היות ולא היו הרבה כאלה, אפשרות לשים אותם בהודעה אחת).
הערה: אם ברצונכם להעביר הלאה את הקטעים - בשמחה, רק תשאירו קרדיט, רצוי בצורת שם וקישור

קורה שלקוחות שמתקשרים לתמיכה הטכנית, מהיותם ישראלים, הם גם עצבניים וגסי רוח בצורה יוצאת דופן, את כל הכעס שהצטבר אצלם בבטן במשך היום או השבוע, הם פורקים על התומך שנפל קורבן וקיבל את השיחה שלהם. צועקים, מקללים, מדברים אליך לא כמו אל אדם שמטרתו לעזור להם להגיע לפתרון הבעיה שלהם, אלא כמו לעבד שצריך לתקן להם את המחשב ואת החיים בטלפתיה. זה מרגיז ולפעמים מעליב, אבל לא מהדברים שצריכים להלקח בצורה אישית.

לפעמים יש לי חשק להגיד לאותו לקוח "שמע, יניב כהן, כדאי שתנמיך קצת את הטונים, אל תשכח שאני יודע איפה אתה גר, חבוב" בתקווה לשמוע אותו משתתק בצד השני של הקו, אומר "סליחה" בנימה חרישית, מנתק, ועובר לחברה אחרת.

למרות הכל, לקוח אחד שיגיד לך בסוף שיחה "תודה, עזרת לי" (כשבאמת כך הדבר. פשוט יש הרבה שאחרי שטיפלת בהם פשוט מנתקים, בלי לומר כלום), יפצה על עשרה לקוחות מעצבנים וגסי רוח.
אז כנראה שזה נכון מה שאומרים - 99% מהלקוחות מוציאים שם רע לכל השאר.

נערך לאחרונה ע"י al-x בתאריך 25-10-2004 בשעה 10:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר