לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2004, 20:11
צלמית המשתמש של samurai
  משתמש זכר samurai samurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל samurai
נו ו... כאילו שאתה לא מקבל בתחת מאבא שלך...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי QUANTUM שמתחילה ב "שמת לב שהפאדיחות שלך הומו - ארוטיות לאללה?"

עוד פאדיחה:

חבר שלי ישב, ורציתי להנחית לו את הזיין על הראש, שיכאב כזה, מעין "קאמבאק", אז כזה בדיוק הוצאתי את הכלי, ובאתי להפציץ את החבר, אבל אז אבא של חבר אחר שלי, יצא מהבית וראה אותי, לא נעים
השם של האבא של החבר בדיוק כמו שלי

עוד פאדיחה:

פעם כשהייתי בכיתה ג', ואהבתי ילדה אחת מאוד מאוד, אז היינו על הר עם החבר'ה, וקטפתי פרח מאוד יפה בשבילה, עכשיו כל הדרך עד הבית שלה היה ריח של חרא, כזה הסתכלתי על הנעליים ולא היה כלום, קיצר הגעתי אליה והבאתי לה את הפרח, מה שעצוב שלפרח בעצם היה ריח של חרא, יש כזה פרח

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2004, 23:53
  Soulful Soulful אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.04
פאדיחה שלי
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי mystic unknown שמתחילה ב "חחחחחחחחחחח יאו קרעתם אותי פה...."

1. לפני שנה ככה עברתי תאונת דרכים...
אוקצור שבאו אנשים להוציא אותי מהמכונית כזה הרימו אותי מהרגליים,,, ונכנסה לי בזמן התאונה זכוכית... אז בטעות זה שחילץ אותי כזה לחץ עליה- בלי לדעת ומהכאבים כזה יישרתי- חזק את הרגל- ופגעתי לו ישר בין הרגליים... מסכן...
מזה התפדחתי
הבנ'דם צרח מכאבים.... ואני כזה כולי דם אומר לו: סליחה... אתה בסדר?!

2. פאדיחה שקרתה לחבר שלי...
ביום של הבר מיצווה שלו... הוא כזה הביא ביד.... פתאום אחותו נכנסת לחדר.. ומיד אחריה אבא שלו!
מסכן!
אבא שלו כזה היה המום ועושה לו: פשש... בר מצווה... נהיית גבר הא?!
ויצא מהחדר..

ישן 15-12-2004, 15:56
צלמית המשתמש של jtm
  משתמש זכר jtm jtm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.03
שלח הודעה דרך ICQ אל jtm שלח הודעה דרך MSN אל jtm
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי naamac שמתחילה ב "אשכול פדיחות"

וואי, היו לי המון.
ניתן אחת בינתיים:

לפני שנתיים קניתי שוקו רותח בביה"ס, והלכתי לכיתה. בכיתה עמד ילד אחד שכל הזמן הצקנו אחד לשני, אז הרמתי את הכוס מעליו כאילו אני עומד לשפוך אותה עליו, והוא דחף לי את היד, וחצי מהכוס נשפכה עלי... חם... לוהט... אז רציתי לשפוך עליו את השאר (צרת רבים נחמד יחיד), אבל רגע לפני שעשיתי את זה חשבתי שחבל לשפוך שוקו אחרי ששילמתי עליו... אז הוא לא שם לב שעצרתי, דחף לי עוד פעם את היד, ושפך עלי את השאר... חם... לוהט...
אז הלכתי הביתה, ואנשים חשבו שיש אופנה חדשה ללכת עם שוקו על החולצה והמכנסיים והשיער וכו'...

רצתי מהר, והתקלחתי והכל, ובניגוד לכל הגיון, חזרתי לביה"ס שיעור הבא... זה היה שיעור מחשבים עם מורה ששונאת את כולם, והיא הטילה עלי עונש למרות שסיפרתי לה מה קרה.

ישן 16-12-2004, 14:09
  TrunksTM TrunksTM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל TrunksTM שלח הודעה דרך MSN אל TrunksTM
פעם אחת ישנתי אצל חבר שלי

והיה לי חרא עצבני ביותר .. לא יכולתי להתאפק
והיינו באמצע משחק heroes וזה תור תור חח ולא היה לי מה להגיד לו כי באותו זמן התביישתי :/
אז אמרתי לו שאני הולך לשטוף את הידיים שלי, שהייתי ליד השירותים פתחתי את הדלת , התיישבתי
ואמרתי לעצמי אני עושה את זה מהר כמה שיותר ולא הדלקתי את האור כדי שלא יראו שאני שם חח
פתאום עם המזל שלי ף אחותו של חבר שלי פותחת את הדלת של השירותים ורואה אותי יושב והראש שלי אדום מרוב שרציתי לחרבן והיא הביאה יציאה שאני לא ישכח בחיים:"למה אתה לא מדליק את האור?"
ואני גם ברוב טיפשותי אמרתי לה :"אה בסדר"
אחרי זה יצאתי מבסוט אחושרמוטה מהשירותים עם הרגשה של שחרור פווו

ישן 16-12-2004, 14:56
  RamiR RamiR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.03
אממ הנה 2 שעולות לי בראש

לפני 3 שנים ככה אני וחבר שלי היינו באיזה חנות בגדים אנערף למה, קיצר אז בדיוק עברנו ליד חדרי ההלבשה אז חבר שלי הביא לי דחיפה קטנה לאיזה חדר הלבשה(היה וילון) שבמקרה באותו רגע אישה אחת מדדה חזיות! והיא אומרת לי " אתה לא חושב שזאת חוצפה? " אז אני דפקתי חיוך ויצאתי .... חחחח היה חוויה

זה היה באמצע שיעור המורה נתנה עבודה היא בדיוק עזרה לאחד התלמידים אז היא התכופפה קצת בשביל לעזור לה, אז חבר שלי קרא לי בשביל שאני יראה משהו ואני קולט אותו שם לה אצבע בערך 3 ס"מ מהתחת עושה תנועות של דחיפה(רגע של חולשה) אני מחייך אליו הוא מסתכל אליי ואז המורה לוקחת צעד אחורה וכל האצבע פשוט נדחפת לה לתחת...... פאדיחה רצינית

ישן 16-12-2004, 16:10
  Obislu Obislu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04

פדיחה (מתוך רבות) שקרתה בטקס סיום התיכון.

עשינו מלא מערכונים ומה לא אבל בקושי הספקנו לעשות חזרה גנרלית.

קיצר, כשהגיע החלק שלי (קצר יחסית) נתנו לי מדונה (מיקרופון שמוצמד לראש כמו בהד-סט רק אלחוטי). אמרו לי איך להפעיל ושלא להפעיל את זה לפני שאני עולה לבמה אחרת יישמעו אותי מאחורי הקלעים. כלומר אני היחיד ששולט במדונה. בקיצור כשעליתי לבמה סוף סוף, הדלקתי את המדונה אבל משום מה היא לא עבדה. אז פשוט א-ף א-ח-ד לא שמע אותי, ובמקום זה שמעו את כל מי שהיה מאחורי הקלעים מדברים וזה. למזלי התפקיד שלי היה להיות מישהו ששכח להכין משהו, אז הם בעצם ראו רק צד אחד של הדיאלוג מדבר ("מה, לא הכנת את זה?!") ואני - הצד השני - עושה מלא תנועות עם הידיים של לא לא ידעתי ובינתיים שומעים את כולם מאחורי הקלעים ואני כזה לא מבין אתה מתחיל לסובב את הראש לכיוון הקולות שלא קשורים לקטע וזה נראה מאוד מצחיק. עכשיו, אני לא ידעתי שלא שומעים אותי כי זה מיקרופון. רק אחרי זה אמרו לי שלא שמעו אותי. באמצע הקטע שלי פתאום כולם מחאו מחיאות כפיים סוערות כי חשבו שעצם זה שלא שומעים אותי קשור לקטע איכשהו, כלומר שאני לא מדקלם את הקטע, אלא מדבר אל הצד השני ובא בטענות שלא הכינו אותי וכו'. וחשבתי שזה בגלל שהיה מצחיק... צריך לראות את זה גם כדי להבין יותר טוב במה מדובר.
ישן 16-12-2004, 18:20
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
חחחחח

אשכול קורעע

אז הנה שניים
1)
בכיתה י' אני חושב, כשאני ועוד 2 חברים רצינו להבריז משיעור אז טיפסנו על גדר
עכשיו המכנסיים שלי נתפסו בגדר בדיוק במקום של הזין וככה היה חור ענק בדיוק שם (מזל שהיו לי תחתונים )
קיצר בסוף רצנו לחבר שלי ולקחתי ממנו מכנסיים (אני גר רחוק...) וכל מי שהיה ברחוב ראה אותי בתחתונים
2)
כשהייתי בכיתה ח או משהו בסגנון אז הייתי בחנות והסתכלתי על משהו ורציתי לראות משהו גבוה אז הלכתי אחורה, קיצר מאחורי הייתה איזו אחת שניראת בתיכון ונפלתי עליה. פתאום אני מוצא את עצמי שוכב עליה אני הייתי קטן ומה זה מבולבל קמתי אמרתי סליחה והיא התחילה לצחוק

ישן 16-12-2004, 18:57
צלמית המשתמש של jtm
  משתמש זכר jtm jtm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.03
שלח הודעה דרך ICQ אל jtm שלח הודעה דרך MSN אל jtm

עוד שניים:

1. הייתי פעם אחת בעש לילה עם קייטנה אחת, ובמשך שעתיים ניסיתי לתקוע נוד, אבל לא הצלחתי... התנדבתי להביא קרשים והכל, אבל אף פעם לא הייתי לבד. בכל אופן, אז בסוף, כשכולם ישבו ככה, אז לא יכלתי להתאפק יותר, ונתתי את הנוד של החיים שלי.. בעוצמת 20 דציבל, ובאורך של 20 שניות (פרררררררררררררררררררררררררררררר...)... האנשים פשוט התפקעו מצחוק, והילד שישב מאחורי אמר שהעפתי את החול שישבתי עליו... בכל אופן, אז הקמנו את קייטנת הפלוצים, וכולם הפליצו כל הזמן, וכולם רצו להגיע לרמת המומחיות שלי. היה לנו מלך, קיסר, ליצן הצר וכו' של פלוצים... כמה אנשים רצו שאני אהיה המלך, אבל הייתה מהפכה ומישהו אחר תפס את השלטון (חוץ מזה, גם לא הייתי כשניסו להמליך אותי, אז לא יכלתי לעמוד על שלי). בסופו של דבר החליטו שרק אם אני אצליח לשחזר את הפלוץ שהיה לי בהתחלה עד סוף היום (זה היה בערך שבוע אחרי שהקמנו את קייטנת הפלוצים, והיום האחרון של טיול בן שלושה ימים) אני אהיה המלך. ידעתי שאני לא אצליח לשחזר את יצירת המופת שלי, אז במשך כל היום, למרות שאנשים סמכו עלי, ועודדו אותי, עשיתי את עצמי שאני מפיץ כל הזמן (למרות שלא באמת הפלצתי). קיצר, בגלל שלא הצלחתי לשחזר את מעמדי, וגם בגלל שהקייטנה אוטוטו הסתיימה, קייטנת הפלוצים נשכחה לעד.

2. באחד הימים האחרונים של כיתה ט', כל הכיתה שלנו הבריזה מביה"ס והלכה לסופרלנד. אמא שלי אפילו הסיעה אותי ועוד שלושה ילדים (היה כיף לראות בזמן שנסענו לשם ששיעור ספורט, אותו חלקנו עם כיתה מקבילה, התקיים במתכונת מצומצמת, והכיתה המקבילה רצה 2 ק"מ). בכל אופן, לבשתי אז מכנסיים של שלושת רבעי, וכל הכיתה תמיד קפצה מעל העמודים של התורות. בערך במתקן השלישי באותו יום קפצתי עוד פעם מעל העמוד, וכל המכנסיים שלי נקרעו.. ממש חתך אנכי על פני כל הרגל, וכל התחתונים שלי היו בחוץ, וגם הרגליים, בלגאן שלם. בכל אופן, במשך כל היום רצתי כשאני מחזיק את המכנסיים לשעבר, והחוויה ממש התפקששה לי. חוץ מזה, גם במתקנים של המים, התחתונים שלי נרטבו, והארנק עם הכסף והכל.... אבל בסופו של דבר היה כיף לא נורמאלי, ואחד הימים האחרונים עם חברים ממש טובים שלא ראיתי מאז... לא הייתי מוותר על זה.

נערך לאחרונה ע"י jtm בתאריך 16-12-2004 בשעה 18:57. סיבה: לא יודע... מתלבט
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:16

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר