לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2004, 23:51
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
כללי צר לי אך אני חייב לומר ולהגיב על נושא מסויים ..!!

בנושא האשכול על "מובארק" {שנפתח וננעל ע"י צוות המנהלות} שלדעתי החלטה זו הייתה במקומה ובאמת ירדנו לרמה מאוד נמוכה ..!!
ברשותכם אומר שמאז שאני חבר בפורום זה תמיד חשתי כי כאן יהיה ניתן לדון על כול נושא שבעולם וכך עשיתי עד היום
לאחר שקראתי את התגובות של מ"ס חברים כאן הגעתי למסקנה חד משמעית שכנראה טעיתי בדעותיי אלו ..
כאחד שפתח את הדיון הנ"ל הרשו לי להתנצל שבכלל בחרתי לדבר על נושא אקטואלי .. ברור היה לי שאם העשה זו בפורום רלוונטי אחר התגובות יגררו לרמה כזו
וזו הסיבה שבחרתי לדון על כך בפורום שתמיד חשבתי שיהיה בו נוח לדבר על כול נושא שבעולם ..!
ושוב .. התנצלותי הכנה לכול בעלי הדיעה .. והתנצלותי שדיון זה הגיע לרמה זו ..
אני בדיעה שיש צורך לומר ולדבר על הכול ובו זמנית לדאוג לכבד איש את רעו ולא משנה אם הדיעות אינם מקובלות או מרתיחות את הדם ..!
לעניות דעתי בלבד ישנם עוד מ"ס אנשים כאן שצריכים להביע התנצלות אחד כלפי השני .. אבל זוהי אך ורק דעתי ודעתי בלבד ..!
לילה טוב לכולם ..!
ואגב מנהלות יקרות ... לא יודע אם זה מקובל או לא פשוט הייתי חייב לומר את דבריי ..הכבד את החלטתכן במידה ותחליטו לנעול או להעלים אשכול זה ..!

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 12-12-2004 בשעה 23:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2004, 22:37
  סולידי,ספונטני,רגיש סולידי,ספונטני,רגיש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
המעניין הוא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "צר לי אך אני חייב לומר ולהגיב על נושא מסויים ..!!"

שלאחר שהתנהל דיון בצורה כה מחפירה ומבזה את הכותבים והקוראים כאחד, ולמרות שנכתבו למעלה ממאה הודעות , ולמרות שקראו אותו 954 אנשים , מצאו לנכון להגיב באשכול זה שלושה אנשים בלבד (לא כולל אותי).
לא ראיתי פה סוג של התנצלות אחד כלפי השני של כל מי שפגע ולקח חלק בדיון, בין אם הוא גרר ובין אם הוא נגרר.
ומבחינתי כולם נוטלים חלק ב"אשמה", אפילו הקורא השקט, שלא חשב שמתפקידו להעיר, אלא לשמור את הסתייגותו לעצמו.
לא ראיתי פה שום החלטה שמעתה נוכל לנהל דיון בצורה תרבותית.
למעט שלושת הגולשים - פשוט סוג של התעלמות וזה לדעתי, אפילו עצוב יותר.
והגיע תורי - קבלו גם את התנצלותי.

תודה ל AVIV-Y על החתימה ושדרוגה.

ישן 13-12-2004, 23:12
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
אני לא יכול אלא להכבד ולהעריך את התגובה שלך
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי סולידי,ספונטני,רגיש שמתחילה ב "המעניין הוא"

אני לא נגררתי לוויכוחים ברמה כזו שעלולה לפגוע במישהו , הבעת דיעה זו לא הבעיה אלא התגובות שהדיעה הזו מקבלת .
לצערי רוב הישראלים לא ממש יודעים איך לנהל דיון תרבותי , אפילו פנים אל פנים אז מה יקרה בפורומים !? בלאגן אחד שלם .

את מוזמנת לבקר בפורום פוליטיקה ולקרוא איך מתנהלים דיונים שם , אף אחד לא מכבד את דעת השני ותמיד מתנפלים אחד על השני אפילו באופן אישי וצר לי על כך וזו הסיבה שבגללה אני כבר ממעיט בביקוריי ובתגובות שלי שם .

עוד בעיה היא שאף אחד לא מתנצל אפילו אם הוא יודע שהוא טועה , או אפילו מבחינת כבוד שיתנצל בפני מי שהוא פגע בהם ... זה לא אסון להגיד שאני מצטער זה דווקא תרבותי ביותר ונותן תחושה שאתה מדבר עם בן אדם בוגר .

בכל מקרה אם פגעתי במישהו אז אני מצטער .

פאדי

ישן 13-12-2004, 23:38
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
אמת ואני לא טענתי אחרת ...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "פאדי להתנצל זו לא חוכמה"

ציטוט:
לצערי רוב הישראלים לא ממש יודעים איך לנהל דיון תרבותי , אפילו פנים אל פנים אז מה יקרה בפורומים !? בלאגן אחד שלם .

זו האמת ואני מדגיש את זה , יש בעיה לדון בלי שאף אחד לא יבוא ויקטול אותך עד שהדיון מתדרדר לתהום .....
אבל קורה שלפעמים אנשים מתעצבנים ומאבדים שליטה , זה קורה גם בחיי יום יום ולא רק בפורום פה או בפורום אחר ותאמין לי שאתה לא תראה הרבה שיתנצלו על ההתפרצות שלהם .

יש כאלה שזה מוריד מהכבוד העצמי שלהם , יש כאלה שלא מוכנים בשביל המון סיבות ...
כל הסיבות האלה לדעתי מפגרות אבל יש כאלה ולצערי הרוב !

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר