לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2006, 16:36
צלמית המשתמש של yohaim
  yohaim yohaim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.09.03
אז ככה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גשש-בלש שמתחילה ב "אני פשוט לא רוצה מדפסת של hp"

אישית קניתי לפני מספר חודשים משולבת של HP מדגם 1315.
זהו דגם בסיסי ביותר.
עד עכשיו הוא עובד לי יופי.
כמו שתפוחים אמר,בדקתי לפני הקנייה את קיומם של ראשים חליפיים ברשת DMO.
גם אני חששתי מקנייה של HP,אבל למזלי עד עכשיו הכל בסדר.
יש כאלה שאומרים שהיום ללכת רק על Canon,ואפשרי גם על Epson(שתיהן מיובאות ע"י קארט).
מעולם לא עבדתי עם מדפסות מבית החברות הללו,אבל ה-Canon נראית לי מבטיחה.
כנס לאופיס דיפו ובדוק את הנושא.
קח בחשבון שה-Canon יותר יקרות(כנראה יש לזה סיבה.....).
מה שטוב ב-Canon זה שהדיו המקורי נורא זול,כך שלמעשה לא צריך להסתמך על תחליפי,שיש כאלה שאומרים שהוא פחות טוב(למרות שאני מדפיס כבר כמה שנים טובות עם תחליפיים,והכל בסדר).
קח בחשבון דבר מאוד חשוב:
ב-HP מיכל הדיו וראש ההדפסה הם יחידה אחת ברת החלפה.
ב-Canon אתה קונה רק את מיכל הצבע כל פעם,ולכן אם נסתם לך ראש הדיו,יש לברר כמה הוא עולה(פעם אחרונה שבדקתי,היה אפשר לקנות אותו רק אצל קארט,והוא עלה הון תועפות).
ב-Epson ראש ההדפסה מובנה במדפסת,ואינו ניתן להחלפה פשוטה(מחייב תיקון מעבדה).כאשר דיברתי עם אדם שמוכר מדפסות באחת הרשתות הגדולות,הוא אמר לי שהיום אין בעיה של סתימות ב-Epson,כי הדיו הוא על בסיס כוהל,נדמה לי.
לעומת זאת,ב-Epson יש לך אחריות בבית הלקוח.
בגדול אפשר ליפול עם כולן.
תעשה חושבים טוב טוב,בדוק את מחיר המחסניות המקוריות והחליפיות,כמה עולה ראש הדפסה,אם המקורי נסתם,כן את מספר שנות האחריות,היכן היא ממומשת ותקרא הרבה,אבל הרבה ביקורות של משתמשים אחרים ברשת.
לסיום:
השמועה אומרת שמערך המעבדה המזוויע של HP השתנה,בגלל שהחברה התחילה לראות ירידה במכירות בארץ.לא חותם לך על זה.
תבדוק את נושא השירות שלהם ברשתות.נדמה לי שהם גם עושים איזו קומבינה עם שירות לבית הלקוח.
מקווה שעזרתי ומאחל לך לקנות מכשיר ולעבוד איתו כמה שיותר ללא תקלות,
יוחאי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-03-2006, 12:36
  RmSs RmSs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
אני הוא זה שכתב בעבר על בעיה עם הדגם 2410 כאן בפורום.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גשש-בלש שמתחילה ב "אני פשוט לא רוצה מדפסת של hp"

לאחר שהחליפו לי את המדפסת פעמיים - פעם אחת הגיעה מקולקלת ופעם אחת עם זכוכית הסורק שבורה - אני מרוצה מהמדפסת עצמה. מבחינת מכשיר המכשיר בסדר גמור, השירות אכן היה קצת בעייתי (למרות שהם החליפו בלי להגיד כלום - אבל למה מלכתחילה אי אפשר לקבל מכשיר עובד?).

חסרון אחד שמפריע לי זה שהיא די רועשת, במיוחד שמדפיסים על איכות נמוכה יותר, ואז היא בכלל רועשת מאוד.

הסריקה מהירה מאוד (לפחות ביחד לסורק הקודם שלי, UMAX 3400), הצג נוח וברור, האיכות טובה מאוד (הדפסת תמונות לא כדאית אומנם בגלל כמות הדיו, אך עדיין האיכות טובה), שליחת פקסים לא מהירה במיוחד אך סבירה, ובאופציה של הדפסה ישירות מהמדפסת ע"י חיבור למצלמה לא השתמשתי מעולם.

אני מרוצה סה"כ.

אגב, בסופו של דבר, בהחלפה השניה הם הביאו לי את הדגם 2510 כפיצוי. אותו דבר, רק עם תמיכה ברשת אלחוטית.

ישן 11-03-2006, 15:07
  RmSs RmSs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
איזה קטע מצחיק (והזוי)...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי גשש-בלש שמתחילה ב "RmSs מה שלומך, זאת באמת..."

בזמנו אני קניתי את ה-2410 ב-1500 ש"ח בערך. שהם הביאו לי את ה-2510, היא עלתה בערך 1600 שקל (כ-100 שקלים יותר מהמדפסת המקורית שרכשתי). אין לי מושג איך בשנה האחרונה המחיר של המדפסת הכפיל את עצמו (בדקתי גם ב"פדנה" וגם ב"פלונטר"). קטע מוזר ביותר.

בתור אחד שהיו לו את שתי המדפסות, אני משוכנע שאין שום הבדל בין ה-2410 וה-2510 מלבד זה שאת המכסה של ה-2510 ניתן לנתק (כדי לצלום דברים שלא נכסנים למשטח הסריקה כאשר המכסה מחובר), והאפשרות לחיבור רשת אלחוטית. מבחינת שאר הנתונים, אין הבדל.

1. ראשי הדיו החלופיים עולים ב-DMO כ-199 עבור שני הראשים (צבעוני + שחור).

2. בראש ובראשונה חיפשתי מכשיר משולב שכולל פקס, והמגוון אז לא היה רחב כמו היום. היו מעט מאוד מכשירים שכללו פקס בעיצוב שמתאים לחדר פרטי בבית, ולא למשרד. מרבית המכשירים היו מגושמים ולא נראה היה לי הגיוני להכניס אותם לבית, כך שנתתי הרבה משמעות למראה בבחירה שלי. מעבר לכך, היה לי עד כה שתי מדפסות של HP שלא עשו לי בעיות מעולם, כך שהייתי מרוצה מהחברה. המחיר בזמנו היה ריאלי יותר. לשיקולים של חסכוניות בדיו לא נתתי אז הרבה חשיבות, אך אני לא מתלונן בנתיים על המדפסת - היא לא שונה בצריכת דיו ממדפסות שהיו לי עד היום (ואנו מדפיסים המון בבית). דבר נוסף שהיה חשוב לי, זה שיהיה צג גדול, צבעוני וברור במדפסת.

נערך לאחרונה ע"י RmSs בתאריך 11-03-2006 בשעה 15:10.
ישן 09-03-2006, 16:17
צלמית המשתמש של A_Netanel
  משתמש זכר A_Netanel A_Netanel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.01

גם אני חיפשתי, ממש בשבוע האחרון, מדפסת משולבת איכותית. בסופו של דבר קניתי את ה Brother MFC425CN.

http://www.officedepot.co.il/(jeztn055jtzgcp55i4htgqqx)/catalogSku.aspx?id=691527&famid=592172&PR=QJ5

מכיוון שיש לי אותה רק כשבוע אני לא יכול לתת ביקורת מהימנה לגבי איכות המוצר לאורך זמן, אבל עד כה אני מרוצה מאוד.
מדובר במכשיר שכולל מדפסת, סורק, פקס ומכונת צילום צבעונית או מונוכרומטית. ניתן להשתמש באופציות הצילום והפקס גם כאשר המכונה איננה מחוברת למחשב.
המכונה כוללת קורא כרטיסי זיכרון שונים כך שניתן להדפיס ישירות מכרטיס זיכרון גם כאשר המחשב מכובה, אם כי לא הייתי ממליץ.. תמיד כדאי לערוך מעט לפני שמדפיסים - לדעתי..
כמו כן, כאשר המדפסת מחוברת למחשב (חיבור USB 2.0) ניתן לגשת לכרטיסים המוכנסים לקורא.

אחד היתרונות הגדולים הם שהמכונה כוללת כניסת רשת 10/100. כלומר ניתן להדפיס (ואני חושב שגם לסרוק אבל לא בדקתי) מהרשת, ללא שהמדפסת תהיה משותפת על מחשב כלשהו.

המכשיר מכיל ארבע מחסניות צבע נפרדות(CYMK) שמחיר כל ה4 בDMO כ160 שקלים.

המכשיר כולל מזין ניירות עילי לעד 10 דפים על פי הצהרת היצרן, עבור צילום או פקס. לא יצא לי לבדוק כמה דפים באמת ניתן להאכיל את המכשיר, אבל צילום של מסמך בשחור לבן דרך המזין היה מהיר ביותר והתוצאה, עם יד על הלב, זהה לחלוטין למסמך שהוזן.
סריקה בשחור לבן היתה מהירה מאוד גם היא.
סריקה בצבע ברזולוציה של 300*300 לקחה מעט יותר זמן, אבל גם לא הרבה במיוחד (כ25 שניות להערכתי..)
הזנת הנייר להדפסה מתבצעת באמצעות מגש תחתי שמכיל כ100 דף. הוא נראה מעט שברירי, אבל לא קריטי לדעתי.

המכשיר הוא אחד מהמכשירים המשולבים הקטנים ביותר שראיתי מימי.. המידות לפי האתר שהבאתי הן ר-373, ע-347, ג-165 מ"מ. זה ממש לא גדול, במיוחד עבור מכשיר שמשלב מזין עילי.

החסרון היחידי שמצאתי עד כה, חוץ מהשבריריות לכאורה של מגש הנייר, היא איכות ההדפסה בצבע.
ניסיתי להדפיס תמונה ישירות מכרטיס זיכרון. מדובר בתמונה ברזולוציה של 3 מגה פיקסל שצולמה בNikon 995. התוצאה היתה תמונה מטושטשת קמעה וצבעי שחור שנוטים לירוק..

אבל, אולי עריכה של התמונה בפוטושופ היתה משפרת את המצב, כמו גם כיונון של איכות ההדפסה.
שווה בדיקה..

מקווה שעזרתי מעט

עריכה:

רציתי להסיף את העובדה שהמדפסת שקטה מאוד. בטח בהשוואה לHP3420 הארורה שהאכילה אותי רק מרורים.
וההתקנה פשוטה מאין כמוה. פשוט להכניס את דיסק ההתקנה ולעקוב אחר ההוראות. בלי להתחכם
הנה ביקורת בCnet על מדפסת שלמיטב הבנתי היא הדגם האמריקאי של המדפסת שקניתי:
http://reviews.cnet.com/Brother_MFC...l?tag=pdtl-list

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
Pinky: Ha ha ha ha, Troz!
Brain: What is troz?
Pinky: Why that's Zort in a mirror. Huh huh, Troz!

נערך לאחרונה ע"י A_Netanel בתאריך 09-03-2006 בשעה 16:21.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר