לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-03-2006, 21:06
  yourule yourule אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.06
פיגוע גיבוש מטכ"ל הקרוב- הביזיון

היום התברר לאחר עבודה קשה ואינטנסיבית של ריצות וכושר גופני שאני הולך לא לגיבוש מטכ"ל הקרוב באפריל (כפי שנאמר לי לאחר היום סיירות) אלא לגיבוש בספטמבר!!!!
איך הם יכולים לעשות דבר כזה !! אנשים מכינים את עצמם פיזית ומנטלית בידיעה שיהיה להם גיבוש באפריל ופשוט שמים להם ז*ן ענק בפנים שכן אי אפשר להקדים את מועד בגיבוש (ותאמינו לי שניסיתי...)
ומלבד זאת הגיבוש בספטמבר הוא גיבוש מאסף!!!! הרבה הרבה יותר קשה להתקבל מגיבוש מאסף שכן יש בו אנשים שנפלו מקורס טייס ויש להם עדיפות על פני אחרים.

בקיצור כמה שהייתי מורעל ולהוט להגיעה ל"יחידה" הוציאו לי את כל החשק.....

צה"ל צבא שלא חושב! חבל שזה מה שעושים לאנשים שבאמת היה חשוב להם לעבור את הגיבוש ופשוט דופקים אותם .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-03-2006, 21:38
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
ראבאק, די!!
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי yourule שמתחילה ב "לתגובה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yourule
תשמע עם אני יחליט שאני הולך למקד את החיים שלי בחודשים הקרובים באימונים אז כן.
אבל כבר די נמאס לי מזה וכמו שאמרתי קודם אחרי הגיבוש שהיה צרחך להיות לי באפריל תכננתי להפסיק עם האימונים ולהתחיל להתאמן ככה "ברגוע" .....

טוב אבל לא בוכים על חלב שנשפך , כנראה שחלק מ"היחידה" אני כבר לא אהיה....

אז לא תהיה חלק מ"היחידה", גם אני לא, ועוד הרבה לא! מה זה אומר? שאנחנו פחות שווים? תצאו מזה חברה. אתם לוקחים את זה יותר מידי קשה ואחרי זה רק תתאכזבו. כמה פעמים נאמר לכם, שיש דרכים נוספות לתרום למדינה??

ישן 10-03-2006, 00:57
  emile_a emile_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yourule שמתחילה ב "גיבוש מטכ"ל הקרוב- הביזיון"

ציטוט:
היום התברר לאחר עבודה קשה ואינטנסיבית של ריצות וכושר גופני שאני הולך לא לגיבוש מטכ"ל הקרוב באפריל (כפי שנאמר לי לאחר היום סיירות) אלא לגיבוש בספטמבר!!!!
איך הם יכולים לעשות דבר כזה !! אנשים מכינים את עצמם פיזית ומנטלית בידיעה שיהיה להם גיבוש באפריל ופשוט שמים להם ז*ן ענק בפנים שכן אי אפשר להקדים את מועד בגיבוש (ותאמינו לי שניסיתי...)
ומלבד זאת הגיבוש בספטמבר הוא גיבוש מאסף!!!! הרבה הרבה יותר קשה להתקבל מגיבוש מאסף שכן יש בו אנשים שנפלו מקורס טייס ויש להם עדיפות על פני אחרים.

בקיצור כמה שהייתי מורעל ולהוט להגיעה ל"יחידה" הוציאו לי את כל החשק.....

צה"ל צבא שלא חושב! חבל שזה מה שעושים לאנשים שבאמת היה חשוב להם לעבור את הגיבוש ופשוט דופקים אותם .

עזוב אותך- עשו לך טובה, אם אתה לוקח דבר כל כך קטן (יחסית) ועושה ממנו כזה סיפור ונכנס לכזו היסטריה וכבר מאבד "את החשק", אז גם ככה אין סיכוי שאתה מתאים להיות לוחם בכלל ולוחם ביחידה מובחרת בפרט.
תגיד תודה, חסכו לך הרבה שעות של מאמץ שלא היה נושא פרי...
בהצלחה.
אמיל.
ישן 10-03-2006, 07:12
  האור מציון!! האור מציון!! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
בקשר לשאלותייך..
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ג' שם בדוי שמתחילה ב "שלוש שאלות."

1.2. אין דבר כזה גיבוש מאסף. ( אני לפחות לא שמעתי על זה , במיוחד לא כאשר מדובר ביח' כמו סיירת מטכ"ל ושלדג.). פותח האשכול התכוון שבגיבוש זה יהיו נפלי טיס , זה נכון אבל גם בגיבוש ספט' יהיו נפלי טיס. בגיבוש אפריל יהיו נפלי טיס שהתגייסו ב5.1 לקורס טיס ובגיבוש ספט' יהיו נפלי טיס שהתגייסו ביולי. זה נכון שליחידות סיירת מטכ"ל ושלדג מתקבלים לא מעט נפלי טיס אבל זה לא בגלל שהם נפלי טיס. המדריכים לא יודעים שמס' 203 נפל בצ'ק 10 או צ'ק 15. התשובה פשוטה : ביחידות אלה מחפשים בערך את אותן תכונות שלרוב נמצאות אצל נפלי טיס.

3.בגיבוש אפריל נפתח צוות אחד הגיוס ביולי-אוג'. בגיבוש ספט' נפתח צוות אחד הגיוס בנוב'.
ישן 10-03-2006, 10:12
  עמרי_הולך_לנחל עמרי_הולך_לנחל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.03
אתה לוקח דברים קצת קשה, לא?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yourule שמתחילה ב "גיבוש מטכ"ל הקרוב- הביזיון"

ציטוט:

איך הם יכולים לעשות דבר כזה !! אנשים מכינים את עצמם פיזית ומנטלית בידיעה שיהיה להם גיבוש באפריל ופשוט שמים להם ז*ן ענק בפנים

הרבה הרבה יותר קשה להתקבל מגיבוש מאסף

כמה שהייתי מורעל ולהוט להגיעה ל"יחידה" הוציאו לי את כל החשק.....

תקשיב, אם דבר כזה מייאש אותך אוליי עדיף שלא תלך לגיבוש? כי חבל... בגיבוש צועקים עליך, מריצים אותך, אתה יודע... ואחרי זה יש מסלול... טיפה קשה, לא? וגם שם קצת זורקים עליך זין...

ועכשיו, למה בידיוק התכוונת שהרבה יותר קשה להתקבל מגיבוש מאסף?! מה זה השטות הזאת - תבוא, תהיה טוב, תתקבל - באמת נראה לך שיקחו מישהו שפחות טוב ממך רק בגלל שהוא נפל טיס?!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:18

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר