לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-03-2006, 01:37
  ^NoX ^NoX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אם בכל פעם שמשהו טריוויאלי לא פועל היית מחליף הפצה, היית מגיע להפצה נורמאלית :-)"

חובבנים?
http://www.ubuntu.com/download
חובבנים?
אוקיי. אני אשלח לכל רשימת השרתים הענקיים ששם תלונה בשמך, שטוענת שהם חובבנים. אולי הם אפילו יכנסו לאתר פה לראות מי אתה שתקרא להם חובבנים. (רק בוא נקווה שהוא לא יפול שוב, אה?)

אני יכול להבטיח לך שכל האימג'ים על השרתים האלה הם תקינים.
או שמשהו נדפק במהלך ההורדה שלו, או שמשהו נדפק במהלך הצריבה שלו. (בהנחה שהבעייה היא אכן פה).
בגלל זה הצעתי לבדוק md5sum של ה-image, ואז של הדיסק, ואז להתקדם בהתאם לתוצאות.

זה נשמע מוזר, כי אתה קורא לאוניבריסטת אינדיאנה, אוניברסיטת מינסוטה, ולמעבדה הלאומית ארגון (argonne) חובבנים. אולי תעלה לפה אימג' של אובונטו, בשביל שנוכל להוריד משרת של מקצוען כמוך?

עוד קצת על המעבדה הלאומית ארגון:
Argonne National Laboratory is one of the United States government's oldest and largest science and engineering research national laboratories and is the largest in the Midwest. Since the founding of the lab in 1941 the University of Chicago has overseen its operations for the United States Department of Energy and its predecessor agencies.
סתם חובבנים, הא שימי?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-03-2006, 06:02
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
אני לא מגיב בשביל לעצבן, אני מגיב כדי למנוע מאנשים להתאכזב מלינוקס בגלל הפצה דפוקה...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ^NoX שמתחילה ב "מוזר שאתה אומר את זה, כי..."

כי ההפצות אינן אותו דבר למרות אותו בסיס קוד...

סתם בשביל דוגמא - אני מכיר מישהו שיש לו נסיון של לפחות 5 שנים עם לינוקס בהפצות שונות. אובונטו פשוט הרגה אותו אחרי שהחליטה לקרוס לה דווקא בזמן החשוב ביותר... ככה שלא מדובר בסתם מישהו שלא מבין שגרם לזה. הפצת לינוקס שיציבה כמו חלונות היא לא הפצה שראוי להתחיל לשקול - שהרי לשימוש בלינוקס יש שתי סיבות עיקריות: יציבות וכוח פונקציונלי... למשתמש הביתי/משרדי, הסיבה הראשונה חשובה יותר, כמובן, שהוא הרי לא sysadmin.... ו Ubuntu simply doesn't deliver...

ישן 15-03-2006, 22:55
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
אין לי מה לענות לך חוץ מלהגיד לך שזה מטומטם לבקש הוכחה לדברים כאלה...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ^NoX שמתחילה ב "כן בטח.. אתה יודע, פעם התקנתי..."

אפילו אם אני אביא את ההרד דיסק, אתה תגיד שאני כל כך מחפש להיות דווקא נגד אובונטו ככה שהרסתי את זה בכוונה...

בקיצור, אתה סתם מנג'ז.

יודע מה? שיתקינו אובונטו, שיחנקו ממנו, ושיעזבו את לינוקס אם הם לא היו מספיק חכמים לקרוא עצות של יותר מבנאדם אחד... ממילא עדיף אנשים שמקשיבים רק למכונת תעמולה שיודעת למכור מוצר בודד בלבד... שישארו עם מכונת התעמולה הגדולה בעולם וישאירו את קהילת הקוד הפתוח ללא אנשים שלא יודעים כיצד לקרוא מה שהמחשב אומר להם...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר