לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-03-2006, 19:30
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
קמפיין איחוד לאומי-מפד"ל - הדרך הטובה ביותר לשכנע אדם להצביע ליכוד...

עד לפני חודש היה לי ברור שאני מצביע ליברמן, ואז הוא לקח אליו כלנתריסטית מובהקת כמו סופה
לנדבר. מכיוון שהחלטתי שלמושחתים אני לא מצביע יותר - אז החלטתי לחפש מפלגה אחרת בימין...
לאיחוד לאומי-מפד"ל הגעתי למרות שתי הסתייגויות גדולות שלי מהמפלגה הזו: הראשונה היא הנטייה
החזקה מאוד לכיוון של ציונות-דתית ע"ח לאומיות חילונית-דתית, והשנייה היא הנוכחות הלא-אמינה אידיאולוגית
של אורלב ושות'. חרף כל זאת החלטתי שריבוי האנשים הטובים שם מצדיק הצבעה למפלגה
זו, למרות כל הסייגים הגדולים שציינתי קודם.

ואז החל קמפיין הבחירות שלהם.
מרגע שהחל הקמפיין, פתחה המפלגה בהתקפה מתמשכת על הליכוד, שבלעדיו בין כה לא תשיג
א-ף א-ח-ד מיעדיה (שכן בממשלה של מי הם יכולים לשבת, חוץ מממשלת ליכוד?). דבר זה לא הפריע
הפריע להם, משיקולים אלקטוראליים צרים, לנסות לגרד את קולותיהם דווקא מתוך המפלגה הראשית
של המחנה הלאומי, שאם לא תהיה חזקה מספיק, תשב מפלגת האיחוד-מפד"ל באופוזיציה (לא
משנה כמה מנדטים יהיו לה) - ובין כה לא תצליח למנוע פינוי של יישוב אחד...

אותי התשדירים שכנעו (הנה לכם, כל אותם "מומחים" שטענו שהתשדירים לא משכנעים איש...),
וגרמו לי להחליט לא להצביע עבור המפלגה הזו, בעלת דרך החשיבה הקיקיונית-למינגית הזו. אני
תומך במחנה הלאומי ומתנגד לנסיגה כוללת. קמפיין האיחוד הלאומי-מפד"ל יכול להביא, אם יצליח
חו"ח, אך ורק לממשלת שמאל שבה תהיה עקירה נרחבת מאוד של יישובים ללא כל תמורה. אז,
כמובן, יבואו אנשי האיחוד-מפד"ל וינהלו מערכה מפוארת ונטולת סיכוי...
קמפיין האיחוד-מפד"ל הצליח להביא אותי למקום שלא האמנתי שאגיע אליו אי-פעם, אבל מבחינתי
אם הקמפיין המטופש וההתאבדותי הזה יימשך, אני אצביע לראשונה בחיי עבור הליכוד (שאחרי
עזיבת האולמרטים, הבראונים, השלומי עוזים, הרוחמות והאפללואים ואחרי ריסוק המרכז הפך
לאופצייה לא מושחתת ובעלת אידיאולוגיה הגיונית).
מי אמר שהתשדירים לא משכנעים איש...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-03-2006, 20:32
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
לא'דע אחרי צפייה בתשדיר של האיחוד-מפד"ל הייתה לי תחושב בלתי-נשלטת להצביע ל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "קמפיין איחוד לאומי-מפד"ל - הדרך הטובה ביותר לשכנע אדם להצביע ליכוד..."

שינוי חץ ומרצ ביחד...
פשוט כי אם הדתיים האלה מספיק מטומטמים כדי לעשות תשדיר כזה איפנטילי, באמת
צריך לטפל בהם...

הבעיה עם ליברמן מבחינתי אינה מושחתון(/נת) בגרוש שהוא לקח למפלגה או לא, אלא
הנטייה המתמדת שלו שמאלה ושמאלה ושמאלה. הוא עדיין לא הפך לאחת מ-3 הגדולות,
וכבר מצהיר הצהרות כמו שרון לפני שנתיים וחצי כשהוא הולך להתנהג כמו שרון לפני חצי
שנה...

אגב, הליכוד באמת לא כזה נורא(כלומ, הוא די נורא, אבל לא כזה נורא). הבעיה היא שהליכוד
לבדו לא יקבל 61 מנדטים, ואם איש לא יצביע לימין-בגרוש הזה, "המחנה הלאומי" יסתכם
בליכוד. וזהו.
ישן 12-03-2006, 23:22
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

שני המנדטים שיחסרו למחנה הלאומי כשמרזל יבזבז 50,000 קולות, יעלו ביוקר רב...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שאבז שמתחילה ב "אני מצביע לחזית יהודית לאומית."

דמיין לך את הסיטואציה הלא דמיונית הבאה: ליכוד 23, איחוד-מפד"ל 10, ש"ס 10, ליברמן 10, אגודה 6.
סה"כ קיבל גוש הימין 59 מנדטים, המודד לח"כ היה 28000 קולות, ואחוז החסימה היה 67200 קולות.
בוא נאמר שמרזל קיבל 58500 קולות. מה לדעתך יקרה אז? ראשית, מרזל לא ממש קרוב לעבור את
אחוז החסימה, אבל הוא קיבל כמות קולות שהייתה מספיקה לשני מנדטים נוספים לימין, ולבלוק חוסם
בולם נסיגות חד צדדיות. אלא שזה לא קרה, וקדימה, שקיבלה כמות מנדטים דומה לזו של הליכוד,
הקימה קואליציה עם העבודה ומרצ בגיבוי הערבים. ש"ס ואגודה ראו שיש בלוק חוסם, ורצו ישר
להצטרף. כעת ממשלת אולמרט נהנית מתמיכה של 63 מנדטים ותמיכה חיצונית של 6-8 מנדטים ערביים.
הנסיגות יתחילו עוד באותה שנה...
הצבעה למרזל שקולה לאי הגעה לקלפי, מתוך "מחאה על התנהלות הימין". יש מקרים שאת המחאה
צריך לעשות בשכל. זריקת הקול לאשפה לא תעזור לאיש, מלבד למחנה שאתה אוהב עוד פחות מאשר
את הימין המתון...
ישן 13-03-2006, 20:34
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

על זה שהעלו את אחוז החסימה שמעת?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שאבז שמתחילה ב "אני מבין אתכם ויש היגיון מסויים בדבריך"

מרזל לא נכנס לכנסת הקודמת כשרץ ביחד עם קליינר. היום הוא רץ לבד, איזה סיכוי יש לו. אם מרזל יגרוף חס וחלילה 1.8 או 1.9 אחוזים הוא יגרום לאובדן של שני מנדטים למחנה הימין. אולי אפילו שלושה אחרי החישוב בשיטת באדר-עופר. המנדטים האלה ילכו לקדימה. אולמרט יקים ממשלת שמאל יציבה שתאפשר לו לגרש יהודים בקלות וכפי שאמרתי- תוכל לקרוא שכונה פלסטינית חדשה על שמך.

אבל נניח שמרזל יכנס לכנסת ותוכל לסמוך עליו. במה תסמוך עליו? הרי ברור שהוא לא יהיה שותף לשום קואליציה , במה יועילו שני המדנטים שלו ? כדי לצעוק בועדות הכנסת? זה יעשה לך טוב שעל רקע תפאורת בתי הכנסת ההרוסים בבית אל יהיה מי שיזעק זעקות שבר? אתה מוכן ללכת לקלפי לשים את הפתק שלו ולקחת על זה אחריות?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 14-03-2006, 02:21
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
אנחנו מאוד מקווים שחזית יהודית לאומית תעבור את אחוז
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "על זה שהעלו את אחוז החסימה שמעת?"

החסימה.
ברגע שברוך מרזל יכנס לכנסת גם אם הוא יהייה באופוזיציה היד שלו בהצבעות תמיד תהייה נגד קדימה עזמי בשארה ושו'ת.
אין סיכוי בעולם שמנהיג כמוהו יבגוד בי ויתהפך.
בליכוד לעולם לא אבחר אף על פי שהיום נתניהו הוא סמן ימני לעומת השמאל וקדימה שעקפה את השמאל עוד יותר שמאלה.
במפד"ל לעולם לא אבחר כי הם יכלו למנוע את השמדת גוש קטיף כבר בהתחלה והשררה והכסא משכו אותם ואת גוש קטיף לאבדון.
נשבעתי לעולם לא לעולם לא אבחר בחילונים ובדתיים המתיימרים להיות לאומיים אמוניים אבל משרתים את החילונים.
האופציה מבחינתי היא או להכניס את ברוך מרזל לכנסת או לא ללכת בכלל לקלפי .
אם כל אחד יאמר לעצמו אה אין סיכוי ויש סיכון שהקול שלי ילך לאיבוד ולכן אצביע רק למפלגה שבטוח שתעבור את אחוז החסימה אז באמת חזית יהודית לאומית לא תכנס לכנסת.
ישן 15-03-2006, 07:57
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא דמגוגיה, אלכס. מציאות. גוש הימין חייב כל קול שאפשר - וביבי טוב מאולמרט
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "מה זו הדמגוגיה הזו מאיר? מה זה האיומים האלה?"

להצביע למרזל זה סוג של מחאה מיותרת, בעידן של רף אחוז חסימה כ"כ גבוה (70,000 קולות
בערך). אני לא חושב שהוא ממש ניזוק מהריצה הפתטית של שכיר החרב של קדימה, קליינר, אבל
הוא כן ניזוק מאחוז החסימה הגבוה - וריצתו תזיק.
רק לפני שבוע הודיעו האשם מחאמיד ומחמד כנעאן על ביטול ריצותיהם ועל תמיכתם בבל"ד. תמיכה
זו יכולה להיות ההבדל בין בל"ד בחוץ לבל"ד בפנים - בל"ד בפנים זה עוד 2-3 מנדטים לגוש אט"ד,
וריצת מרזל היא 2-3 מנדטים פ-ח-ו-ת לגוש הימין.
המרחב שבין הכל (מרזל) ללא כלום (גוש השמאל), הוא לא-קיים, שכן ההכל של מרזל, יוביל ללא כלום של גוש השמאל. אין לו שום סיכוי להכנס, אבל יש לו סיכוי מצויין למנוע מעוד שני מנדטים שיילחמו
בנסיגות (אולי לא באותה דבקות שהוא היה נלחם, אבל בטח יותר טוב ממה שואסל טהא וג'מאל
זחאלקה יילחמו...).
ישן 15-03-2006, 12:43
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
לא הבנתי
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא דמגוגיה, אלכס. מציאות. גוש הימין חייב כל קול שאפשר - וביבי טוב מאולמרט"

כתבת:
ציטוט:
המרחב שבין הכל (מרזל) ללא כלום (גוש השמאל), הוא לא-קיים, שכן ההכל של מרזל, יוביל ללא כלום של גוש השמאל

ואני לגמרי מפספס מה הבעיה פה. זה לא בדיוק מה שאנחנו רוצים?

אי אפשר לבטוח בליכוד שיילחם(עם דבקות, בלי דבקות, או בכלל) אחרי ההופעה שביבי
וחבריו נתנו לפי חצי שנה. אם הם לא היו שומרים כל כך על הכסאות שלהם(סליחה, על
כלכלת מדינת ישראל), אולי הם היו משנים את המצב. רק אולי.

כנ"ל המפד"ל. האיחוד הלאומי בפני עצמו היה אופציה סבירה למדי, אבל יש סיבה ש"ציונות
דתית מתחדשת" פרשו מהמפד"ל, ואין לי שום רצון לתת את קולי לאורלב.

ואגב, "אם לא תצביע לליכוד הגירוש הבא על ראשך!!!!!!" זו בהחלט דמגוגיה. אד בקולום...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:05

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר