לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2006, 09:18
  אמא כואבת אמא כואבת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.06
בעקבות ארוע השמיניה 14.03.06 מיקה ונטשה תתבישו!

כן כן, ההודעה הזו מיועדת לגברת נטשה- עדי ומיקה - שירה!!! שהסתגרו להן במושב האחורי של מכונית בשעה 10 בלילה אחרי המופע כשמחוץ למכונית חיכו להן לכל היותר 8 מעריצים ואמא של אחת מהן. אז בואו אני אספר לכם מה עבר על האמא הזו כשהבת שלה מתחננת ובוכה לחתימה עלובה מכן.
הילדה החמודה הזו בת 10 אוטוטו, התכוננה למופע הזה שבועיים ימים, מיותר לציין שכל הבית עסוק בשמיניה וכל דמי כיס מבוזבז על קלפים שלכן (במיוחד שלך גברת נטשה), וצופה באדיקות אחרי כל פרק וכו' וכו'.
הילדה הזו עשתה את כל הדרך מבאר שבע לראות אותכן, נכון איש לא הבטיח לה שתזכה לראות אתכן מקרוב, לקבל חתימה או חלילה להצטלם אתכן אבל הילדה הזו חיכתה בחוץ אחרי ההופעה שעתיים, רצה משער לשער בתקווה לראות אתכן ואז זה קרה: 2 הגברות: עדי ושירה יצאו הסתגרו להן בתוך האוטו עם מאבטח צמוד כשבחוץ כאמור קומץ של מקסימום 8 מעריצים שחיכו, קיוו, לא התייאשו לחכות לכן כ"כ הרבה זמן ומה הילדה בסה"כ ביקשה?
עם דמעות בעיניים היא התחננה לחתימה, לא יותר מזה, שירבוט שלכן היה עושה את הילדה הזו מאושרת ובמקום זה גרמתן לילדה בכי, תחנונים ואכזבה.
נכנסה לאוטו מישהי שביקשה ממכן לחתום, אך אתן שתי ה"גברות" עדיין עמדתן על סירובכן. ישבתם באוטו קרוב ל10 דקות וחיכיתם שהמפיקה של התוכנית תגיע עם המפתח. זה לא בדיוק שהילדה שלי שהתחננה לחתימה עיכבה אתכן חלילה או הפריעה לכן, ישבתן בתוך האוטו ונהנתן לראות את הילדה שלי בוכה ומתחננת!!! ב10 הדקות שלא עשיתן כלום - ישבתן בתוך האוטו - ישבתן בתוך האוטו ולא עשיתן כלום!!!!
בואו נחשוב מה הייתן יכולות לעשות בתוך ה10 דקות הללו? יכלתן לצאת החוצה, כמה זמן לוקחת חתימה? 15 שניות? היו שם 8 מעריצים לכל היותר. 2 דקות זה הזמן שהייתן צריכות להקדיש לכל המעריצים שהיו שם. 15 שניות למעריץ זה הכל. אני מבינה אם היו שם מאות מעריצים ההתנהגות שלכן היתה מתקבלת והגיונית. איש בר דעת לא יעלה שתוכלו להתייחס למאות מעריצים, אבל היה מדובר סה"כ ב8 מעריצים , לא אנשים מבוגרים אלא 8 ילדים שהחתימה שלכן היא מושא והתגשמות חלום. הילדה שלי היתה אחת מהן, הילדה שלי עמדה שם בוכיה, מתחננת ומאוכזבת. אתן לא ראיתן את העיניים מלאות הדמעות שלה, אתן התבצרתן ב"שן המגדל" שלכן והסתכלתן על כולם מלמעלה ובטח גיחכתן לכן.
גברת עדי ושירה יש לי משהו לומר לכן: יש מחיר לתהילה - והמחיר הזה מסתכם ב 2 דקות סה"כ 2 דקות, 15 שניות לכל היותר למעריץ.
בוא נניח והייתן יוצאות החוצה, חלילה, נניח והייתן פותחות את החלון וחותמות לכל אחד מהמעריצים מה היה קורה? מאבטח גדול ממדים עמד מחוץ לאוטו, אתן לא הייתן נפגעות בשום פנים ואופן, הייתן פותחות את החלון ומעניקות חתימה ל8 הילדים האומללים האלו שחיכו שעתיים ויותר לכן. מה היה קורה לכן? היה נגרם לכן נזק? לא!!! הייתן גורמות ל 8 ילדים ללכת לישון עם חיוך ואושר במקום זה הבת שלי הלכה לישון בוכיה ועצובה. אני לא בטוחה שהיא הלכה לישון כי היא לא השיגה חתימה אלא כי הבינה שאתן, מושא הערצתה התנהגתן בצורה כזו. פגעתם בה, גרמתם לה מפח נפש ןלהזכירכן מדובר בילדה בת אוטוטו 10.
אני מבינה שאתן בנאדם פרטי, הילדה לא חדרה לפרטיות שלכן, הייתן אחרי הופעה, ידעתן שיהיו גדודי מעריצים שיחכו לכן, וגם אם הייתן עייפות מאוד ורציתן רק לצאת משם הייתן צריכות להתעלות על עצמכן, ולאפשר לילדים לגשת ולקבל חתימה. הילדים הללו בונים אתכן ועושים אתכן למי שאתן!!! בזכות הילדים הללו השם שלכן נבנה, המעמד שלכן מתעצם וחשבון הבנק שלכן מתנפח.
כל אחת מכן רוצה להיות מפורסמת, בעלת מעמד של מלכה - ובכן הגיע הזמן שתתחילו להתנהג כך - אפילו מלכת אנגליה מחלקת חתימות בארועים פומביים, כי היא מבינה שכוחה נתון בידי הנתינים שלה, אבל אתן רחוקות מלהיות מלכות ואף פעם לא תהינה כאלה. כי קודם כל צריך להיות בנאדם, קודם כל צריך להיות קשוב לילדים כי אתן כאן בזכות הילדים הללו. ומדובר בילדים!!! אתן מופיעות בערוץ הילדים להזכיר לכן, ומה שנתבקש מכן זה 2 דקות של התייחסות.
מחר אתן לא תהיו פה, אף אחד לא יזכור אתכן, לא יזכרו שהייתן קיימות בכלל . מלכות נשארות לנצח - אתן לא!
כולי תקווה שיום אחד כשאתן תהיינה אמהות והילדה שלכן תעמוד ותתחנן בבכי לחתימה עלובה של הכוכב העתידי והוא יתנהג כמו שאתן התנהגתן תרגישו את העלבון, הבוז, הכעס והמרירות שהילדה שלי ואני הרגשנו.
כל ההסצנה העלובה והתתנהגות הבזויה הזו שלכן הוסרטו במצלמה. צפיתי בזה הבוקר אחרי שכל הלילה הייתי צריכה לנחם ילדה בת 10 שאתן כן את גברת מיקה - שירה ונטשה - עדי פגעתן בה. צפיתי בסצנה הזו שאת התסריט שלה אתן כתבתן. תתבישו לכן, אתן לא שוות את לחיצת היד שביצעתי כדי להסריט אתכן.
על הדמעות שהבת שלי שפכה אמש אתן תשלמו, לא היום אולי, אבל הגלגל הוא עגול, יש משפט שאומר "תחייך לאנשים כשאתה בדרך למעלה כי אתה תפגוש באנשים הללו בדרך למטה"....

תזכרו את הדמעות שלה. אם הייתן מתנהגות אחרת ומקדישות 2 דקות מזמנכן הכל היה נראה אחרת!!!

מאמא של ילדה שלא תסלח ולא תשכח!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2006, 12:04
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.03
זה נראה שלקחת את זה יותר קשה מהילדה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אמא כואבת שמתחילה ב "בעקבות ארוע השמיניה 14.03.06 מיקה ונטשה תתבישו!"

אני בטוח שהיא כבר התגברה על ה"טראומה" הזו והיא ממשיכה
לצפות באותה סדרה והיא תנסה בפעם הבאה להשיג חתימה
ואת, במקום לאגור שנאה וכעס מיותרים, למה שלא תשלחי מכתב מנומס
לכוכבי הסדרה ותבקשי מהם שישלחו לך חתימה? אני בטוח שיש הסבר
להתנהגות שלהן, בסך הכל כוכבים, במיוחד צעירים, אוהבים מעריצים
למשל, את אומרת שהיו שם רק 8 ילדים אבל ברגע שהן היו יוצאות
אני מתאר לעצמי שהיו צצים עוד כמה עשרות ילדים ואולי מזה הן חששו..

ישן 09-04-2006, 15:49
צלמית המשתמש של DolphinBoy
  DolphinBoy DolphinBoy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.02
לאמא ההיסטרית והילדה הקרציה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אמא כואבת שמתחילה ב "בעקבות ארוע השמיניה 14.03.06 מיקה ונטשה תתבישו!"

מילא היא ילדה קטנה וטמבלית אבל מה התירוץ שלך?
תסלחי לי שאני לא מתמלא בחמלה שעה שההודעה היחידה שלך פה
היא כנראה פרופוגנדה שנובעת ככל הנראה מחוסר המעש שלך כל היום,
עת שבעלך עובד קשה לממן את כל הקשקשת המנופחת הזו שעליה טרחת לכתוב לנו.

דבר ראשון הילדה שלך מפונקת בצורה מגעילה ממש ואת כעוד אחת מהישראליות
הפוסטמות האלו שחושבות שמגיע להן הכל, כנראה הסיבה העיקרית לכך, אני מכיר אתכן טוב טוב.
אלו שצועקות על העובדות בסופר וקוראות להן "חצופה" בגלל שמרוב התענוג של להרוויח שכר מינימום
הן שכחו להגיע ולשרת אתכן בדוכן הקצביה, אתכן ועוד 2000 כמוכן שצווחות עליהן 9 שעות ביום.

את מאלו שחושבות כנראה שה 2 שחקניות האלו (אם אפשר לקרוא לזה כך)
יתעלמו מ 5 הצגות ביום שעליהן לבצע ברעננות מחודשת, יוותרו על מעט זמן המנוחה שיש להן
בין חראלטורה לחראלטורה - כדי להשתעשע ולהתחנחן עם הילדה הבכיינית שתגדל מן הסתם
להיות עוד איזו פוסטמה שחושבת שמגיע לה הכל, ולמה לא? הרי ככה אמא שלה חושבת, עובדה.

אשה בוגרת, כנראה בגילאי ה 30 יושבת כל היום כמו איזו פדלאה
ומזיינת לאנשים תמימים את השכל בפורומים שמעולם לא ביקרה בהם
כדי לזעוק את זעקת הדם של בתה הקוזאק הנגזל.

מעניין את התחת שלי שבאתם מבאר שבע,
בואי אני אגלה לך סוד בהמה מעצבנת שכמוך,
יש ילדות בגיל של הבת שלך שבוכות כי הן רעבות, כי הן חולות, כי מכים אותן ומתעללים בהן
ולא כי הן זכו ללכת להצגה ו 2 מהכוכבות (שלהפגש עם זאטוטים מציקים לא כלול בחוזה שלהן)
הפנו להן את הגב - ביג פאקינג דיל!!!! תני לה סטירה בשמי ותגידי לה שתלך לשתות כוס מים ולהרגע.

משהו שלא יזיק גם לך...

נערך לאחרונה ע"י DolphinBoy בתאריך 09-04-2006 בשעה 15:59.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר