לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2006, 17:45
  shai112 shai112 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.06
דחוף משהו לא ברור לגביי עידכון ביוס ותופעות משונות

יש לי שאלה דחופה ביותר לגביי עידכון ספציפי שביצעתי ואינני מדבר על אובר קלוקינג ואני צריך לדעת אם זה מסיר את האחריות של ה 3שנים מלוח האם ואשמח לתשובה בדוקה וחתומה ומפורטת העידכון לביוס זה העידכון הזה:
)Express BIOS Update [CV92510A.86A.0477.EB.EXE] - Self-extracting Windows*-based update file includes Software License Agreement and the utility for updating the BIOS. It is designed to be used on Windows* systems. This method is the most commonly used. (זה ההורדה הספציפית שביצענו לביוס וכל השאר זה דריברים)

http://downloadfinder.intel.com/scripts-df...sional&lang=eng
זה הלינק הראשון של מה שאולי זה עידכון שעלול להסיר אחריות )

זה הלינק השני-

זה הלינק השלישי-
בלינק הראשון אני העתקתי לכם את ההורדה שביצענו ונתתי לכם את הקישור שמביא לדף ויש שמה כמה סוגיי הורדות ואני ביצעתי את ההורדה השלישית
בלינק השני יש רק אפשרות אחת להורדה ואותו דבר גם בלינק השלישי ואם תשימו לב זה שאת הלינק הראשון הקפתי בסוגריים כי העתקתי גם את ההורדה והדבקתי קישור ו
אני צריך תשובה בדוקה וחתומה מלאה בפרטים על הפעולות ביצענו דחוףף
זה לוח אם מסוג אינטל בלאק קניון2 d925xebc
אני הבנתי מכל אחד משהו שונה כי התקשרתי לחברים והבנתי שהייה צריך לגבות את הביוס המקורי ואת זה לא ביצעתי אבל לאחר סיום העדיכון ההודעה שהייתה זה שהתהליך בוצע בהצלחה
ולמרות זאת אני נתקל כרגע בתופעות מוזרות כמו קושי בלבצע ריסטרט ואם אכן הוא לא עושה תקלות ובסוף מאפשר לבצע ריסטרט אז אני נתקל בקושי בלעלות את המחשב מחדש הכוונה בקושי זה שמייד לאחר ביצוע ריסטרט אני אמור להגיע למצב שהוא מבקש ממני ללחוץ על שם המשתמש בכדיי שהוא יטען טת ההגדרות של הווינדוס ויביא אותי למצב שאני צופה ב-desktp שלי הייכן שכל הלוגיים של הסל מיחזור ושל המחשב שלי וכרטיס המסך וכו... והמסך נכסבה והפך לשחור במהלך הריסטרט ומייד לחצתי על הריסטרט בצורה ידנית מהמארז כי הורות של המארז שמראים אם המחשב בטעינה הראו כאילו עומדים לשבוק חיים וגם המעבד כאילו תקוע בפעולות קודמות-דוגמא:
נניח שהייתי באתר מסויים ויצאתי ממנו מזמן או בתוכנה כלשהי וכבר מזמן כיביתי אותה כאילו הוא עדיין תקוע בפעולות קודמות והמחשב ברגע שאני בא לכבות אותו או לבצע ריסטרט הוא מעלה על המסך חלון שלend task (סיים משימה)ואז אומר לי שהיייתה תקלה ואחריי זה מעלה עוד חלון שאומר האם לשלוח דוח למייקרוסופט ובכלל תוכנות לא מגיבות לפעמים ולא ניתן ללחוץ על הפיצרים הפנימיים שלהם כאילו האופציות ננעלו ובדרך כלל אופציה או אפשרויות נעולות מופיעות בצבע אפור וזה לא ככה ולמרות זאת זה מתנהל כאילו זה ככה, למרות שהם לא מופיעות כנעולות אך לוחצים עלייהם והם לא מגיבות ועוד תקלות שונות כאלו ואחרות אשמח לתשובה אמיתית בדוקה מעמיקה מפורטת וחתומה על כול ההודעה הזאת על כל הבירורים שהעלתי בהודעה הזאת זקוק דחוף לעזרה ותשובות
בתודה מראש

נערך לאחרונה ע"י shai112 בתאריך 15-03-2006 בשעה 17:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר