לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2006, 18:30
צלמית המשתמש של inuyasha.
  inuyasha. inuyasha. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.06.05
סיכום מפגש פורום

קודם כל לכל אלה שצילמו להעלות את התמונות באשכול נפרד.

אז ככה:
כשאני הגעתי פגשתי את איליה,אלכס וגל.אז חיכינו לכל חברי הפורום וכולם הגיעו באיחור קטן(חוץ מליאור שאיחר כמעט בשעה).
אז הלכנו וקנינו אוכל(מקדונלד'ס שזה לא כזה אוכל) ואז ליאור זרק לי רוטב בר-בי-קיו והכל התפוצץ על ואלר ואז דניאל גנב לה צ'יפס.
אחר כך הלכנו לדיזינגוף סנטר ושם נכנסו לחנות האנימה החדשה אוטקו(לא התרשמתי כי המחירים גבוהים) ואני קניתי פוסטר יפה של בליץ'.
אז הלכנו לפארק שליד ואז קנינו בירה (ואריאל קנה ספרייט ב-12 שקל כי רימו אותו)
ואז הלכנו לחנות קומיקס וירקות (CNV) ומשם אני הלכתי הביתה אז אני לא יודע מה קרה.
אז כל מי שנשאר שימשיך את הסיפור.
לדעתי היה ממש כיף ואני מחכה למגש פסח
איך היה לדעתכם?

נערך לאחרונה ע"י inuyasha. בתאריך 15-03-2006 בשעה 18:33.
חזרה לפורום
ישן 15-03-2006, 18:57
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי inuyasha. שמתחילה ב "סיכום מפגש פורום"

מממ סיכום... סבבה. את הרוב אני לא זוכרת כי עכשיו אני עייפה -.-

אמממ אני וז'אנה הגענו לגג ראינו שם כבר כמה חברה. ישר חיבקתי את איליה ואלכס (ואלכס כמעט נפל כי אני כבדה X3) ואז גם גל ביקשה חיבוק... לא הכרתי אותה אבל התנפלתי עליה גם. חיכינו לעוד אנשים ואז אנשים הלכו לקנות אוכל, אבל אני לא קניתי כי לא היה לי תאבון (עדיין אין לי). ואז בזמן שכולם עמדו בתור, אני וז'אן הלכנו לחפש את "פדופיל 60" כדי לצלם, אבל לא מצאנו אותו (סיפור מעניין דווקא יש לפדופיל, מי שרוצה לשמוע, פעם אחרת) חזרנו לגג אנשים אכלו. ואז קיבלתי צלצול מבן והוא כבר היה על הגג עם החבר שלו עידן. באתי אמרתי להם שלום והכול ואז הם הלכו לאכול. חזרתי לחבורתנו ואני ואורה הראנו ציורים לולר ולז'אנה. אממ אח"כ הלכנו לדיזינגוף... היינו קצת באוטאקו אבל אז התיישבתי עם ז'אן ועם אורה ונאלצתי להקשיב לשטויות על גורל וגילוי עתידות (דבר ששמעתי מז'אנה שלושים אלף פעם). אנשים כל הזמן שאלו אותי למה אני הולכת לבד וזה... זה אופי -.- תתרגלו. אח"כ הלכנו לגן מאיר (או איך שלא קוראים לו) ושתינו בירה (טובורג זה הרבה יותר טעים מקארלסברג, אני עושה הסבה!) ואח"כ פשוט הצתלמנו... ואנשים באו וחיבקו אותי 0.0 זה היה כיף ^ ^ (למרות שאני לא מראה את זה כי אני מופנמת) וולרי אפילו נגעה לי בחזה (>.>) ואח"כ חיבקה אותי שוב וגרמה לי נזק בלתי הפיך לגב (>.<) עבריינית ג'ינג'ית שכמותך! ואח"כ ליאור ואיליה באו להציק לי... ואנשים אשכרה צילמו את זה ועשו ממני קוף בגן חיות. אבל לאיליה יש כפפות מגניבות 0.0 גם אני רוצה כאלה!. ואז ולר כיבתה על איליה תסיגריה שלה (מזוכיסט!) ואח"כ.... מישהי (לא ז'אנה, ממש לא -.-) הייתה צריכה ללכת לשירותים... ולא היה לי כח לחזור אחרי השירותים אז החלטנו שאנחנו הולכות הביתה... בד"כ פגשנו את בן והחבר שלו, ובן בדיוק עשה קעקוע על הכתף (איך שרציתי להביא לו כאפה [= שיכאב ...)

ממ זהו.. תמונות כנראה מחר ולא אכפת לי כמה ההודעה הזאת הייתה שגויה מבחינה לשונית ותוכן... אני עייפה -.-

אבל היה מאוד כיף [=

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:45

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר