לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2006, 22:45
  ori@r.a.m ori@r.a.m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
תחרות טיקאוונדו נגמרה.. סוף סוף

אהלן כולם
טוב כמו שאתם יודעים (אני חושב), ביום שלישי התקיימה תחרות טיקאונדו , לא ממש יודע אם היא אזורית או משהו אבל הגיעו לא מעט מכונים לשם מכל הגילאים.
בקצרה, רק אומר שבשביל אחת התחרויות הראשונות שלי אני חושב שמקום שלישי לקטגוריית גילאים 14-15 זה די מכובד
בקיצור היה לא רע, היו לי 3 קרבות, את הראשון ניצחתי טכני 7-0 , היה די קל. השני הובלתי 3-0 ואז הבאתי לו בעיטה אחורית לבטן, הוא לא יכל להמשיך ספרו לו 10 שניות והוא פרש..
השלישי כבר היה יותר קשה, התחלתי טכנית די טוב גם היה לי סיכוי לא רע נגדו אבל כנראה שהייתי עייף מכל היום הזה (אחרי הכל קמתי ב6 וחצי, לא אכלתי כלום כל היום וחיכיתי מ8 עד 2 להתחלת הקרבות שלי ) וברגע שלא הייתי מוכן הוא הביא לי בעיטה לראש לצד הפתוח (איפה שאין מגן), ירד לי קצת דם מהפה והשופט ספר 10 שניות, עשיתי חושבים קצת הייתי עייף וירד לי דם, אמרתי לעצמי שמקום שלישי זה מכובד והפסקנו את הקרב בניצחון שלו. תאמת אני די מצטער עכשיו כי אני חושב שהיה לי נגדו סיכוי טוב אבל לא נורא.
אותו מתחרה בסוף לקח גם גם מקום ראשון את האליפות שהוא ניצח קרב אחריי את היריב שלו (שהיה מהמכון שלי גם), היה להם קרב מעולה, בהתחלה היה יתרון 4-0 להו שניצח אותי, זה מהמכון שלי אין לי מושג איך הצליח להדביק את זה ל-5-4, והם גמרו את הסיבוב הראשון בתיקו 6-6. המשיכו סיבוב שני ושוב ניגמר בתיקו אני חושב 8-8, ולבסוף ההוא ניצח בנקודה ראשון.. חבל שהיו טעויות של השופטים באמצע הקרב שהורידו נקודות להו מהמכון שלי, ממש רציתי שהוא ינצח.

בכל מקרה היה יום מעולה, עדיין קצת כואב לי בכמה מקומות אבל היה באמת מגניב וחזרתי עם מדליה קטנה..
עכשיו אני מתאמן לתחרות הארצית שתתקיים באפריל.

וזהו.. שבוע טוב כולם
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר