לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2006, 11:40
  The_Guardian The_Guardian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל The_Guardian שלח הודעה דרך MSN אל The_Guardian
הכיבוש בהחלט משחית...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אתה צודק - השארותנו בשטחים הכבושים גרועה אפילו מרולטה רוסית, בה קיים סכוי כל שהוא"

בתור חייל ומפקד בגדוד קרבי לשעבר, אני בהחלט מסכים איתך. אין לישראל מה לחפש בכל השטחים האלה ובטח שלא צריך לסכן חיי חיילים בכדי להגן על חבורת מתנחלים אשר מסכימים לקבל את הטוב מהמדינה בין אם זה במיסוי ובין אם בטובות הנאה אחרות אך מרגע שמגיעה הפקודה שצריך לפנות אותם, הם מפנים את גבם למדינה ששלחה את טובי בניה בכדי שיגנו עליהם.
בין אם יש לנו צבא הומאני או לא, זהו דיון ארוך שאני לא חושב שאי פעם יסתיים אבל מה שכן, בל לנו לחשוב שאחינו המתנחלים הם המסכנים הסובלים מהתקפות הערבים. אני חושב שכל אחד מאיתנו כשהיה בתקופת השירות הצבאי שלו בחברון ראה ילדים קטנים זורקים עגבניות ותפוחי אדמה על נשים ערביות מבוגרות ואני כבר לא מדבר על ההשפלה של המחסומים. כל זה בהחלט משפיע על התודעה שמפתח הנער או הנערה הערבית בנוסף לכך שאני מאמין שזה לא ממש נחמד שעומד לך טנק על יד הבית.
צריך לשים קץ לכיבוש הזה, להבין שמדינה יהודית רק ליהודים זה אמנם רעיון נחמד אבל לא בר ביצוע והשלום היחיד, אשר יש לו סיכוי, הוא כשיהיו שני מדינות לשני עמים או כשמדינת ישראל תהפוך למדינת כלל אזרחיה. מה שכן, להיאשר במצב כזה שבו אנחנו נמצאים כעת, הוא בטוח שלא אפשרי ויביא לעוד יותר חיילים הרוגים.

נערך לאחרונה ע"י The_Guardian בתאריך 17-03-2006 בשעה 11:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-03-2006, 03:37
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
מה זה נצח? הגדר בבקשה נצח?
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי The_Guardian שמתחילה ב "[font=Franklin Gothic..."

מהי תקופת חייו של אדם לעומת הנצח?
כזלזל הנופל מעץ היא תקופת חייו של אדם מול הנצח.
בכלל להשתמש במילה נצח זה ביזיון אטומי כי בת כמה מדינת ישראל?
התפקיד שלנו כאן בעולם הזה הוא לעשות שני דברים.
להוליד צאצאים ולשמור על הבית מפני האוייב.
יכול להיות שיהייה שלום בעתיד אבל רק כשהאוייבים יניחו את נשקם וכרגע זה לא קורה ולכן שום דבר לא השתנה מאז התקופה שלפני קום המדינה שיהודים בארץ ישראל קמו והנחיתו מכות כואבות לברברים האיסלמיים שכבשו אותה בזמן היות העם היהודי בגולה.
זה בכלל לא נתון שתלוי בנו אלא אם כמוכם החלטנו להכנע.
כל עוד אוייבינו קמים עלינו לכלותנו נחייה על החרב גם בעוד עשרה דורות עד לנצחון .
רק רפי השכל ושיפלי הרוח יכולים לחשוב שאחריהם אין כלום וביום מותם מסתיים העולם.
אחריך ימשיכו הדורות לחיות הרבה אחרי שגופתך תירקב באדמה ימשיכו האוייבים לרצות לכלותנו ועלינו להקריב היום בשביל הדורות הבאים ולחנך את הדור שאחרינו להקריב מחר בשביל הדורות הבאים.
מי שלא רוצה לחיות במציאות הזאת שיטרנספר את עצמו לגולה אבל שלא ידרוש מאחרים לטרנספר את עצמם בגלל הזיות פסיכוטיות על שלום מדומה ודו קיום מדומה.
ישן 17-03-2006, 13:47
  The_Guardian The_Guardian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל The_Guardian שלח הודעה דרך MSN אל The_Guardian
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ekek שמתחילה ב "אם אתה חפץ חיים"

חבריי...

תפסיקו...זאת הבעיה שלנו שאנחנו כל כך עסוקים בלשנוא ולריב אחד עם השני, עד כדי שאנחנו כבר שוכחים ממה התחיל הויכוח והריב. אני לא אדם דתי אבל אני יודע שהבית הראשון והשני חרבו בגלל שנאת חינם אז בל ניתן למדינתנו שמשמשת עבורי כבית (הלאומי) השלישי להירחב גם היא עקב שנאה זו. אתם רוצים לנהל דיון תרבותי - אהיה האחרון הזאת שאמנע זאת ממכם אך לשלוח אנשים למחנה השמדה כפי ששלחו גם את סבי וסבתי או לעשות שימוש ציני בשואה כסמל לתבוסתנות וההכנעה היהודית, לכך לא אסכים...

לזכרם של יקירנו שנספו בשואה...הם לא היו תבוסתנים או פחדנים, שמאלנים או ימנים, דתיים או חילוניים - הם היו יהודים שנרצחו בגלל שנאת חינם כליהם רק עקב היותם יהודים...

ישן 17-03-2006, 15:23
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בדיוק
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי שאבז שמתחילה ב "אם אתה חפץ חיים אל תתמוך בהפקרת"

אם אתה חפץ חיים אל תפגע בחיים של אחרים ואל תחמוס את שכנך ואל תגזול ביתו אדמתו ופרנסתו של בן עם החי והרוצה להמשיך לחיות לצידך.
החירות היא היכולת לקיים ריבונות ללא כל שליטה עליך. מי שחרד לחרותו אל לו לפגוע בחרותם של אחרים.

ההתנהגות שלי היא זאת שתביא אותנו לשמירת שלימותנו וחרותנו לדורות כמדינה ריבונית ישראלית ודמוקרטית.

לא אתוכח אתך מי הם עובדי האלילים בתוך עמינו. מי המעריץ והמקדש עצמים פיזיים ומי איננו מסוגל לקיים פולחניו בלעדיהם. מי השם מבטחו ב"חכמים", בקדושים, בקמעות, ברכות ומזלות.

נכון שהיהדות שאני מכיר היא שונה משלך. שלך בנויה על ריב, מדון, שנאה ואי סובלנות - כאשר הכל נעשה בחרי אף. היהדות שלי בנויה על עשיית דין צדק, על התייחסות וכבוד לגר החי בקרבנו, על שובה נחת ורחמים.
גם על שמירה בטחונם של כלל אזרחי מדינת ישראל באשר הם ועל שמירת רוחה של מדינת ישראל במתכונתה הנוכחית כמדינה המבוססת על ההיסטוריה והתרבות של עם ישראל לדורותיו - לא אתה תלמדני.

זכותם של היהודים להתיישב בארץ ישראל, איננה מוטלת בספק. באנו מכל קצוות תבל ( לידיעתך - לא רק מאירופה), על מנת לממש זכות זאת ולהקים לחזק ולפאר את מדינת ישראל. זהו תפקידנו ומנסים ליצב את מצבנו כאן למען ילדינו נכדינו והדורות הבאים. אין לנו ארץ אחרת ואין לנו לאן לחזור.
ישן 18-03-2006, 07:30

כאשר קראתי את מה שכרתבת לא האמנתי למראה עיני הייתי בטוח שכתב זאת אחד ממנהיגי הטרור
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי שאבז שמתחילה ב "ברגע שדעתם של האחרים שלהם כל הזכויות"

"ברגע שדעתם של האחרים שלהם כל הזכויות
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אני מסכים שזכותו של עם ישראל להקים את צדינתו בשטחי ארץ ישראל"
ולנו הזכות לעזוב זכותנו ואפילו חובתנו להשמיד אותם.
ברגע ש(החמאס) מדינת ישראל קמה צריך היה להבין שעם (הפלשתיני) ישראל דורש את הכל ועל זה אין מחילה ואין הומניות.
צריך להשמיד אותם לסלק אותם מכאן ולבסס שלטון (יהודי) פלסטינאי נצחי"

מילים כדורבנות - אבל מה לעשות הישראלי איננו מסוגל לסלק מכאן את הפלסטינאים והפלסטינאים אינם מסוגלים לסלק אותנו מכאן. מה הפתרון כאשר שני הצדדים טוענים כולה שלי - ויחלוקו. אין הדין כאן כדינו של משפט שלמה - ההיפך הוא הנכון החלוקה במקרה הזה (כאשר מרבית שטחה של ארץ ישראל המערבית תחת שלטון מדינת ישראל) תחסוך רבות בקורבנות עוללים שזה עתה יצאו מרחם אמם ובכלל תמזער את הקורבנות שגורם הסכסוך האלים.

ישן 19-03-2006, 06:29

לא סילפתי את דבריך אלא הבאתי את המקבילה להן מפי אויבינו המרצחים בנו ללא הפסקה
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי שאבז שמתחילה ב "אני יכול רק להצטער על איך שאתה מסלף את דברי."

היכן כתבתי שאנחנו הכרזנו מלחמה על אוייבינו. אני תמיד מדגיש וכותב שאלמלא המלחמה שהכריזו עלינו מדינות ערב ערב הקמת מדינת ישראל אולי היום לא היינו קיימים בכלל. הכרזת המלחמה מצידם הפכה אותנו למדינה בעלת שטח סביר וגבולות וסבירים ואימללה את הפלסטינאים אותם מדינות ערב קיוו לגאול.
בהחלט אתה צודק ואינני טוען אחרת. אנחנו מתגוננים כאן מאז ומעולם מבקשים להקים כאן את הבית הלאומי שלנו מדינת ישראל מדינה שלנו בזכות ולא בחסד. רק שלעתים ההתגוננות שלנו חריפה מדי ולא תמיד כלפי היעד הנכון. אבל כשיורים עפים גם רקושטים וגם הם עשויים להרוג - חייבים להשתדל שיהיו מה שפחות ריקושטים ומה שיותר פגיעות מדויקות במטרה.
מסקנה מאד מענינת - אני מתאר את המציאות כפי שהיא נראית מנקודת מבטי. לעולם לא הגדרתי את מדינת ישראל ואת הפועלים בשמה כטירוריסטים. אני מתריע על שמוש בכוח בלבד ללא מדיניות מוגדרת נלווית המחפשת דרכים למזעור הטרור והפרדותנו ממי אינם חפצים בשליטתנו עליהם הנמצאים מחוץ לגבולות מדינתנו.
דוקא ישנם רבים ובעקיפין אתה בינינהם, המאשימים אותי ביכולת יתר לראות את האמת , את הצד השני, שלא מכיר בזכותנו אבל בכורח המציאות נאלץ לקבלה.
את האוכלוסיה הפלשתינית יש לכבד ולמזער עד כמה שניתן את הפגיעה בה. בהחמאס, שפעילותנו הדורסנית הביאה אותו לשלטון שמכריז ג'יהאד על מדינת ישראל, יש לטפל ביד קשה .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:25

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר