לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2006, 00:29
  avi886 avi886 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.05
תקשיב...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי or_shlush2@walla.com שמתחילה ב "רציתי לשתף אותכם במערכת שיש לי"

לי אישית הייתה לי מערכת של קנווד 2027 משהו שלפני שנה וחצי ייצרו והיא הייתה בסדר גמור מבחינתי
אבל אני רציתי לקנות את המערכת פיוניר עם הדולפינים וכו' וכו'..אבל המצב הכספי לא איפשר לי ממש
אבל הנה סוף סוף השתחררתי מצה''ל שלנו וקניתי את המערכת ועכשיו אפילו חברה שלי ולא ממש יש לה הבדל בשמיעה כול כך בין מערכת למערכת הבחינה הבדל גדול בין הפיוניר לבין הקנווד שעוד שנייה התפרק
ובטח עם מערכת כמו שיש לך עכשיו אפילו שהיא חדשה אין לה את האפשריות ואת החיתוכים שיש למערכות הגבוהות יותר וגם בגלל זה הן יקרות יותר אבל זה משהו אחר...
ולסיכום של עניין אניח לא יודע מי דחף אותך לקנות מערכת שכזו אבל תיפטר ממנה כמה שיותר מהר כי היא לא נשמעת טוב......
ומניסיוניר האישי כדאי לך לבוא למפגשיי סאונד שקורים באיצטדיון רמת גן מדי פעם ולהאזין למערכות ברמה אחרת לגמריי תוכל למצוא אותם בכתבות הבאה...:
http://www.carsforum.co.il/vb/forumdisplay.php?f=15
לא חסר באתר הזה אנשים מקצועיים ומבינים עניין אז כדאי לך אני כבר שם מזמן...וההתמכרות רק התחילה...
אודה לך אם תשיב לי בחיוב אם קראת לפחות את התגובה שלי.....ואם יש לך שאלות אתה יכול לשאול אותי או את חברי הפורום ששם באתר...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר