לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2006, 15:13
  צור יגאל ישראל חי צור יגאל ישראל חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.05
לכול המעוניין הנה יש לי אפשרות להגיד לכם

שלום רב
למען האמת יכולנו להיות הרבה יותר טוב אילו לא היה הבדל בין זה לזה בין אשכנזי לבין ספרדי
בין יהודים לבן ערבים החיים היו יותר יפים אם לא היו מכניסים את הדת הגזע והלאום לכול דבר
אני מסכים עם גולש כאן בשם מדינאי שהוא אומר ישראל בשביל היהודים וערב הסעודית בשביל הערבים
ירושלים בשביל היהודים ומכה בשביל המוסלמים אבל .....נגזר עלינו לחיות ביחד ערבים ויהודים
אין מנוס הכול גזירה משמיים למען האמת אינני יהודי אני נוצרי ציוני אני גאה להוולד כאן בינכם
זכות לי להוולד בינכם כי אתם העם הנבחר הסגולה מקווה וכולי תקווה אפילו למען האמת מתפלל בשביל שהעדתיות תעלם ורק אהבה תשרור על פני כדור הארץ ובמיוחד כאן בארץ הקודש
עיר ציון .למען האמת בזמן שהטרור מכה בכול העולם והמחלות מתפשטות בקצב מסחרר ויש כול מיני תחלואות ומחולות חשוכות מרפא ואסונות טבע למיניהם ורעב שנוגס בעולם השלישי ורק אלוהים יודע מה מחכה לנו עוד בעתיד אלוהים ישמור היהודים צריכים להיות מאוחדים מלוכדים
ולא להגיד זה שמאל וזה ימין הרי אומרים הנה מה טוב ומה נעים שבת אחים גם יחד
כול ישראל ערבים זה לזה ללא הבדל בין דתות .לא לשנוא את שרון או יצחק רבין ז"ל כי הוא יש לי דיעות אחרות שונות לאהוב אותו כי הוא אחי ורעי מקווה שלא תתעצבנו ותתרגזו ממה שנאמר על ידי
אני מנסה בכול כוחי לראות אותכם חיים יותר טוב באהבה תזכרו דבר חשוב להיות מאוחדים מלוכדיםםםםםםם לאהוב אחד תשני ללא הבדל בין עידה דת גזע ודין
אם מה שנאמר כאן פגע במישהו אני מתנצל !!!!!

בכבוד רב ובאהבת ישראל
צור יגאל ישראל חי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר