לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2006, 19:17
  lea10 lea10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
עם כל הכבוד לאברי גלעד וכבר התראיינתי אצלו לא פעם - בחור נחמד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי relove שמתחילה ב "אברי גלעד היום בגלי צה"ל- רוב העיתונאים מושחתים"

הוא לא מחדש הרבה אלא לצעירים ו/או לבורים עמי ארצות הניזונים מעיתון אחד כתוב כל חייהם.
כבר הסברתי פה בקישור את אשר ראו עיניי בהשתלמות אמיתית בעניין.
אני חושב שאברי גלעד עוד היה בחיתולים או קצת יותר גדול....

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=165476

אני חושב שזה מספיק חשוב כדי לחזור על זה - אין דומה מאה פעם למאה ואחת לחדשים שפיספסו.

הבעיה האמיתית היא זיהוי העיתונאים מקבלי השלמונים מקדימה ושות
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "מפלגת עט למשתמט"
זה לא סוד שערב בחירות קיימים עיתונאים בכמה ערוצי תקשורת החיים מדמי יעוץ חד פעמיים הניתנים להם ערב בחירות.
עיתונאי בכיר מאוד באחד מערוצי התקשורת העיקריים הסביר לי בפירוט איך הוא עושה את זה.
הוא ציין כי בכל מערכת בחירות הוא מחליף את המכונית שלו - זו ההזדמנות שלו.
הוא היה שותל ידיעות בעלי ערך חדשותי שהעורך שלו לא יפסול הנושאים כל הזמן הדגשים חיוביים על זה ששכר אותו ממפלגת השלטון ומדי פעם היה מכניס ידיעה "מחממת" נגד המתחרה של הלקוח ששכר אותו.
העיתונאי הודה בפני שעבד בשירותו של מיסטר X כזה.
הוא סמך על כך שמה שהוא אומר לי כי יישאר ב- 4 עיניים.
עקבתי אחרי פרסומיו זה עבד מעולה.
לימים הוא נזקק להמלצה לתפקיד כלשהוא - אותו לקוח איש צמרת צייד אותו במכתב המלצה.
מסיבות שמיותר לפרט אני מנוע מלזהות מי הלקוח ומי העיתונאי.
העיתונאי זיהה בפני גם כמה מחבריו שעבדו באותה שיטה.
אחד מהם לתדהמתי ניגש אלי ברחוב בתקופת בחירות אחרת עם מיקרופון לשאול את דעתי בנושא פוליטי חם -עניתי לו תוך כדי סיפור בדיחה.
הוא פרץ בצחוק - אמר גדולללל
אחרי שסיים להקליט שוחחנו באורח חופשי שאלתי לשמו - הוא השיב.
אמרתי "אבל אתה הרי שם?... איך אתה פה?..." - הוא אמר עכשיו זה בחירות אני מבקש ממך לא לפרסם או לציין שפגשת אותי כאן.השבתי שאני לא מתכוון לפגוע בפרנסתו.אמר לי שהוא מכיר את העיתונאי הראשון שעליו דיברתי מקודם כאן.
כך זה עובד.נקודה.לא צריך תשדירים.2 העיתונאים חיים וקיימים עד עצם היום הזה.השניים הללו ידועים לי בוודאות....זה רק הקצה.עיתונאי שלישי זיהה עבורי - התם , עוד אחד שעובד בייעוץ כזה בתקופת בחירות.
כך קיבלתי את השיעור האמיתי - בכלל לא קשור ליועצי הבחירות המפורסמים היושבים במטה המפלגות הללו. והעסק עובד חבל על הזמן...הבעיה שגם עורכי העתונים ו/או מקבלי ההחלטות בתקשורת המשודרת לא יכולים לעלות על זה כל כך מהר , אם בכלל.
לי הדברים נאמרו תוך אמון מלא שהם לא יצאו החוצה והדוברים לא יזוהו - בעת שה"שיעור" התקיים הייתי בתפקיד המחייב אמון שלא יופר גם היום .
והמשכיל בעת ההיא יידום.
יש כסף יש קולות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר