לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2006, 22:55
  orenzone orenzone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nivssj שמתחילה ב "קאתי כרגע את דבר המנהל למעלה והתפוצצה לי בועה גדולה מהילדות"

כששמעתי שיש קטע עם נאצים בדרדרסים חשבתי בהתחלה שגרגמל הוא הנאצי אבל כן יש משהו במה שאתם אומרים אם כי רק הקטע של האף נכון

שאלתיאל אין ספק שזה נאצי וזה ידוע הסימן ש"מפלגת העורבים" עושים שקוף מפלגה

השם של דולף

דולף הוא הצדק סיסמא נאצית כזאת כמו שהיה אז בגרמנית

הסמלים וההיסחפות של העם אחרי דולף

זה הכל סממנים נאציים שהיו בתקופת השלטון הארור הזה

בקשר למומינים בדיוק ראיתי היום משהו מצחיק בטירוף שמישהו שונא אותם וכתב את זה זה די מפורסם

אני באמת לא מבין איך אתם באמת יכולים להעריץ את ההיפופוטמים האלה!!!
בחברה מתוקנת כמו שלנו אסור שילדינו יראו דברים כאלה!! מספיק שלי הם הרסו את הילדות..
תנו לי לפרט מדוע הם נזק לאומי חברתי אקונומי:
1. היפופטמים מדברים וקנגרו מזוייף רודף בצע
אין גבול לשחיטות ולאשלייה.
2. הם בדיוק כמו הטלטאביז! חסרי מין! מעודדים בייסקסואליזם ופגיות בחברה שלנו..
3. מומין אמא אין גבול להשפלה שאישה אחת יכולה לספוג.. מומיןאמא עושה הכללללל בבית ואפילו לא מתלוננת לשנייה! איזה שובניזם! מתי פעם ראיתם את מומיןאבא עושה משהו למען משפחתו (הוא בכלל מפרנס).. מכאן נובע שהם משפחה מרוקאית מובטלת שהאמא היא לא יותר משפכה..
4. סנופקין לא יותר ממסומם שבורח כל הזמן למסעות ונוטש את חברו הטוב ביותר מומין ברגעי מצוקה.. סנופקין שלנו לא יותר ממתרומם שאנטי מאניוק.. אני שואל אתכם זה חבר זה?!
5. סניף רודף בצע כל היום מחפש איך לעשות כסף במהירות.. הוא פגע כלכלי לחברה ואח"כ מתפלאים למה יש אינפלציה! וגם סניף כל הזמן היה מתנגד לצאת למשימות אבל בסוף הוא היה נכנע ויוצא עם כולם כמו שפוט!! אין לו עמוד שדרה.. ואני שואל אותכם איך ילדיכם יגיבו כשחבריהם יגידו להם לסוע איתם בבגאז'?!
6. מאי הקטנה פאקצה מציקה מהווה את כל המהות של ילד שלא קיבל מספיק צומת לב בחייו.. מעודדת ילדים קטנים לדרוש את כל מה שהם רוצים ולא מוכנה לשמוע לא!
7. מר המיולין- צמחים הוא מחפש הא?! לא שמתם לב שהוא כל הזמן עייף ויש לו עיניים גדולות ואדומות מעט.. מר המיולין שלנו לא יותר מסטלן שמחפש צמחים ממסטלים חדשים!
8. המפקח- אוייי תעשו לי טובה!!! כשיש בעייה כלשהי בעמק הוא לא עושה יותר חוץ מלקרוא למפקדו "אני ידווח לזה לתת ניצב" <כך הוא טוען>
איפה היוזמה?! אתה שוטר רבאקקקקקקק!!!
9. ביבמבל- אחותה של מאי.. רק השם שלה מעיד על זנותיות
10. סנורק- בשם אלוהים הוא נורמלי?! מנסה להטיס ספינה?! זה סכנה לילדינו!! היום הם עושים ניסויים בלגדל שעועית בצמר גפן מחר מנסים לבנות ספינה מעופפת כמו סנורק או לשם שינוי כנפיים ולנסות לעוף איתם מעל צוק!!!
11. ילד מחוץ לנישואים- אני לא יודע אבל האם באמת מומין אמא ומומין אבא נשואיים ?! אם כן מדוע יש להם מיטות נפרדות?! הם מנהלים אולי חיי פרודים אבל למה להשלות את מומין הקטן שהכל בסדר בבית?!
12. הרפתקאות מסוכנות מידי- מומין וחבריו יוצאים להרפתקאות מפחידות ומסוכנות מידיי שיכולים לעודד ילדים לצאת גם למסעות כאלה.. סכנה מיידית! דוג' קטנה= מסע המגדלור.. בגו'נגל.. חיפוש המכשפה.. ועוד רבים ורעים
13. איזה מין קשר יש באמת בין מומין ולסנורקה?- משלים אותנו הצופים שהכל טוב איתם ופעם הם ביחד פעם הם רבים.. כלומר קשר לא יציב ובלי מחוייבות!.. כל פעם שבאה כוסית חדשה לעמק מומין הקטן מנסה לעלות עליה! תואבה.. בית בושת פשוט!!!
14. סרח- פושע זדוני שרוצה רק רוע עולמי מתי כבר יעיפו אותה מהסדרה ויכלאו אותו!! מפקח התעורר בבקשה!
15. הגרוק- המפלצת הסגולה הזאת עשתה לי את הילדות לקשה ביותר!!! עד היום אני חש מפוחד.. זה היה הולך כך הגרוק המפלצת הסגולה יורדת מן ההר בליווי של מוזיקה מפחידה כל העמק צועק זועק "הגרוק מגיעעע כולם לבתים הגרוק מגיע" <מה זה פה האייזיס גרופן הגורק הזה!?!> בשלב הזה לא יכולתי יותר ותמיד אבל תמיד כיבתי את הטלוויזיה..
16. מועדדים פורנוגרפייה וחוסר הגייניות- מה זה המוח המעוות הזה.. שלהסתובב כל היום ערומים?! ולא תגידו שזה באמת מתוך תמימות כי עובדה שמר המיולין וגם סנופקין לא ערומים אבל מצד שני הם די מסריחים מתי לאחרונה ראיתם אותם עם בגד אחר?!
17. סנורקה חושבת שהיא יותר טובה ממאי- אפעם לא חשבתם למה סונרקה ערומה ומאי לא?! יש לי תשובה סנורקה חושבת שהיא בעצם אלילת מין בגלל שהיא יותר מפותחת ממאי הקטנה שעדיין לא התפתחה לה.. ואח"כ מתפלאים למה יש לבנות צעירות רגשי נחיתות!!!
18. השמנטפים- פצצה מתקתקת מתרבים כמו שפנים!!! כל הזמן מתרבים.. הם סכנה של פיצוץ אוכלוסין הם ממש כמו החרדים כל היום פשוט משריצים!! בסוף לא ישאר לנו מקום לזוז.. ודבר זה מעודד מחלות ובסוף הם עוד ישתלטו על כל זימבבואה! אסור לנו לתת לזה לקרות
19. המכשפה ואודליה הנכדה- בתנ"ך כתוב אסור לעשות דברי כישוף ועוד כתוב "שרוף כל מכשפה וכל מומין על פני תהום" אז זאת מצווה וזהו ואנחנו נקשיב למה שהתנ"ך אומר.. צריכים להרוג אותה! וגם אודלייה הזאת איזה מופרעת לא הקשיבה פעם אחת אפילו לסבתא שלה ותמיד יצאה למסעות מסוכנים.. חינוך לקוי ומופרעות נפשית של הנכדה.. אסור לילדינו לקחת דוגמה

בקיצור ולעניין הצטרפו גם אתם עוד היום!!!
לאש"מ <אגודת שונאי מומינים>

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:27

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר