לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2006, 22:19
  Malshabico Malshabico אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.05
אומנויות לחימה בחלומות

לפני כמה דקות קראתי קצת איזה אשכול ב"מה שבראש" (אשכול די מוזר והזוי כמו כל האשכולות שם בערך) בנושא חלומות וחשבתי...

לאנשים שמתאמנים כבר הרבה זמן באומנויות חייבת להיות לפחות פעם אחת שהם השתמשו באומנות בחלום...

לי לפחות זה קרה כמה פעמים וחשבתי שיהיה מעניין לשמוע סיפורים מכמה אנשים פה.

טוב אז אני יתחיל:

זה היה ממש לפני הרבה זמן (הייתי חגורה צהובה בערך), בדיוק זה היה בתקופה שממש התלהבתי מכל עניין הטאקוונדו ועדיין עבדתי על לשפר את הטכניקה של בעיטת "חצי מגל" (אנחנו אוהבים לקרוא לה ככה במועדון- באנדלצ'אגי/דוליוצ'אגי למקפידים)...
החלום עצמו היה די קצר, אני זוכר שהיה מן איש/מפלצת/איש גדול ולא ממש יפה שלא זוכר מה הוא עשה אבל הקיצר הוא היה רע שאיכשהו התקרב אלי בצורה לא נחמדה כאילו עוד שניה הוא נותן לי אגרוף או משהו... אז נתתי לו בעיטת "חצי מגל" (כן הזאת ממקודם) ממש חזק לבטן/צלעות ברגל ימין ולא קרה לו כלום, ניסיתי לבעוט יותר חזק ויותר בעיטות , כולן חצי מגל כולן ברגל ימין (באופן מוזר בדיוק הרמה הטכנית/קרבית שהייתי בה אז...) ולו לא קורה כלום (נראה לי הוא אפילו צחק מתישהו) אז הגעתי למסקנה שהייתי צריך להכניס יותר אגן בבעיטה , ניסיתי , לא יכולתי התכוננתי לתת פיצוץ של החיים....ובדיוק אז התעוררתי וגיליתי שאני בועט במיטה מתוך שינה ושכבתי על הבטן לכן היה לי קשה להכניס אגן .

לכל החפירה הזאת יש גם מוסר השכל (אפילו אחד מעניין):

שמתי לב שבחלומות שלי ככל שהתקדמתי ברמה באומנות לחימה ככה החלומות היו יותר טובים- כשהלכתי מכות בחלומות אז ניצחתי (אפילו בלי בעיטות) יותר ככל שעליתי בניסיון וברמה , גם בלי קשר למכות אם הייתה דלת סגורה הייתי שובר אותה עם בעיטה....

מקווה שהאשכול יצליח, מצפה לתגובות

חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 08:29
  elyasaft elyasaft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.05
שלח הודעה דרך MSN אל elyasaft
ועוד איך...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Malshabico שמתחילה ב "אומנויות לחימה בחלומות"

יש לנו איזה טכניקה שמישהו נותן לך אגרוף,אז יש חסימה עם התחמקות ומכה לביצים,הכל באותה שניה...ומשם יש המון המון דרכים להמשיך ומלא פעמים במאמן מראה לנו כל מיני דרכים משם,וכשהוא מדגים הוא עושה את המכה לביצים ממש חזק...כי יש מגן ביצים אז זה פסדר.

קיצר היה לי חלום שהבאתי למישהו ת'מכה הזאת,אבל חזזזקקק! והיה לו פול דם נראה לי הביצים שלו התפוצצו או משהו...והתעוררתי כולי מפחד שעשיתי או עקר או משהו,ואז גיליתי שאני חולם...

והיה עוד פעם אחת שחלמתי שמישהו מהביצפר אחד גדול נותן לי בעיטה,תפסתי לו אותה וניסיתי להפיל, ואני ל יודע איך אבל בחלום הוא היה אקרובט חבל על הזמן הוא עשה סלטות וכל זה,אבל הבעיטות שלו היו ממש ברורות וידעתי לאן הוא יבעט ולמרות שיש לו רגליים ענקיות תפסתי אותם והבאתי לו מכות וזה...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר