לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2006, 15:22
  dalkanadav3 dalkanadav3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.06
בקשר לכוח פיזי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ניייצן שמתחילה ב "בנות בקורס חובלים"

לא מזלזל בחשיבותו אבל הגיבוש הוא יחסית לא פיזי ממש לכן מספיק שתבואי עם כושר סביר פלוס..תעבדי על סיבולת לב ריאה בריצות (לא צריך לרוץ מרחקים גדולים..מקס' 5 ק"מ יספיקו) כמו כן לעבוד על הכתפיים כמו שגיא אמר..התד"לים האלה קורעים..בנוסף לעבוד על בטן בשביל יציבות טובה ושהמשקל במסעות לא יפול רק על הגב והכתפיים.

בת'כלס זה גיבוש מנטלי יותר..תצטרכי סיבולת נפשית בשביל לסיים אותו

ד"א לבנות יש הקלות מסוימות בגיבוש(למשל אני זוכר שהם סוחבות רק 5 קילו שק במסעות במקום 10 של הבנים) למרות זאת את הגיבוש אתם עושים עם הבנים

במחזורים האחרונים לפי מה שאני יודע היו בנות בודדות בכל גיבוש ואם עובר(ולא תמיד עובר) אחוז מהם זה בדר"כ אחת שתיים ולא יותר

בהצלחה ואם תרצי עוד שאלות תשאלי!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-03-2006, 19:51
  ניייצן ניייצן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
אז קודם כל-
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Tubarao שמתחילה ב "נייצן שלום !"

אם הייתי שמה על אחרים לא הייתי מגיעה ליום מיון הזה אפילו!!
כולם צחקו עליי וכולם עדיין צוחקים.. וזה בסדר
כי סה"כ אני לא בכושר טוב בכללללל.. יענו אני מפסיקה לעשן כדי להכנס לכושר ולהצליח בגדנע ובגיבוש..
ודבר שני, כן אכפת לי כמה בנות מצליחות לעבור כדי לדעת מה הסיכויים שלי.. אני לא חיה באשליה, אני יודעת שכוח הרצון והמוטיבציה שלי להיות חובלת זה אולי משהו שיעזור לי, אבל זה לא הכל.. וזה לא יעזור לי לבדו לעבור גיבוש.
ואם אומרים לי שעוברות בנות יחידות את הגיבוש, אז הכל נכנס לפורפורציה, כי אני מניחה שהבנות האלו היו בכושר מצויין אם הן הצליחו לעבור.. ואני ממש לא /:

אז תודה על התגובה שלך כי אני מניחה שזה בא בכוונה טובה (: אבל לא חסר לי מוטיבציה (!) ולא חסר לי כוח רצון (!).. רק ידע (וכוח פיזי חח)
ישן 23-03-2006, 22:26
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ניייצן שמתחילה ב "אז קודם כל-"

אז תתחילי להתאמן.

גם אם תעברי את הגיבוש, לא חסרות בנות שנושרות ממסלולי לחימה בגלל העובדה הפשוטה, שכושר לקוי אצל בנות מתרגם לפציעות, הרבה יותר מאשר בנים.

אם את רוצה לא רק לעבור את הגיבוש בהצלחה, אלא גם לסיים את ההכשרה ולשרת ככזו - תתחילי להכנס לכושר. הדגש העיקרי לדעתי - שרירי רגלים, גב וכתפיים.
לא צריך להיות שרירנית, אבל כן צריך כושר.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 24-03-2006, 14:37
  ROKER :) ROKER :) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.05
על מה אתה מדבר?
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי wave light שמתחילה ב "אם הצבא לא רוצה בנות בקרבי אז..."

הן לא עושות מבצעים גולני גבעתי נח"ל וחירמ"כ הן לא יכולות להגיע וזה המבצעיים שהן לא עושות.

מנגד אני מכיר מישהי שהיא בחיל הים ביחידה מסווגת שהיא משהו כמו השייטת הם גם עושים המון שחיות וכל מיני שטויות כמו אז אל תגידו שהכל למראית עיין. אם בת יכולה להגיע והגיע לאן שהוא מגיע לה להיות שם אם היא עברה את הקורס והכל.

גם לך ניצן זו עובדה שלבנות יש פחות כוח פיזי מבנים (ואי אפשר לערער על זה -בממוצע-) אבל לכן יש יכולת אנליטית יותר גבוהה (שוב -ממוצע-) אם את באמתצ רוצה ללכת לזה תלכי על ותאמיני לי שאם תלכי חזק מספיק תצליחי.

ודרך אגב תמיכה היא דבר חשוב מאוד בדרך של כל תהליך תנסי עכשיו להשיג את התמיכה הזאת ממשהו כי בלי תמיכה, משהו שאתה יודע שאתה יכול לברוח אליו, אי אפשר לעבור שום דבר.

ישן 24-03-2006, 15:13
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ניייצן שמתחילה ב "יש לי המון תמיכה..."

הקורס בהחלט מקנה מקצוע כחובל, ואין בעיה לצאת משם ולהיות חובל אזרחי.
אם הים מושך אותך, אז זה בהחלט יכול להיות פתח מצויין.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 24-03-2006, 18:47
  Elron_t Elron_t אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.05
לניצן..

אהלן ניצן,

קודם כל הרבה הרבה הצלחה בהמשך. קבלי ח"ח על הרצון והמוטיבציה שלך שאין ליותר מדיי בנות בימינו.

לאחר סיום קורס חובלים, את יוצאת עם תואר, עם ניסיון פיקודי, וללא ספק יש לך רזומה די מכובד. מעבר לעובדה שאת יכולה להמשיך ולהשתלב במערכים השונים בחיל הים (שרשרת הפיקוד הגבוהה יותר, כמו כן פיקוד בכיר על ספינות, הדרכה במסגרת קורס חובלים וכדומה'), את יכולה להמשיך למסלול תואר 2 (להוסיף על התואר הראשון הכללי), ובסופו של דבר להשתלב באיזושהי עבודה בתפקיד ניהולי.

נסכם ונאמר- אם תסיימי קורס חובלים בהצלחה, ותסיימי את שנות הקבע שלך, את מסודרת, פחות או יותר. קיבלת את כל הכלים להצלחה בחיים.

בכל מקרה, המון הצלחה..
ישן 24-03-2006, 21:08
  manson manson אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.05
אני אגיד פה מה שאחד המפקדים שלי אמר לי בגיבוש חובלים

טייס זה קונספירציה להשאיר אנשים בקבע
בחובלים אתה חותם חצי מהשנים בקבע
ואתה מקבל המון נסיון טכנולוגי וגם בעבודה בצוות וניהול אנשים וטייס למרות שהוא קצין בכלזאת פשוט יודע להפעיל מכונה

אגב שאלתי ותואר שני בחובלים זה די קשה לעשות בקבע כי אתה רוב הזמן בים ולא כמו טייס שיוצא וחוזר בים יוצאים להפלגות ארוכות אבל זה כן אפשרי שאל תבינו לא נכון פשוט יש לזה פיתרונות אחרים

ועוד משהו אתם לא תאמינו כמה כל בוגרי הקורס פשוט מנהלים את המשק הישראלי ותחשבו שאלה בתקופתם לא יצאו עם תואר...

ישן 25-03-2006, 19:41
  emile_a emile_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.06
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי manson שמתחילה ב "אני אגיד פה מה שאחד המפקדים שלי אמר לי בגיבוש חובלים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי manson
טייס זה קונספירציה להשאיר אנשים בקבע
בחובלים אתה חותם חצי מהשנים בקבע
ואתה מקבל המון נסיון טכנולוגי וגם בעבודה בצוות וניהול אנשים וטייס למרות שהוא קצין בכלזאת פשוט יודע להפעיל מכונה

אגב שאלתי ותואר שני בחובלים זה די קשה לעשות בקבע כי אתה רוב הזמן בים ולא כמו טייס שיוצא וחוזר בים יוצאים להפלגות ארוכות אבל זה כן אפשרי שאל תבינו לא נכון פשוט יש לזה פיתרונות אחרים

ועוד משהו אתם לא תאמינו כמה כל בוגרי הקורס פשוט מנהלים את המשק הישראלי ותחשבו שאלה בתקופתם לא יצאו עם תואר...

לא הבנתי בגלל התחבר:
מה זאת אומרת "טייס זה קונספרציה להשאיר אנשים בקבע" ו "טייס למרות שהוא קצין בכלזאת פשוט יודע להפעיל מכונה".
לא הבנתי למה הכוונה?
אמיל.
ישן 02-04-2006, 10:18
  sensya sensya אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.02.06
לכל הגדנ"עים והגדנ"עסיטיות קיץ 2006:

גם אני עברתי את המיונים בפברואר, וכתוצאה מכך ומאופיי , אני חורשת כל מידע אפשרי על קורס חובלים. אז אם יהיה לכם אי אלו שאלות בנושא אשמח לעזור. בכל מקרה, נקווה שנתראה בקיץ!
ולשאלתך, ניצן, בממוצע עוברת בת אחת בכל גיבוש, כשמספר העוברים הממוצע הוא 20-30, מספר המתחילים 140-160, ומספר המסיימים כ70-90. אבל זה רק ממוצע משתנה ביותר. בנים אומנם לא צריכים להיכנס לכושר מיוחד עבור הגיבוש, אבל אני ממליצה לך בכדי להימנע מפציעות ולהקל עלייך את המסעות- כן להתאמן, ועדיף כמה שיותר. כי אם את לא בכושר, הקושי הוא לא רק מנטלי. לבנות אומנם מקלים בתד"לים ל5 ק"ג במקום 10, אבל אם תרצי לעשות רושם על הקצינים תצטרכי לעזור בסחיבת האלונקה הכבדה כמו כולם. ובכלל, גם אם תפלי לרגעים קשים- חפשי אותי, ואני אשתדל לעזור לך כמה שביכולתי.

ולסיום אני חייבת להוסיף את הבננה הזו כי היא מגניבה במיוחד:
ישן 29-10-2006, 17:36
  מלכה =) מלכה =) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל מלכה =)
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי healla שמתחילה ב "אנשים עוד כמה שאלות!!!"

אז הוא קיבל ביום סיירות מיוני צוות ים... זה בביתן חיל הים...
ובקשר לשאלות ים לא הכי משנה להם, הם שואלים בהתחלה אם יש לך ידע ימי... אם אתה מסמן לא אז אין מה לדאוג לא מצפים ממך שתדע... אבל אם כן אז אתה אמור לדעת...
שאלון 300 זה מלא מלא שאלות שחוזרות על עצמן בדרכים שונות, אם הוא סתם לחץ אנטר הוא לא יגיע לכלום... השאלון הוא על עצמו שאלות כמו : האם אתה מפחד מחיות? האם אתה מפחד מחושך? האם אתה מפחד מחיות בחושך?

ובנוגע לקרקל, יש פה קומונה של בנות שמתגייסות בגיוס נובמבר (שת'כלס יוצא בדצמבר) לקרקל והן ישמחו לענות על כל מה שתרצי:
http://www.tapuz.co.il/communa/user...id=22624&smsMsg=

ישן 29-10-2006, 17:37
צלמית המשתמש של SURF-DUDE
  SURF-DUDE SURF-DUDE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
שלום ניצן

אם אני זוכר נכון, מזמן לא כתבת פה אז ברוכה השבה!

אז ככה. ראשית אני רוצה לשבח את כל הבנות שעוברות את גיבוש החובלים ואת הקורס, שכן זהו גיבוש מאוד ממיין ואינטנסיבי וכן גם הקורס. אצלי בגיבוש התמלאתי גאווה בבנות שהיו איתי בצוות וסיימו. פשוט גאווה. הן לא קיטרו, ונכנסו תחת האלונקה כמו כולם, ועברו את היום ים כמו גדולות. כל הכבוד!!

נוסף לכך, אצלי בגיבוש עברו (התקבלו לקורס) ארבע או חמש בנות, מתוך 20 אנשים שהתקבלו בכללי.

תראי, לא אשקר לך. צריך כושר מסויים. אבל אם תבואי בכושר סביר ובראש שאת מסיימת לא משנה מה- את תסיימי! צריך כושר רק למסעות, וזה עובר צ'יק צ'ק. כל השאר- משימות פיקוד ומבחנים.

בהצלחה!

ישן 29-10-2006, 17:58
  bangbani bangbani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.06
רותם ידידי...
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי SURF-DUDE שמתחילה ב "שלום ניצן"

אני מסכים איתך מצד אחד שבאמת צריכים להיות גאים בכל הבנות שעומדות בזה ומסיימות את הגיבוש... באמת כל הכבוד... גם לכל הבנים שסיימו ועברו...
אבל כמו שקודמיי אמרו זה הכל למראית עין, ז"א שבאמת משלבים בנות והכל אבל זה הכל בגלל לחצים אם הצבא היה יכול לבחור הם לא היו שם כי אין מה לעשות כמה שבנות מוכשרות מצטער להגיד את זה אבל הבנים עדיפים.
גם מבחינה פיזית וגם מבחינת אינטיליגנציה וזה מוכח.
ככה שבאמת כל הכבוד שהבנות רוצות אבל ממקורות ראשונים בקורס חובלים אני יודע שגם שפ חושבים שזה מיותר והכל פוליטי.
אבל ניצן באמת כל הכבוד על המוטיבציה, עלי והצליחי, אבל בכל זאת צריך להגיד את האמת... זה הכל פורמלי ופוליטי כמעט כמו כל דבר במדינה שלנו..
ישן 29-10-2006, 18:02
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי bangbani שמתחילה ב "רותם ידידי..."

הייתי רוצה שתראה לי הוכחה לזה:
ציטוט:
וגם מבחינת אינטיליגנציה וזה מוכח.

ותראה לי למה צריך את זה בקורס חובלים:

ציטוט:
גם מבחינה פיזית

ישן 29-10-2006, 19:15
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי bangbani שמתחילה ב "טוב זו לפחות דעתי..."

תחליט, דעתך או הוכחה?
ציטוט:

וד"א.. תקרא כל מחקר בנושא ותיווכח בעצמך... זה ידוע שרמת האיי קיו אצל גברים היא גבוהה יותר מאצל נשים.. מוכח!

זה שתגיד 10 פעמים "זה מוכח" לא מוכיח שום דבר.
אז כמו שביקשתי ממך קודם - לא יהיה קשה לך להביא איזה מאמר שכזה, אם כל מחקר בנושא אומר אותו דבר, נכון?
Put up or shut up.

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 29-10-2006 בשעה 19:18.
ישן 30-10-2006, 12:14
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי bangbani שמתחילה ב "בבקשה.."

כן, בהחלט הוכחת את עמדתך. הוכחת שעמדתך מוטלת בספק בדיוק כמו המאמרים וה"הוכחות" שהבאת. מחקר שממומן מכספי קרן, שנתנה חסות למחקרים נאצים- הוא בעייתי בתור התחלה.

המאמר השני שהבאת, בכלל די סותר את טענותיך, אם היית קורא אותו עד הסוף-

ציטוט:
זהו נושא מחקר ראוי ככל נושא מחקר אחר. אולם אם זה כבר נעשה, ראוי לעשותו כהלכה, ובאופן הגון, מקיף ולא מגמתי. המדור "השבוע במדע" סבור כי ראשטון, מדען שהואשם בעבר בניסיון להקים מעין תורת גזע חדשה, איננו מתחיל להתקרב לעמידה בקריטריונים לעיל

האם אתה מתבסס אך ורק על מאמרים שתואמים את רוח הדברים של תורת הגזע?

ישן 30-10-2006, 12:58
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי bangbani שמתחילה ב "בבקשה.."

מאוד משעשע...
או בשפתינו, שפיק אל חרטטא.
אני מבין שהעיתון המדעי הדגול "nananews" הינו סמכות מדעית מהרמה הראשונה וכל מילה שלו - חקוקה בסלע? או שאולי נתחיל לדבר תכל'ס.

אם היית קורא את המאמר עצמו, היית מבין שבמאמר הנ"ל, החוקרים השליכו לכל הרוחות מידע שלא מתאים לתוצאות הרצויות להם - או בקיצור התאימו את המידע לצרכים שלהם. אולי זו גם הסיבה שמאמר כזה רדיקלי פורסם בעיתון יחסית חסר חשיבות כמו British Journal of Psychology.
תתחיל לקרוא, כולל את המובאות, נראה מה תגיד.
http://www.mbs.ac.uk/research/documents/nature04966.pdf

ההנהלה מאוד מודה לך על הרגל ששמת לעצמך.

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 30-10-2006 בשעה 13:23.
ישן 29-10-2006, 18:43
צלמית המשתמש של SURF-DUDE
  SURF-DUDE SURF-DUDE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
עמית חבר יקר!
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי bangbani שמתחילה ב "רותם ידידי..."

אינני מסכים איתך. בנות מתאימות לקורס חובלים, הן מהבחינה הפיסית- ישנו סרגל מאמצים המכשיר כל אחד ואחד ומביא אותו לתוצאות הפיזיות המספיקות, כמובן שמי שאינו יכול אינו עובר, אך עובדה בשטח-בנות סיימו קורס חובלים; כמו כן הדרישות הפיסיות אינן זהות לאלו שבחי"ר, והן מהבחינה המנטלית- בנות לא פחות אינטילגנטיות מבנים (ויש שטוענים שאף יותר ) ואני מתנגד בתוקף להנחה הזו, ובנוסף יש לבנות את יכולת הפיקוד והפגנת הסמכות הדרושה.

(כמובן שאינני מדבר על כל הבנות ועל כל הבנים בהכללה, יש שמתאימים ויש שלא, אך אינה נכונה ההנחה שבנים יכולים להיות חובלים יותר טובים מבנות באופן כללי וגורף)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:44

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר