לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2006, 21:43
  אכפת לי אכפת לי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.06
נקודה למחשבה

אולמרט היה ראש עיריית ירושלים הגרוע ביותר. הוא דירדר את העיר ועכשיו היא על הפנים מכל הבחינות.
לעומתו, לופליאנסקי שמכהן מאז 2003 כראש העיר, הקים את "יד שרה" אגודת מתנדבים גדולה שתפקידה לספק אמצעים לנכים (כסאות גלגלים, למשל). יד שרה הוא מפעל משגשג, בלי שום ספק בזכותו של לופליאנסקי (החרדי, חשוב לציין).
אך לעומת זאת, אולמרט לא עשה אפילו דבר אחד למען העיר ירושלים.

ללופליאנסקי אין חליפות ואין סיגרים ואין לו שום קשרים עם בעלי הון. לאולמרט כן.
אולמרט היה מקום 32 ברשימת הליכוד, והסיבה היחידה שהפישפש עלה למעלה היא כי הוא היה השוליה של שרון, כמובן מטעמי אינטרסים וכיסאולוגיה. מאז ששרון נפל למשכב, יש פחות ופחות אנשים שמראים על כוונות להצביע "קדימה", כי הם לא סובלים את אולמרט ובצדק, הבן אדם פשוט מבחיל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-03-2006, 23:24
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
איכפת לנו!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אכפת לי שמתחילה ב "נקודה למחשבה"

ברור הבא ל"פרש"!
כיון שבחרת להשתמש בניק שלי בכיתוב עברי (אין לי בעיה עם כך...) ובהתחשב בזכות הראשונים שלי על ניק זה בפורומי פרש, אני מבקש שבכותבך בניק זה, תשתדל להשתמש בלשון נקיה ובלתי מתלהמת (ככל שניתן...). אפשר להעביר מסר גם ללא שימוש בשמות תואר מיותרים מסוג "פשפש" ו"מבחיל", בהתייחסות לכולי עלמא כולל מנהיגים ופוליטיקאים. בכך גם תכבד את עצמך ואת כינויינו המשותף.
לגופו של עניין, אני חייב להודות שהערכתי לכבוד ממלא המקום, כנראה שאינה עולה בהרבה על שלך. אך אם חפצת להעלות כנקודה למחשבה את אישיותו ומידת התאמתו לתפקיד החשוב ביותר במערכת השלטון במדינה, הרי שההשוואה למחליפו בעירית י-ם, לא כל כך רלבנטית. מועיל יותר לדעתי להתייחס לקופות השרצים המיוחסות לו, לזיגזוגיו ול"התגלות" שהיתה לו לגבי צורכי השעה, שמעמידה בצל את כל "נביאי" השמאל הותיקים... גם יומרתו שהוא ממשיך "הדרך" של שרון לא מתיישבת עם תוכניתו המדינית, שזכתה לחשיפה רק בשבוע האחרון...

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

נערך לאחרונה ע"י ichpatli בתאריך 23-03-2006 בשעה 23:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר