לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2006, 23:20
  DouBel_M DouBel_M אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.02.06
אייקידו האומנות הכי קטלנית שיש כנסו !!!

תקשיבו חברה ואני אומר את זה מנסיון אייקידו זאת האומנות הכי טובה שיש לפניי דעתי אני נימצא כבר שם 3 שנים וזה הדבר הכי חייה שראיתי בכול שנותיי כמתאמן אומנות לחימהה !!!
אתמול היה לי אימון והגיעו 4 מיתאמנים עם קאמה (חגורה שחורה באייקידו )אחרי כול שיעור אנחנו עושים קרבות אז אחד מהם עשה קרב עם כול אנשי המכון 13 או 15 איש והפךך אותם והם ממש לא היו עדינים לא כמו בכול הסירטונים של אייקידו שנותנים מכה הומללה כדי שהניתקף יוכל להפוך את התוקף אלה ממש נתנו לו אגרופים ובעיטות והמורה שלי אמר להם שיתנו לו יותר חזק אלוהים מה היה שם מכות רצח ( הרמוניה חבל על הזמן ) והוא בהתחלה עם כלום בידיים ואחרי זה שהתחילו להיצטרף כולם הוא לקח בוקן ( חרב עץ )
הרג שם את כולם וגם מרוב שהיה שם בלגן הוא כימאת שבר למישהו ידד

חבר'ה אני יודע זהו חפירה אבל אני כול כך היתלהבתי שהייתי חייב לספר את זה
ובאמת להגנה עצמית טובה אני ממליץ רק אייקידו כמובן שזה לוקח זמן שאתה מתחיל ללמוד להישתמש בטכניקה להגנה ברחוב אבל עם משקיעים זה משתלם מאוד !!!!!

אז עוד פעם מיצטער על החפירה חחחחח.......
חזרה לפורום
ישן 24-03-2006, 18:15

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי בן לביא שמתחילה ב "אפשר לדבר ישר ועוד איך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בן לביא
ועכשיו שתיקנת את עצמך וכתבת שזאת הייתה הדגמה כדי להראות לכם איך אייקידו יכול להשתלב בקרב רחוב זה נשמע הגיוני,
מההודעה הראשונה שלך הבנתי שעשו קרב אצלך במכון 13 אנשים על איש אחד עם חגורה שחורה באייקידו והוא הרביץ לכולם וזה נשמע דיי טפשי ומיותר...
תנסה בפעם הבאה לכתוב יותר בפירוט...
לדעתי אייקידו באמת אומנות יפה ויעילה,
ויכול להיות שכשאני יגדל אני יתאמן בה...
עכשיו אני באגרוף תאילנדי כבר עוד מעט 3 חודש וזה מאוד כיף לי,
כשאני יהיה ממש טוב בזה אני יתחיל לשלב גם אומנות טכנית יותר כמו אייקידו למשל...

תודה שהבנתה אותי אבל עדיין לא צריך ככה להתקיף ביקורת של מישהו רק בגלל שלא ניראת לך
חזרה לפורום
ישן 25-03-2006, 01:28

מסכים עם הקונג פו !!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DouBel_M שמתחילה ב "אייקידו האומנות הכי קטלנית שיש כנסו !!!"

זה נכון שזאת אומנות יעילה ומאוד מאוד חזקה אולי הכי חזקה שיש אבל על לנו לשכוח שאנחנו חיים במידנה שלא כול כך מתפתחת בתחומי אומניות הלחימה קשה מאוד למצוא מורה טוב כי זה לא מפותח בבארץ תראו אני גם בסמוך לאייקידו לומד קרב מגע ותאמינו לי איפלו זה שזה נוצר בארץ זה לא מפותח אין תחרויות אין כלום עם מי שהוא פעם יסע לסין או יפן וילמד שם שנה רק שנה הוא ידע חומר של 5 או 6 שנים פה היום כול אחד שיודע משהו ממציא שיטה בארץ הזאת למשל לקרב מגע יש איזה אולי עוד שתי שיטות דומות קמ"י שזה קרב מגע ישראלי וזה לא כמו קרב מגע שאני לומד ויש גם דניס הישרדות שרק אני לא יודע מי המציא את השיטה הזאת

המסר פה שבארץ תחומי אומניות הלחימה לא מפותחות וכמו שאמרתי קשה מאוד למצוא מורים טובים
חזרה לפורום
ישן 25-03-2006, 19:05
  elyasaft elyasaft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.05
שלח הודעה דרך MSN אל elyasaft
אני לא מאמין כמה שטויות נאמרו פה
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי DouBel_M שמתחילה ב "מסכים עם הקונג פו !!!"

א. יש יותר מאלפיים סוגי קונג פו, אי אפשר לעשות הגדרה כזאת "קונג פו הכי קטלנית"!!! מה? קראטה כבר לא אומנות לחימה טובה? טאי צ'י לא טוב? שום דבר? תפסיקו לעשות הגדרות כאלה,כי לכל אחד טוב משהו אחר!!!

ב. אין מורים טובים לאמנויות לחימה בארץ?
יש את המורה שלי, סאנסיי דוד נתן,דאן 9 בריקיו קנפו וראש השיטה, יש עוד כמה דאנים גבוהים באומנות לחימה שונות אבל אני לא יתחיל לפרט,זה מספיק טוב בשבילך?
יש את ירון בנימיני,אף פעם לא ראיתי אותו מדגים אבל תכנסו לאתר שלו ותראו את כמויות הידע שיש בבנאדם אתם תהיו בהלם.

ונתתי פה רק שני דוגמאות קטנות על אמני לחימה ענקיים שיש בארץ,ויש עוד המווון!!! יש את ההוא מאביר, ואייל אופיר נדמה לי קוראים לו מהשאולין שמלמד בארץ, ויש מורים להמון המון אומנויות לחימה מאוד גדולים!!!

חזרה לפורום
ישן 25-03-2006, 20:24
  XReDragonX XReDragonX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל XReDragonX שלח הודעה דרך MSN אל XReDragonX
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DouBel_M שמתחילה ב "אייקידו האומנות הכי קטלנית שיש כנסו !!!"

כמה דברים...
עם כל הכבוד לאייל אופיר לדעתי הוא רק ניסה לשבור שיאים בתור אומן לחימה, אבל לא ככה עושה אומן לחימה הוא צריך להתמיד באמנות מסויימת או לפחות בכמה זהים ולא בעשרה כלשהם.

ובקשר לירון בנימיני שגם אותו אני מכבד ומכיר מעט, אתם אולי תלמדו אצלו במכללה אבל הוא אישית לא ילמד אתכם, הוא מלמד מורים שילמדו אתכם. וחוץ מזה הוא יודע מספר רב של סגנונות מאשר להתעמק בכל סגנון שזו גם טעות. כל אחד והדרך שלו, יותר חשוב מורה טוב שיודע ללמד מאשר מורה שיודע הרבה.
Empty your mind, be formless. Shapeless, like water. If you put water in a cup, it becomes the cup. You put water in a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crush. Be water my friend.

חזרה לפורום
ישן 26-03-2006, 09:49
  matrix_a matrix_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.05
dragon לפני שאתה פותח את פיך על ירון בנימיני
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי XReDragonX שמתחילה ב "כמה דברים... עם כל הכבוד..."

אז אולי כדאי שתלך להתרשם מקרוב.
אני אישית לומד אצלו שנה, חצי שנה טאי צ'י, חצי שנה פאק מאי.
1. הוא מלמד ועוד איך את החניכים, ולא רק את המורים.
הוא מלמד חניכים גוג'ו עגור ונמר/נחש ! טאי צ'י צ'אן ויאנג ! פאק מאי! (השמועות אומרות שבקרוב בה גוואה)
2. אם אתה חושב שהוא מרח את עצמו על ידע כללי, ולא התעמק בכל אומנות, אני מציע שתבוא ללמוד אצלו איזשהי אומנות ותיראה כמה עומק הוא יודע בכל תנועה , כמה תנועות פנימיות, חלוקת קשב, הכוונות פנימיות שנורא קשה ליישם בכל חלקיק תנועה של הקאטה.
לפעמים שאני מתרגל אני חושב שאני כבר ברמה טובה, והוא בא ומדגים לי כמה תנועות אני רואה שאני בכלל לא עושה קרוב אליו (וזה דקויות של הכוונות פנימיות, לא תנועה חיצונית)
בוא ותרגיש איך הבן אדם מטווח אפס! נותן לך מכת חשמל ואתה תיכנס להלם/שוק. במקרה של הדגמה עדינה שלו. במקרה הרע זה נזק בלתי הפיך אני בטוח.
הייחודיות של ירון זה העמקות והדגש על אומנות פנימית ולא חיצונית/טכניקה בלבד!
ובקשר למורים שלו אני אישית יכול להעיד שיש לו מורים קטלניים, אני יכול להעיד על אחד המורים שפעם נתן לי להחזיק מקל ארוך, והוא משך אותו 4 ס"מ בערך עם דחיסה מיוחדת של פאק מאי, ונהיה לי נזק קטן בצוואר..

נערך לאחרונה ע"י matrix_a בתאריך 26-03-2006 בשעה 09:52.
חזרה לפורום
ישן 26-03-2006, 13:39
  XReDragonX XReDragonX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל XReDragonX שלח הודעה דרך MSN אל XReDragonX

קודם כל אייל אופיר למד בשאולין כמו כל זר אחר שיכול ללמוד, כמו כולכם לידיעתכם.

ובקשר לירון בנימיני אני לא מזלזל בו, אבל לא ככה עושה איש קונג פו.
אחד המורים לקונג פו בארץ שהוא אולי היחידי שנראה לי עושה בדרך הנכונה הוא צחי שוחט.

חוץ מזה ירון בנימיני משתמש בחגורות למרות שבקונג פו אין חגורות, והוא מלמד אתכם כל כך הרבה דברים שאתם לא יודעים לעומק דבר אחד. במקום ללמוד סגנון אחד למשך כמה שנים בודדות, אתם לומדים כל כך הרבה סגנונות ואמנויות לחימה שונות.

כבר הייתה לי שיחה עם כמה חבר'ה של קונג פו וקראטה מחו"ל שהגיעו איכשהו לאתר של ירון בנימיני ומאוד "התרשמו" ממנו. צריך לדבוק בשיטה או בסגנון אחד. לא עשרה.
Empty your mind, be formless. Shapeless, like water. If you put water in a cup, it becomes the cup. You put water in a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crush. Be water my friend.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:12

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר