לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2006, 12:22
  bzizoo bzizoo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.06
יוצא מקרבי וחושש בנוגע להמשך השירות..

טוב אז ככה...
התגייסתי לפני שבועיים לחיל הים..אני כניראה מיועד לסטילים ומסיבות רפואיות שאני לא אפרט כניראה ירד לי הפרופיל או לפחות אני אקבל סעיף פסול יחידות שדה או לפחות סעיף שקובע שעליי להיות בבית כל יומיים או מקסימום שלוש... והבעיה שלי היא כזאת... אני ממש לא אוהב את הקטע של להיות ג'ובניק.. אני לא אוהב את הרעיון של לקום כל יום ב-6 בבוקר ולחזור ב-4 בצהריים הביתה ואני פטריוט רציני ואני רוצה להיות בתפקיד שאני אוכל להשקיע ולתרום כמה שיותר למדינה שלנו ובכלל אפילו שאני צעיר מת אני אוהב את הקטע של הצבא ואני מקווה שאיכשו אני אפול על תפקיד טוב ורציני לא על סתם איזה תפקיד דפוק כי אני מאמין שיש לי יכולת גבוהה ואני כבר שבוע ממורמר בקשר לכל העניין הזה... אני ממש לא יודע מה לעשות ואני מקווה שבסיום הטירונות שלי או לפני כשאני אראה קצין מיון אני אקבל תפקידים טובים ואני מקווה שאני אקבל אותם כי לפחות הצד החיובי הוא שיש לי קבא 53
בקיצור אני ממש ממורמר בקשר לכל העניין הזה ומדוכא ואני לא יודע מה לעשות... מישו יכול לייעץ לי מה לעשות או משו כזה? :/:/
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:37

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר