לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-03-2006, 22:12
  emile_a emile_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "בסדר, זה נחמד שאתה אומר מה שאתה חושב"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נור
אבל לפעמים עדיף לא לומר את זה בכלל.
על בסיס "סייג לחוכמה - שתיקה", או אם תרצה, והמשפט הזה יותר יתאים לך "היה חכם ולא צודק".
להת
אור.

לכל המתלהמים- תירגעו.
אני לא מתכוון להיות צודק אלא חכם, כתבתי את הדברים לאחר מחשבה וכי חשבתי שזהו הדבר הנכון גם בשביל הבחור וגם בשביל אחרים.
לא רציתי לעשות זאת אבל אני אסביר על מנת להרגיע את הרוחות:
תגובתי החריפה יוצרת 2 אפקטים שתורמים- הראשון הוא שמבינים כמה שאלתו של אסף היא חמורה ושגויה, וגם אסף מבין זאת ויתכן שבכך אני עוזר לו להצליח בגיבוש.
הנקודה השניה היא חשיפת אופיו של אסף, אם אסף מתאים לקורס טייס הרי שהוא יקרא את הודעתי ויגיד לעצמו "אני אראה לבחור הזה מה אני יודע" וזה ידרבן אותו להשקיע את הנשמה בגיבוש.
אם בגלל הערה קטנה שלי יווצר אפקט הפוך ואסף יגיד לעצמו "אין לי סיכוי" הרי שהוא פשוט לא מתאים לעניין וחסכתי לו ולחיל האויר זמן כסף ועוגמת נפש.
אני רואה רק את טובת הצעירים לנגד עיני, ויש פה לא מעט חברה בפורום שעזרתי להם אישית והם יכולים להעיד על כך, אם הדרכים שלי נראות לכם מוזרות אז זה מה יש, מצטער, אין לי כוונה להשתנות.
בהצלחה לכל מי שיוצא לגיבוש.
להת.
אמיל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-03-2006, 22:20
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי אסף א. שמתחילה ב "תודה לכל המגיבים"

שאלת שאלה פשוטה - אם תתחמן, יתפסו אותך?
אז כן - במוקדם ובמאוחר יתפסו אותך וטייס לא תהיה. והאמת? אם אני מפקד ביחידה ומגיע אלי בנאדם שמחפש איך לתחמן ולקבל הקלות - אין סיכוי שאני מקבל אותו.

בכלל, די נמאס מכל השאלות של "אם אני אעשה משהו מנוגד לפקודות - יקרה לי משהו?"

אולי תנסו לשחק לפי הכללים? סתם, מחשבה שכזו....

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 27-03-2006, 22:24
  emile_a emile_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.06
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "אני לא מבין ממה אתם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Senda R
אני לא מבין ממה אתם מתלהבים??????

ואם הרמטכל בעצמו היה פה בפורום??? גם הייתם מתרגשים??? זה בנאדם וכמוהו יש עוד.

כמו גרופיות של להקת בנים.

SENDA R צודק בהחלט, זוהי הגישה שאני מסכים איתה ב 100%.
נראה לי שפספסתם את תגובתי אז הנה היא שוב:
התכוונתי בהחלט לגיבוש כולו אבל בסייגים מסוימים שאותם אני אסביר כעת:
אני לא מתכוון להיות צודק אלא חכם, כתבתי את הדברים לאחר מחשבה וכי חשבתי שזהו הדבר הנכון גם בשביל הבחור וגם בשביל אחרים.
לא רציתי לעשות זאת אבל אני אסביר על מנת להרגיע את הרוחות:
תגובתי החריפה יוצרת 2 אפקטים שתורמים- הראשון הוא שמבינים כמה שאלתו של אסף היא חמורה ושגויה, וגם אסף מבין זאת ויתכן שבכך אני עוזר לו להצליח בגיבוש.
הנקודה השניה היא בירור אופיו של אסף, אם אסף מתאים לקורס טייס הרי שהוא יקרא את הודעתי ויגיד לעצמו "אני אראה לבחור הזה מה אני יודע" וזה ידרבן אותו להשקיע את הנשמה בגיבוש.
אם בגלל הערה קטנה שלי יווצר אפקט הפוך ואסף יגיד לעצמו "אין לי סיכוי" הרי שהוא פשוט לא מתאים לעניין וחסכתי לו ולחיל האויר זמן כסף ועוגמת נפש.
אני רואה רק את טובת הצעירים לנגד עיני, ויש פה לא מעט חברה בפורום שעזרתי להם אישית והם יכולים להעיד על כך, אם הדרכים שלי נראות לכם מוזרות אז זה מה יש, מצטער, אין לי כוונה להשתנות.
בהצלחה לכל מי שיוצא לגיבוש! ולזכור שיש חיים מעבר לקורס טייס!
להת.
אמיל.
ישן 30-03-2006, 10:58
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
במקום כל הסבוטאז' והרצח אופי שעשיתם לבנאדם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אסף א. שמתחילה ב "אוכל מהבית לגיבוש טייס!!!"

הייתי מציע לנור שינעל את האשכול יימחק תגובות מזיקות שאינן ראויות ואח"כ ייפתח אותו לקבל הרחב.

חבר'ה אמיל הוא בן אדם כמוני וכמוך וזה שהוא טייס לא עושה אותו שונה.

אל לנו לצפות מאדם להתנהג באמות מידה כאלו ואחרות אם אנחנו מלבים את האש עם הוספת שמן למדורה.

במקום להפוך את האשכול לשוק אני הייתי ממליץ להבא להרגיע את כל המשתתפים ולהתריע בהם לא להשתמש בנוסח בוטה מדי.

אמיל אני מצדד בתפיסתך ובמה שאמרת הכל פועל על רציונל טהור,יש כאלו שיבינו אותו ויש כאלו שלא מי שלא הפסיד.

זכותו של כל אדם להתבטא בכל דרך שמצא לעצמו כל עוד לא עברה על חוקי המדינה ולא פגעה בפרט.

התגובה של אמיל לא פוגעת הוא לא קילל הוא פשוט התנסח באופן ברור ואמר את מה שחשב לנכון.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:52

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר