לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2006, 14:05
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
שלום :)...

טוב אז כן אני יודעת שאני לא מפרסמת הרבה, ואני לא משו בציור... אבל אני מנסה להשתפר ואפילו הורדתי תוכנה שאני עוד מנסה להבין איך משתמשים בה :|

טוב אז שלשום היה לי משעמם רצח והחלטתי להתחיל לקשקש במסנג'ר בתוכנת צייר שיש בו, וחיפשתי מה לצייר ומצאתי את באגס באני בחיפוש בגוגל אז... התחלתי לצייר אותו, אני פרפקציוניסטית ככה שלקח לי 4 שעות... מה גם שמאוד קשה עם המגבלות שיש בלצייר במסנג'ר אז רק התיקונים לקחו איזה מליון שנה... בע

אני יודעת שבמקור הפנים שלו יותר ארוכות, יש מגבלה של גודל במסנג'ר ולא יכולתי לעשות אותו יותר ארוך ממה שיצא...
חוץ מזה, הערות, הארות ובבקשה תנו לי איזשהם המלצות להצללות, איך אפשר לעשות אותן... {במסנג'ר יש איזה 10 צבעים... לא יכולתי לעשות הצללות, לא היו מספיק צבעים בשביל זה ובמקור אין הצללות} אבל בכלל, איך עושים אותן? יש מדריך לאור וצל? :\
טוב, אז המקור:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.haayal.co.il/images/890-9.jpg]

והציור במסנג'ר שהעתקתי לצייר:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה https://2006-uploaded.fresh.co.il/2...31/81434533.bmp

כשאני יתקן את הסורק אני גם יעלה כמה ציורים שלי... בכל מקרה, השקעתי.. אז בבקשה לנסות להגיב ברצינות...

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-04-2006, 17:22
צלמית המשתמש של תותית

מממ
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי aavihai שמתחילה ב "נחמד מאוד, אבל אני חושב..."

קודם כל תודה על התגובה.
שנית, כבר הורדתי איזשהי תוכנה שראיתי פה בפורום שאמרו שקלה ללמידה ושיש הרבה אפשרויות בה, וכאשר ניסיתי להשתמש בה, היא ניראתה שטותית... אני כל פעם חוזרת אלייה ומנסה אותה, אבל לא ממש מבינה איך לצייר בה... ברגע שהבין איך לגמרי משתמשים בה אני בטוחה שהעבור לצייר בה. מה גם שהחבר של אחותי הגדולה הבטיח לי שילמד אותי איך משתמשים בפוטושופ כשאני יבוא לישון אצלהם, אז כשאדע להשתמש בפוטושופ אני אוריד למחשב ואשתמש בו. כי היה לנו פעם והסתבכתי ומחקתי...

בכל מקרה אם אתה מכיר תוכנה קלה, עם איזשהו מדריך לשימוש בה -אשמח להוריד ולנסות אותה.

ולגבי הצייר, אם תשים לב בצייר הכל נעשה בקוביות, בריבועים, זה הופך את הכל למזוגג ומפוקסל וזה קצת מציק היות והתנועות שלי מאוד עגולות.

תודה בכל מקרה

תות

ישן 05-04-2006, 17:18
צלמית המשתמש של תותית

בוא נאי יסביר לך משו...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Omerc שמתחילה ב "למה בעצם את מפרסמת את השטויות האלה פה?"

ציור מרתק אותי מאז שהייתי ילדה קטנה, כשהייתי בגן ציירתי ברמה אחרת משל הילדים, הגננת הזו, שהייתה הגננת שלי לפני יותר מ12 שנה שמרה את כל הציורים שלי. ככה זה היה עד כיתה ג', נפל לי כדור ברגל על האצבע האמצעית ביד ימין, היו לי 2 שברים ו13 תפרים. למדתי לכתוב מחדש בכוחות עצמי, והכתב שלי עד היום מזעזע, כשחברות רואות איך אני כותבת הן נקרעות מצחוק כי אני לא מחזיקה נכון את העט אפילו... הסיבה שאני מתלהבת עכשיו מהתוצאות שלי היא בגלל שהתחלתי להשקיע שוב בציור מכיתה ז', ניסיתי וניסיתי והידיים שלי רעדו ממאמץ כי קשה לצייר כשהיד לא מגיבה, במיוחד שגיליתי שיש לי דלקת בגידים בנוסף לכל הצרות.

אז יום אחד ישבתי בצייר במחשב משעמום והתחלתי לצייר, וסתם שטויות ציירתי, אבל היה לי נוח לצייר כך ובאמת הצלחתי ליצור תוצאות הרבה יותר טובות, ואהבתי מה שעשיתי.

במסנג'ר יש משהו יותר מאתגר, אני יותר נהנית לצייר בו, בו אני גם יכולה לעשות שלבי עבודה ולתקן, אני עושה אנטר בכל פעם שיש לי תוצאה טובה -גוררת חזרה את הציור לצייר ויש לי את כל השלבים שמורים לאורך כל הדרך. בצייר, דבר כזה הוא סיבוך מטורף.

אז אני לא יודעת לעשות הצללות כי לא למדתי, אבל אני מנסה.
אני לא יודעת לצייר בתוכנות אחרות כי אין לי חוץ מאחת ממש מוזרה שלא הבנתי עוד איך משתמשים בה.

אבל זה שאני משקיעה מספיק ומנסה להשתפר, נותן לי כל זכות לבקש עזרה ועצות. ולא באתי לפה לקבל מחמאות, וכמובן שגם לא העלבות, יש לי מספיק חברות שמתלהבות מהיכולת שלי לצייר, אבל העצות והעזרה אני רוצה מאנשים שכן יודעים מה הם עושים. למשל תסתכל על הפינג'ווינים שציירתי, תגיד לי אתה שאין לך עצות לשפר. הרי כשאתה מסתכל אתה רואה אלף דברים לא בסדר, אני לא יודעת מה לא בסדר, כי אני עושה כמה שאני יכולה דומה, וזה כל מה שאני עושה.

אם תאמר לי איך אני יכולה לשפר את ההצללות, אולי דרך אחרת לצייר שלג, או אולי את המקור לעשות בדרך אחרת, אני יוכל להשתפר. אבל תגובה מעין שלך, תשמור לאנשים שבאמת באים לפה כדי לפרסם שטויות.

תות

האמת, שממך לא ציפיתי לתגובה כזו עומר, אני מכירה אותך כבר שנתיים ומי כמוך מכיר אותי ויודע שאני משקיענית, תראה לי פעם אחת שלא הגבתי מהלב.
להת'.

ישן 06-04-2006, 18:03
צלמית המשתמש של תותית

מממ...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Elilulay שמתחילה ב "תקראי את שתי הפסקאות האחרונות..."

הכוונה לגבי התאונה ביד, היא שאני לא מצליחה לשלוט עלייה בכתיבה מספיק בכדי לצייר איתה...משום שלמדתי לבד לכתוב שוב ואני מחזיקה את העט לא נכון, מה שמעייף יותר את היד. וגם הדלקת בגידים משפיעה ולא נותנת להתאמץ מידי..

בעכבר יש דרך אחת בלבד להחזיק, ואני לא משתמשת באצבע הפגועה, איך שאני מחזיקה את העכבר ומזיזה את היד לא מעייף לי את היד מספיק בכדי שהפסיק באמצע.. כך שיותר קל לי לצייר בעכבר.

אני כבר הרבה זמן מציירת בעכבר, והעלתי רק ציורים שבאמת השקעתי בהם שעות... יש לי יותר ציורים מהשניים האלו, וחברה טובה שאני כל הזמן מציירת לה במסנג'ר גם שומרת את הרוב...

יש לציין שאני גם עושה נסיונות לפני שאני מתחילה ציור, למשל את השלג ניסיתי בכמה דרכים ליצור, ורק כשחשבתי שהגעתי למצב הכי דומה המשכתי לצייר...

אני מודעת לזה שלפעמים לא יהיו הרבה תגובות, אבל הסיבה שאני מפסמת פה היא בכדי לקבל ביקורת בונה והערות שיכולות לעזור לי, לעבור תוכנה כל אחד יכול, אבל לשפר את היכולות לפי ביקורת.. זה כבר דבר יותר קשה וזה מה שאני מנסה לעשות.

בכל מקרה תודה על התגובה וההתייחסות הבוגרת. ועל הדוגמא גם כן.

תות

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר