לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2006, 11:49
  ZivGrosu ZivGrosu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.06
שלום לך בעל האתר IBHEB.ORG
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי IBHebORG שמתחילה ב "יש לנו IBHeb חדש - IBHeb.org"

שלום לך ,
כפי שידוע לי אין לך את האישורים ,לא שווה לך להיכנס לעימותים מכיוון ויש לנו הוכחות לכך שאנו רשמיים.
אתר www.invisionil.serv-il.co.il אכן רשמי ,וקרוי בכינויו הטוב והישן iPSHebrew חברת המוצרים הלאומית של ישראל ,אשר מייצגת את IPS כאן ,כמוכן ,IPS לידיעתך זוהי חברה בינלאומית אשר מספקת מוצרים למגוון אנשים ברחבי העולם.
ראו כתובת: www.invisionpower.com ,כמוכן אני מבקש להוריד את הקישור להפצה ,מכיוון וההפצה אסורה בהחלט.
אנו ננקוט בצעדים במידה ותמשיך לממש את ההורדה למערכת.
IPB 1.36 לא קיימת.
-------------------------------------------------------

כמוכן ,אני לא מתכוון להתווכח איתך למרות זאת ,אני ממש לא רוצה לאמר לך להוריד את השם ,אך תוריד כי הוא שייך לנו גם כן כתור IBHeb כי פירושו הוא
Invision Board Hebrew.

בתודה ,זיו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-04-2006, 13:42
  Alon.R Alon.R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ZivGrosu שמתחילה ב "שלום לך בעל האתר IBHEB.ORG"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ZivGrosu
שלום לך ,
כפי שידוע לי אין לך את האישורים ,לא שווה לך להיכנס לעימותים מכיוון ויש לנו הוכחות לכך שאנו רשמיים.
אתר www.invisionil.serv-il.co.il אכן רשמי ,וקרוי בכינויו הטוב והישן iPSHebrew חברת המוצרים הלאומית של ישראל ,אשר מייצגת את IPS כאן ,כמוכן ,IPS לידיעתך זוהי חברה בינלאומית אשר מספקת מוצרים למגוון אנשים ברחבי העולם.
ראו כתובת: www.invisionpower.com ,כמוכן אני מבקש להוריד את הקישור להפצה ,מכיוון וההפצה אסורה בהחלט.
אנו ננקוט בצעדים במידה ותמשיך לממש את ההורדה למערכת.
IPB 1.36 לא קיימת.
-------------------------------------------------------

כמוכן ,אני לא מתכוון להתווכח איתך למרות זאת ,אני ממש לא רוצה לאמר לך להוריד את השם ,אך תוריד כי הוא שייך לנו גם כן כתור IBHeb כי פירושו הוא
Invision Board Hebrew.

בתודה ,זיו.
בוא אני יציג כמה נקודות עובדיות למה זה כל כך לא נכון, וכל כך לא הגיוני ש"iPSHebrew" כפי שאתה מכנה את "חברתך" המהוללת, לא קיימת.

1. קשה לי להאמין שאתה נרשמת כחברה ברשם החברות, דבר כזה עולה 2000 ש"ח, וזה מגוחך לחשוב שאתה שילמת 2000 ש"ח להירשם ברשם החברות, כאשר:

1. לא קנית דומיין, אפילו לא דומיין בינלאומי מיאהוו שעולה 5$.
2. וכשאר אתה לא מייצג את IPS בישראל.
3. אומנם האתר שלך במערכת IPB 2.x, רק באמת חבל שזה IPB 2.x פרוץ, למה אני חושב ככה? מאותם סיבות שציינתי למעלה.

אגב, הידעת שאסור לך ע"פ חוקי מדינת ישראל לקרוא לעצמך חברה כאשר אתה לא רשום ברשם החברות? אני מניח שלא, ואם אתה רשום אני אשמח מאוד אם תציג פה מסמכים אשר מאשרים את מה שאתה גאה כל כך להגיד.

הידעת שאסור לך להציג את עצמך כנציג של חברה כלשהי אם אינך כזה?

כל מה שאמרת פה יפה ונכון, IPS זוהי חברה בינלאומית IPS מספקת מוצרים?

בחייאת ראבק! חברה ==> מספקת מוצרים, כל אחד עם אנגלית בסיסית מחפש 'IPS' בגוגל, נכנס לאתר שלהם ומתגלם משפט שכזה.

בוא אני יגלה לך סוד קטנטן מתוק,
IBHeb גם לא קיימת, זה עוד שם שהמציאו נובים כמוך למערכת + התירגום העברי למערכת IPB 1.3/4.

בן כמה אתה? אני בטוח שלא יותר מ18, למה שחברה בינלאומית כמו IPS תתן לך אישור לשווק מוצרים שלה בישראל?

בייחוד שעובדיה של IPS למעלה מגיל 20, וחשוב לציין - בוגרים.

וכמובן שאני מבקש ממך להפסיק לחרטט פה בולשיט, זהו מקום מכובד - התנהג בהתאם.

נערך לאחרונה ע"י Alon.R בתאריך 10-04-2006 בשעה 13:52.
ישן 10-04-2006, 14:28
  ZivGrosu ZivGrosu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.06
לתגובתי.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי IBHebORG שמתחילה ב "יש לנו IBHeb חדש - IBHeb.org"

קודם כל רואים שאתה ילד בן 14 מכיוון ואין אנו צריכים לשלם 2000 ש"ח על מנת לרשום את עצמנו כחברה ,אלא רק כ 500 ש"ח.
גרסאת הפורומים היא אינה גרסאה פרוצה ,ויש לכך הוכחות בעידכונים והכרזות ,הצגנו באתרינו את כל הרשיונות על מנת להוכיח שהכל חוקי לגבינו ושאנו אכן רשמיים.
-------------------------------
אנו לא ביקשנו שום דומיין בשם ibheb.org מכיוון ויש לנו 2 דומיינים בשמות : ilDev.Com ו- iBHeb.Com הנרשמו ונרכשו ע"י אלירן כהן המנהל של הדומיינים אשר קנה אותם מחברת עסקי הדומיין GoDaDDy ובמידה ואתה טוען אחרת ,צור עימי קשר דרך המייל:
eliran_love@walla.com ו - grosu@walla.com ואנו נוכיח לך שאנו חוקיים ושהכל אמיתי.

----------------------------------

נ.ב.
איני רשאי לקחת ממך את הדומיין ואני גם לא רוצה לקחת אותו ,בנוגע לגרסאות 1.4 או 1.3 ב iBHeb לידיעתך ,אני הראשון שאמרתי מלחתחילה יחד עם אלירן בהיותם (iBHeb) כנשיאי הפרויקט IPB הישראלי ,טענתי מול כולם לקראת אסף ,דני ,מתן ,עמירם ,אייל ,אשר כולם רימו את כולם ,ושזהו אינו פרויקט ,אך היום הפרויקט הוא:
http://invisionil.serv-il.co.il אכן שייך לנו ואכן רשמי ,וכי למה לא עידכנו את הדומיין? מכיוון ויש בעיות קלילות יחד עם הדומיינים בנוגע לחידוש ,מאחר ואלירן לא היה שייך לאף אחד מהדומיינים ,ולא מצא את הבעלים החוקיים על מנת לחדש ,ולכן הוא רכש אותם ב 18.95$ לחידוש.
החידוש לוקח 41 יום ,ועדיין לא עברו ה - 41 ימים הללו.

----------------------------------------------------------------

חג חירות שמח / פסח שמח לכל בית ישראל ולמען קהילת פרש.

בתודה ,זיו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר