לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-04-2006, 13:02
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
אני בדעה ויש רבים התומכים בדעה שלי
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "גודלנו הטבעי הוא אותו גודל שיבטיח את קיומנו לדורות"

שאסור בשום פנים ואופן להתנגד להחלטות המתקבלות בדרך דמוקרטית אבל החלטות העוברות על חודו של קול אחד(הסכם אוסלו) או בשירקאעס פוליטיים של שיחוד מפלגות ופיטורי שרים שלא בהתאם לתקשיר ולהסכם הקואליציוני(השמדת גוש קטיף) הם חרפה ומקנים את הזכות להתנגדות מסיבית.

להזכירך שהסכם אוסלו עבר על חודו של קול ששוחד פוליטית ללא משאל עם ללא בחירות ורק מצב כזה הביא להתנגדות.
שיהייה ברור ביו'ש הסיפור לא יגמר בטוב.
אם יש לממשלה כלשהיא רעיונות ומחשבות להעביר בכנסת חוקים דרקוניים בעד גירוש יהודים בדרכים לא דמוקרטיות תהייה מלחמה ביו'ש.
אני סבור שכדי לבטל את התירוץ השמאלני הפסיכוטי והשיקרי שלכם בדבר ציות למחדלים אנטי דמוקרטיים על תושבי יו'ש להתנתק ממדינת ישראל לזכות בתמיכת עשירי היהודים בעולם ולהגן על אדמתם מפני תוקפנות ישראלית.
אז תהייה הצדקה מלאה להשתמש בנשק חם ובהתנגדות אקטיבית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2006, 17:15
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אמיל, בכיתה ח' יש מבחן ארצי בהבנת הנקרא. אתה מתכוון להוריד ת'ממוצע הארצי?:)
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "אני רואה שכבר שרטטת זאת בעצמך..."

המפה היא של "בצלם" ועד כמה שאני שמח לראות שתומכי ברכה תומכים בגירוש חצי מליון אנשים
מבתיהם, רק על רקע יהדותם (כן, אני יודע שיש בהם הרבה דתיים ומזרחיים, אבל אצלנו הלא-גזעניים,
זה לא נימוק, אמיל...), אני שאלתי לדעת אדם שמגדיר עצמו כציוני. אתה תומך חד"ש ש-ל-ח-מ-ה
במפלגות הציוניות בבחירות האלה ובאלה שקדמו להן, ועל כן אין טעם שתבזה עצמך בלנסות להשיב
בעילגות על שאלה שאיש לא טרח להפנות אליך.
עדיף שאתה תתמקד בלנסות להסביר לעצמך למה המזרחיים מעיירות הפיתוח והדתיים מכל מקום,
צריכים להיות שואבי המים וחוטבי העצים שלך...
ישן 01-04-2006, 18:22
  emile_a emile_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אמיל, בכיתה ח' יש מבחן ארצי בהבנת הנקרא. אתה מתכוון להוריד ת'ממוצע הארצי?:)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
המפה היא של "בצלם" ועד כמה שאני שמח לראות שתומכי ברכה תומכים בגירוש חצי מליון אנשים
מבתיהם, רק על רקע יהדותם (כן, אני יודע שיש בהם הרבה דתיים ומזרחיים, אבל אצלנו הלא-גזעניים,
זה לא נימוק, אמיל...), אני שאלתי לדעת אדם שמגדיר עצמו כציוני. אתה תומך חד"ש ש-ל-ח-מ-ה
במפלגות הציוניות בבחירות האלה ובאלה שקדמו להן, ועל כן אין טעם שתבזה עצמך בלנסות להשיב
בעילגות על שאלה שאיש לא טרח להפנות אליך.
עדיף שאתה תתמקד בלנסות להסביר לעצמך למה המזרחיים מעיירות הפיתוח והדתיים מכל מקום,
צריכים להיות שואבי המים וחוטבי העצים שלך...

ההערות שלך על הכביכול גזענות שלי הן פשוט חסרות שחר, בעיקר על שואבי המים וחוטבי העצים, איך בדיוק הם קשורות אלי?
מעבר לזה ההערה לגבי שרטוט הקוים היתה בהומור.
אתה כרגיל מנותק,,, כנראה גם מחוש הומור.
ישן 01-04-2006, 12:51
  שאבז שאבז אינו מחובר  

ההחלטות של ממשלות ישראל היו החלטות שגויות
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מדינת ישראל תשרוד כאשר אתה וחבריך תשמעו להחלטות ממשלת ישראל"

מההתחלה מיד לאחר ששת הימים היה צריך לצאת מהשטחים ששוחררו תמורת הסכם שלום עם ירדן.
ומכיון שלא נתבצע הדבר וקמו התנחלויות והתיישבות מפוארת בשטחים אין מנדט לאף ממשלה לאף פוליטיקאי להשמיד ישובים כמו שלא יעלה על הדעת להשמיד ישובים במרכז הארץ.
היום נוצרה מציאות שחלק מהעם כופה את דעתו רק מתוך נהנתנות מלוכלכת וחוסר אחריות במידה אטומית שנאה ורשעות על חלק אחר מהעם בחלום הזוי שמכנים אותו שטחים תמורת שלום.
ועכשיו כבר עברנו לשטחים תמורת כלום ולכן ההתנגדות למהלכים הפוסטציוניים הגובלים בפשעי מלחמה לא מעצם קיומם אלא מהדרך בה הפ מתבצעים היא לגיטימית לחלוטין.
דמוקרטיה יכולה להתקיים רק אם נשמר הכלל שיויון ואם השיוויון מופר יש הצדקה לגיטימית לחלקי אוכלוסיה להתנגד לשלטון.

מי שחושב ששלום עושים רק תמורת החזרת שטחים שאת הניסיון יעשה על עצמו ולא על הגב של אחרים.
ישן 01-04-2006, 13:11
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אכן החלטות מרבית ממשלות ישראל היו החלטות שגויות
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי שאבז שמתחילה ב "ההחלטות של ממשלות ישראל היו החלטות שגויות"

מההתחלה מיד לאחר ששת הימים היה צריך לצאת מהשטחים ששוחררו תמורת הסכם שלום עם ירדן.

מאוחר יותר בתקופתו של שמיר היה ניתן להגיע להסכם עם ירדן. הסכם ששמיר דחה אותו על הסף.
הטעות הגדולה הנוספת היא כניעת ממשלת המערך למתנחלים והקמת ההתנחלויות, שהן כעלוקות על גבי המדינה. "שאבו" את משאביה ורכזו את כוחותיה לשמורו של הכיבוש ולהגנת חייהם.
הגדיל לעשות אריאל שרון שפזר התנחלויות קקיוניות על שטח נרחב, מתוך מחשבה, שלעולם לא ינתן להגיע לכל הסדר עם הפלסטינאים. התנחלויות כמכשול להסדר כמכשול לשלום וללבוי יצרים.
עד שקמה ממשלתו האחרונה של שרון והגיע למסקנה שלא זו הדרך והחליטה - לא עוד והשליטה על הפלסטינאים חייבת להפסק וככל שיוקדם ייטב. את המנדט הממשלה קבלה מידי העם והבחירות דהיום הוכיחו מהו רצון העם.
היום נוצרה מציאות שמרבית העם תומך ביציאה מהשטחים הכבושים. בהחזרת ה"בנים האובדים" אל חיקה של מדינת ישראל. לא המיעוט ההזוי "יוביל את המדינה באף" - מוסדות המדינה עהעו אלו שיקבעו את דרכה.

אתה צודק שהיציאה משטחים כבושים איננו הגורם היחיד על מנת להשיג שלום. שלום משיגים רק באופן דו צדדי - שלום משיגים עם האויב תוך כדי וויתורים הדדים. מה שנעשה עד כה הוא שלב ראשון בלבד, שלב שיביא לנו רגיעה ומזעור הקורבנות. אני כולי תקווה שהשלבים הבאים לא יבוששו לבוא ושלממשלה החדשה שתקום יהיה האומץ והיכולת של הממשלה אותה הנהיג אריאל שרון. הבחירות נתנו את הגיבוי עכשיו נדרשת עוצמת ונחישות המנהיגות.

מי שפעל על גב העם בישראל היו המתנחלים עצמם הם נהנו מכל טוב תוך כדי סיכון עצמי וסיכון כלל אזרחי מדינת ישראל. הגיע הזמן לפרוק מגבותינו את עול ההתנחילויות ולעשות למען מדינת ישראל.

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 01-04-2006 בשעה 13:13.
ישן 01-04-2006, 14:53
  שאבז שאבז אינו מחובר  

המושג כניעת ממשלת המערך למתנחלים
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אכן החלטות מרבית ממשלות ישראל היו החלטות שגויות"

אינו קביל.
אני יוצא חוצץ נגד כניעת מפאי לקיבוצים ומסירת אדמות ציבור עשרות אלפי דונמים של אדמות ציבור לקיבוצים אז מה?
אי אפשר לתרץ תירוצים ולבוא לומר על עובדות בשטח רגע לא מוצא חן בעיני להשמיד לגרש לעקור.
הנוסחה שטחים תמורת שלום מתה.
היא מעולם לא חייה. היא מתה ביום שנולדה והמציאות מוכיחה שאין חייה כזאת שטחים תמורת שלום.
ההתנחלויות הינן עובדה קיימת הן אחת מיני טעויות רבות שנעשו במדינת ישראל מאז הקמתה.
הפתרון שלך הוא פתרון פושעני ואני משוכנע שאם היו רוצים לגרש אותך מביתך מאדמתך היית מתנגד בכל הכוח וטוען בדיוק את טענותי.
לכן הפתרון צריך לבוא במסגרת האילוצים הקיימים ולא בזבנג וגמרנו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר