לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-12-2004, 10:29
  b^baby b^baby אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.04
קטע חזק שכתבתי-"הפיגוע"

כתבתי קטע... לקח לי כמה זמן לכתוב אותו.. מקווה שתהנו...

איך שנכנסתי לאוטובוס ראיתי אותו, אני בטוחה שהוא ערבי.. מה הוא עושה באוטובוס שלי לעזאזל,
רק לי עם המזל שלי זה יכול לקרות ודווקא היום, היום הכי חשוב בחיים שלי,
מה אני אעשה מה אני אעבור לאוטובוס אחר????פדיחה, כל האוטובוס כבר קלט אותו והיו מלא אנשים שניסו לראות אם יש לו חגורת נפץ, איזה מטומטמים, אני גם הסתכלתי עליו וניסתי להעביר לו בטלפתיה שיעוף מהאוטובוס שלי, ניסיתי להעביר לו גם בערבית וגם בתימנית(לכי תדעי אולי הוא תימני)...
בינתיים אנשים התחילו להתלחש ולהתרחק ממנו כאילו הוא איזה גו'ק..(אולי הוא נראה לי ככה)..
"אם אתה מתפוצץ באוטובוס שלי אני הורגת אותך! "חשבתי לעצמי,
כ"כ הרבה זמן אני מתכוננת ליום הזה דווקא היום הטמבל הזה בא להתפוצץ פה,
טוב אני לא אחשוב עליו, על ה"ערבי" שיושב בתוך האוטובוס שלי! אני אחשוב על עומר שסוף סוף הסכים לשלוח אותי לזה,
כמה זמן לקח לי לשכנע אותו שזה שאני בת או יותר נכון "נקבה" זה לא משנה.. פתאום איזה זקנה באוטובוס התחילה להגיד שהיא לא מבינה למה אף-אחד לא יורה בו כבר לעזאזל ומה זה פה.. ואני לא הבנתי למה מישהו לא יורה בה כבר לעזאזל?? היא שיגעה לי את השכל!!..האנשים לא הפסיקו להתלחש, הזקנה לא הפסיקה למלמל, אפילו הנהג כבר התחיל להילחץ, והכל בגלל ההוא!!
ואז איזה חייל גולני לקח את העניינים לידיים והחל להתקרב אליו,
הערבי התחיל להתרחק ממנו, ואז החייל אמר לו "הלו תביא תעודה"!! "לא" אמר הערבי!!
"
תירה בו" כבר צעקה הזקנה בפאניקה
"תגידי" אמר איש אחד מבוגר לזקנה: "איפה את חושבת שאנחנו בגרמניה? פה אי אפשר לירות סתם ככה בבן-אדם.. תן לו מכה בראש!!" אמר האיש לחייל.. " נו תביא תעודה "אמר החייל
"
לא רוצה יאללה עוף ממני " אמר הערבי
"הוא בטח לא מבין עברית בכלל" צרחה הזקנה
"
אלו מבינים הכל תאמיני לי" אמרה לה איזו אחת עם מספיק חמצן בשיער שיכל להציל את אילן רמון
"גם תאילנדית הוא מבין??" אני שאלתי
"
מה?" המחומצנת המפגרת לא הבינה ( לא פלא שאומרים שהבלונדיניות מפגרות)
"
אמרת שהם מבינים הכול לא?" שאלתי
"
אל תתחכמי" אמרה המחומצנת "ושימי את המזוודה שלך לידך"... המזוודה שלי מפריעה להה?? וכל השקיות שיש לה מהקניות בקסטרו לא מפריעות לי?? חוצפנית!
בינתיים החייל התחיל להזיע ואמר "תרים נראה מה יש לך מתחת לחולצה" הערבי התעלם
"
הוא בטח לא מבין עברית" צעקה הזקנה שוב
החייל התחיל לדבר בערבית ואמר "גי'ב אל עאויה"
"
גם החייל ערבי!" צרחה הזקנה בלחץ "הם ביחד!"
"
תירגעי" אמר לה האיש המבוגר הוא מנסה לדבר איתו בערבית הסביר לה.. וניסה להושיב אותה ואז הוא עוד צועק עליי "אולי תעיפי את המזוודה שלך מהרגליים שלי ילדה"!! ילד אחד התחיל לבכות והאימא המתנחלת שלו אמרה לו שיפסיק לבכות... "אל תראה לו שאתה פוחד"... דיברה.. ושוב הזקנה צועקת" תהרגו אותו"..
"
באלימות לא נפתור שום דבר" אמר לפתע ממושקף אחד" הדרך היחידה היא להידבר איתו " הוא קם והלך לאט ועוד לפני שהוא אפילו נעצר והגיע אל הערבי, הערבי נתן לו כזאת סטירה שהמשקפיים שלו עפו על הזקנה שמייד התעלפה, (פיי איזה לחץ!)...החייל מיד ניסה להטעין את הנשק שלו וכמובן שהמחסנית הייתה עדיין על החגורה שלו חסרי אחריות אמרתי לעצמי בלב...אותי כל הסיפור הזה כבר הפסיק לעניין כי הגעתי אל התחנה שלי אל היעד שלי, כשלחצתי על הכפתור עוד שמעתי את הערבי צועק שכולם יכולים ללכת להזדיין, ואז קרה הפיצוץ...
כל הגג של האוטובוס נקרע, הכיסאות עפו מהמקום, אני עפתי החוצה דרך השמשה הקדמית והתגלגלתי על הכביש, נפצעתי בידיים ובראש, הייתי רדומה כמעט שבועיים, התעוררתי בביה"ח איכילוב, ליד המיטה שלי היו שני שוטרים,
ואז עומר נכנס אני כ"כ התרגשתי לראות אותו כמה שהתגעגעתי אליו!! אבל הוא נראה שבור ומסכן.. ואז ראיתי לידו שני אנשים בחליפה ירוקה..( פאק מה הם רוצים ממני אמרתי לעצמי??) אחד מהם הוציא אזיקים ואמר לי
"
סמירה וואלד אני עוצר אותך על ביצוע פיגוע תופת ע"י מזוודת נפץ באוטובוס ישראלי בתל אביב, כל מה שתגידי יוכל לשמש נגדך בבית המשפט"
כשהוא התקרב לכבול אותי ירקתי עליו בפרצוף, הוא נתן לי סטירה,
יהודי מזדיין.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר