לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-04-2006, 19:23
  ZoneAlarm ZoneAlarm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
מה ההבדל בין כל הדגמים של סובארו שנראים בדיוק אותו דבר?

אהלן
אני נכנס לאתר יד2 ואני מחפש "סובארו פשע" כי אומרים שזה אוטו זול ואמין... אבל יש שם לפחות 3 דגמים שהם ה"סובארו פשע" הזאת!.
גם סובארו 1600
גם סובארו DL
וגם סובארו לאונה
ואנימשער שגם סובארו 1300?

קיצר כל אלה הם נראים מבחוץ בדיוק אותו דבר כשהם בשנים 86-91.. כשחיפשתי על סובארו 1600 פשוט לא היה כתוב על האוטו DL מאחורה.. כשחיפשתי על סובארו DL זה באמת מצא את ה DL.. וכשחיפשתי על לאונה זה גם מצא לפעמים עם הכיתוב DL מאחורה.. נראה לי.. השאלה היא:
1) מה ההבדל בין כל "רמות הגימור" (?) האלה..
2) האם כדאי להתפשר על מנוע ולקנות 1300?
3) במה זה ישנה לי אם אני קונה שנת 86 או 87 לבין שנת 89-90 ככה?

עוד שאלה לא קשורה.. אפשר לקנות אוטו בלי חלונות חשמליים ולהרכיב עליו במוסך חלונות חשלמיים? אם כן כמה זה עולה?

תודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-04-2006, 21:47

אממ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ZoneAlarm שמתחילה ב "מה ההבדל בין כל הדגמים של סובארו שנראים בדיוק אותו דבר?"

קראתי את זה וזה נראה לי קצת מבולגן מה שכתבתי אז אני אעשה קצת סדר!!:
מה ההבדל בין:
סובארו 1600
סובארו DL
וסובארו לאונה
ואולי גם סובארו 1300

אני לא מחפש השוואה על כל הדברים אני פשוט שואל כי כל אלה נראים בדיוק אותו דבר.. מה שקוראים לזה סובארו פשע היום.. אז הם נראים אותו דבר.. האם גם הביצועים והאמינות היא אותו דבר?

דבר שני זה מה ישנה לי לקנות עם מנוע 1300 ולא 1600? זה רק בשביל שאני אוכל להפעיל מזגן בלי שישפיע על הסחיבה של הרכב וסחיבה בעליות?

שאלה שלישית זה נגיד ניקח את הסובארו DL.. מה ההבדל בין אם אני אקנה שנת 86 או 89? זה נוסע פחות טוב? סוחב פחות טוב? מאובזר פחות?

שאלה רביעית זה מהיא הצריכת דלק של סובארו בערך? והאם 1 ל 10 זה נחשב חסכוני? כמה זה לא?

שאלה חמישית ולא קשורה: האם אפשר לקנות רכב עם חלונות ידניים ובמוסך להרכיב מערכת חלונות חשמליים? כמה זה יכול לעלות?

תודה רבה מראש לכל מי שיענה על השאלות1!!!!
ישן 04-04-2006, 21:42
  Yossi_Z2 Yossi_Z2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.04
הינה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ZoneAlarm שמתחילה ב "אממ"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ZoneAlarm
קראתי את זה וזה נראה לי קצת מבולגן מה שכתבתי אז אני אעשה קצת סדר!!:
מה ההבדל בין:
סובארו 1600
סובארו DL
וסובארו לאונה
ואולי גם סובארו 1300

אני לא מחפש השוואה על כל הדברים אני פשוט שואל כי כל אלה נראים בדיוק אותו דבר.. מה שקוראים לזה סובארו פשע היום.. אז הם נראים אותו דבר.. האם גם הביצועים והאמינות היא אותו דבר? כן , הרמות גימור רק שונות כלומר ח"ח נ"מ מזגן וכו'...ההבדל בביצועים זה רק בין ההבדלי נפח...והאמינות תלוייה מאד ברכב עצמו ואיך טיפלו בו.

דבר שני זה מה ישנה לי לקנות עם מנוע 1300 ולא 1600? זה רק בשביל שאני אוכל להפעיל מזגן בלי שישפיע על הסחיבה של הרכב וסחיבה בעליות? זה ישפיע על הסחיבה בכל מצב...נפח גדול יותר משמע יותר כוח...אבל צריכת דלק גבוהה יותר ( לא יודע במספרים ) .

שאלה שלישית זה נגיד ניקח את הסובארו DL.. מה ההבדל בין אם אני אקנה שנת 86 או 89? זה נוסע פחות טוב? סוחב פחות טוב? מאובזר פחות? תלוי בדגם מבחינת איבזור , איכות נסיעה זה תלוי ברכב עצמו כמו שאמרתי...סובארו שנת 86 ששמרו עלייה טוב תיסע הרבה יותר חלק מסובארו שנת 90 שהזניחו...

שאלה רביעית זה מהיא הצריכת דלק של סובארו בערך? והאם 1 ל 10 זה נחשב חסכוני? כמה זה לא? לא יודע בידיוק , אבל 1 ל10 זה צריכה דיי סבירה בשביל רכב מהשנים האלו...ככה שזה בסדר . ( הכוונה היא חנסיעה בעיר אני חושב )

שאלה חמישית ולא קשורה: האם אפשר לקנות רכב עם חלונות ידניים ובמוסך להרכיב מערכת חלונות חשמליים? כמה זה יכול לעלות? כן , תלוי במוסך ובאיכות של החלקים וכו'.

תודה רבה מראש לכל מי שיענה על השאלות1!!!!
ישן 04-04-2006, 22:41

וואי
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Yossi_Z2 שמתחילה ב "הינה"

וואי איזה מלך אתה תודה על התשובות!!!

בקשר ללהפוך אוטו עם חלונות ידניים לחשמליים.. כמה ב-ע-ר-ך זה יכול לעלות? סתם שיהיה לי בערך.. אלף שקל?

נראה לי אני אלך על סובארו לא משנה איזה כי כולן נראות אותו דבר.. ואם אפשר שיהיה את כל האיבזור חח: ה"כ, נ"מ, ח"ח, מזגן טוב, אוטומט.... ושיהיה בצבע טוב וייסע טוב.. ושייסתכם בערך ב 7-8 אלף..
בלי ח"ח זה מבאס.. ידני זה מעצבן.. בלי ה"כ זה קשה.. בלי נ"מ יהיה יותר קל לגנוב? (מה זה כולל?)
גם לא נראה לי שווה לעשות מקיף על המכוניות האלה אז צריך למגן טוב עם מנעול הגה (ששכחתי איך הוא עובד בדיוק) ורב בריח והכל.. שהגנבים יעדיפו לעבור לסובארו הבאה..

*******קוראים לכל הסובארויים האלה סובארו פשע בגלל שהערבים אוהבים לגנוב אותם?

אני שונא את זה שאני כותב.. ואז סתם מחפש חומר בגוגל ואז עולות לי עוד שאלות:
סטיישן זה הארוכות עם הבגאג' הארוך..
קופה זה הספורט עם ה 2 דלתות
מה זה סדאן? ומה זה רמת גימור של GL?
ולמה במוטוקאר עשו סיקור על הליאונה ושמו תמונה של הסובארו ומאחורה כתוב DL?

שיט שאלתי יותר מדי! חח

נערך לאחרונה ע"י ZoneAlarm בתאריך 04-04-2006 בשעה 23:10.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:15

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר