לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2006, 11:18
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
תראו איזה מגניב:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "שוב נחה עליי אווירה גותית (+בונוס)"

בשבוע שעבר, כשחזרתי הביתה ברכבת, הוצאתי ספר סקיצות והתחלתי לקשקש להנאתי (ואלו שיעורי בית). בד"כ אני יושב עם דיסקמן ומוסיקה בקולי קולות, וכך היה גם הפעם, אך באחת ההפוגות, כשחילצתי את האוזניה מאוזני, אדם שישב מולי הגיש לי פנקס שחור ועט. "נסה לצייר סקיצה בנגטיב", הוא אמר, "מה?", תמהתי. "נסה לצייר בנגטיב", "זה עט לבן?", שאלתי, "כסוף", ענה האיש.
לקחתי את העט והפנקס לידי, "איך מתחילים", תהיתי... התחלתי.
בקיצור, תוך כמה דקות הייתה לי סקיצה לתפארת מדינת ישראל, או לפחות לתפארתי. החזרתי לאיש את העט והפנקס, "אתה משאיר לי את זה? תודה. לפחות תכתוב שם", אמר לי האיש. כתבתי את שמי וחתמתי, ואז התחלנו לדבר קצת. הפנקס השחור הגיע מיפן, העט הכסוף מהארץ, ובכל מקרה, השיטה ממצאה חן בעיניי, הבטחתי לעצמי שאני אנסה זאת ביתר רצינות.
(האיש היה אדריכל, אגב. שמו שמור במערכת).
נזכרתי שיש בביתי ניירות גליון שחורים שלא נעשה בהם שימוש מאז שאלו מצאו את דרכם לביתינו. גמרתי אומר היום בבוקר, והלכתי לחנות כלי הכתיבה הקרובה למקום מגוריי, קניתי כמה דברים, וביניהם עט כסוף. הנה התוצאה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

עט כדורי כסוף על דף בריסטול שחור. סקיצה חלשה לצורת הגוף שנעשתה בעפרון. זה הכל, בערך.

דיעות?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:53

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר