לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2006, 01:23
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
מממ...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Im Dragonfly שמתחילה ב "שאלה..."

בד"כ כשכותבים שיר אז יש הרגשה מאוד קיצונית, כך כשאת מאוד עצובה את שואלת למה העולם כזה מסריח למה תמיד חייבת להגיעה נפילה ואיך אפשר ל האמין באלוהים שלא עושה כלום וכ'ו וכ'ו.
כשאת מבולבלת את שואלת למה כל זה קורה, מאיפה בכלל ולשם מה אנחנו כאן, מתחילה עם שאלות פליסופיות וכ'ו...
כשאת שמחה את שואלת למה לא כולם כך, ושואלת למה החבר שלך לא לידך ולמה אנשים לא מבינים כמה אושר חיים מעניקים.
וכך הלאה.
לכל רגש יש מליון שאלות להציע, וכשאת ברגש אחד בצורה קיצונית ומתפרצת ממך השירה, את מתחילה באמת להפציץ בשאלות לפי מצב רוח.

בקשר לסיפורים הדברים קצת יותר שונים. זה תלוי בסוג הסיפור, אם הסיפור הוא סיפור השכל אז יש לך הרבה שאלות אבל מוסר השכל שגורם להכל להיראות טוב יותר. אם זה סיפור שהסיבה לכתיבה שלו היא השאלות שמתרוצצות, אז באמת יש רק שאלות ובסוף יש מצב או של 'טוב נו למי אכפת כשיש סקס יש הכל' {את יודעת, דברים כאלה} או שזה נשאר בגדר תעלומה.

ש סיורים שהם בעצם מונולוגים ויש סיפורים שהם על דמויות מומצאות שכל העלילה מבוססת על תעלומה ולא על החיים.

בקיצור, יש מגוון רחב של שאלות ומגוון רחב של תשובות, השאלה מה מתאים לך באותו הרגע. ולשאלתך המקורית -כן, קורה לכל אחד שהוא כותב שאלות במקום תשובות, ואת לא מוזרה=]

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 16-05-2006, 18:12
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה וודאי שאת לא מוזרה!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Im Dragonfly שמתחילה ב "שאלה..."

לכל אחד יש את הדרך שלו לכתוב.
אני אישית - הכל כבר יוצא ערוך על הנייר. אני כמעט לא מתקנת כלום. כל העריכה נעשית בראש שלי.
בהתחלה יש את ההרגשה הנפלאה הזו של השראה.
אח"כ אני רואה במעורפל על מה אני הולכת לכתוב וכמה מילות מפתח בעיני רוחי.
אח"כ יש עוד נקודות מעורפלות שאני רואה בעיני רוחי ומנסה להתאים להן מילות מפתח נוספות ממילון המוח שלי.
וזהו. יש לי אוסף מילות מפתח שהוא כל היצירה שלי (שיר, סיפור, ציור, רקמה או כל יצירה אחרת).
עכשיו כל מה שנשאר לעשות זה לשזור את מילות המפתח יחד כך שאוכל להעביר את כל מה שרציתי להעביר.
השאלות היחידות שאני שואלת את עצמי הן: איך לשזור? באילו מילים/משפטים להשתמש? איך אוכל לשנות את המשפט לדבר יפה יותר, מדוייק יותר, הרבה יותר קרוב לרגש שאני רוצה להעביר?
ויש גם את השאלה התמידית שלי, שאותה אני שואלת כל רגע ורגע ללא הפסקה: מהו המקור של..
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר