לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-04-2006, 21:52
  -Maya- -Maya- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hilon שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי :-)"

שבוע של שיגועיםםםם!!
היינו אמורים לחזור זה עתה מטיול חניכים אך הוא נדחה בגלל הגשם...
והזיזו אותו כבר בערך חמש פעמים מאז!!
כרגע יש תאריך שאני מקווה שהוא באמת סופי כי כבר השתגעתי...

חוצמזה בכלל לא הרגשתי שפסח כבר כאן...החזירו לנו ימי לימוד מהגשר שעשו לנו בחגי תשרי, וגם יש לי מלא השלמות ככה שאני עוד בערך לומדת ובכלל לא חופש לי! גם ישר שחוזרים מביתספר יש לי מגן במתמטיקה:/

המממ מה עוד? קיבלתי 91 במגן באנגלית..מקווה שהציון הגשה יהיה גבוה יותר..
היה לנו חזרות לטקס יום השואה שאנחנו עושים בביתספר ואני מקריאה שם קטע שכתבתי..היה די קשה להיות בחזרות...

וזהווו
את הסדר אנחנו עושים אצל סבא וסבתא רק ההורים האחים והם..פעם היינו עושים חגים גדולים אבל מאז שסבתא שלי חולה זה רק אנחנו והם..קצת מבאס אבל לא נורא..

שיהיה חג שמח!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-04-2006, 04:04
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
שבוע מעניין

השבוע עבר דיי מהר ואפילו בלי סיבה מיוחדת פשוט הזמן טס
בסוף שבוע שעבר התפוצץ לנו צינור מים ולמזלנו אבא שלי הגיע והצליח לסדר זמנית כך שנוכל להיות עם מים ביום שבת ולקרוא לשרברב ביום א' כדי שהוא לא יקרע אותנו במחיר כיוון שקוראים לוביום שבת
ואכן ביום א' השרברב הגיע וסידר את זה, הקטע המצחיק שלאחר שהוא סידר השכנה מלמטה טענה שיש אצלה טפטוף ומסתבר שהשכן בקומה העליונה שהצינור עובר דרכה התפוצץ אז גם הוא היה צריך להחליף מה שמבאס זה שהזרם במים עכשיו יותר חלש

בשאר הימים לא היה משהו מיוחד עד יום חמישי שאז מישהי מאוד "נחמדה" החליטה שהיא רוצה לבדוק עד כמה האוטו שלי אמין ונכנסה בי מאחור / בצד למזלי הייתי לבד ובלי התינוקת ואישתי ועוד יותר זה לא היה במהירות גדולה כך שזה נגמר רק בפגיעת פח, אבל בזבזתי את כל יום חמישי על מוסכים וחברות ביטוח ושמאים וכו

את החג הראשון עושים אצל ההורים של אישתי (רק את הסדר בשאר הזמן אנחנו בדירה שלנו) ואת החג השני עושים אצל אמא שלי עם כל המשפחה שלכבוד פסח אחותי בא לביקור מחול לאחר 3 שנים שלא היתה הגיעה עם המשפחה שלה וסוף סוף נוכל לראות את האחיין החדש שלי שנולד באמריקה והיא תוכל לראות את הנסיכה שלי

שיהיה לכולם סוף שבוע מקסים פסח כשר וצום קל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 10-04-2006, 21:40
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
תראו תראו :P

ח"ח !!!

וואו, עברו עלי שבועיים פשוט.... מחורבנים, כל שמחת החיים וההיפריות שבי נגוזו לנוכח הסיוט המתמשך הנקרא : מבחן הפסיכומטרי . שבועיים מלאי מרתונים וסימולציות (שבוע שלם ביליתי בנסיעות לבסיס, שהייה בו שעתיים, נסיעות מרובות ולימודים עד אמצע הלילה) . בשבוע האחרון הייתי בחופשה מהצבא, דבר שקצת הקל עלי אבל הלחץ עדיין היה רב - מיום שישי עד היום "נהניתי" מבחילות ורצון מתמיד להקיא (ורק רצון, שזה הכי מעיק) .
מה שכן - כל יום אמא פינקה אותי עם המאכל המרוקאי האהוב עלי ביותר - "אלבלקוקש" (קוסקוס חלבי) וביום שישי היא הוציאה אותי לקנות בגדים לרגל החג ולהתאוורר . קניתי נעלי בובה שחורות ממש מתוקות מ- To Go (ממליצה בחום לרוץ ולבדוק את הרשת, יש מבצעים אדירים) ומיני סריג אוף וויט וחצאית סאטן בלון שחורה מ"קסטרו" (יש לי חיבה לחצאיות בלון )

ביום שבת למדתי עם בנה של חברה של אמא שלי מתמטיקה והוא ממש עזר לי, כשחזרתי אמא שלי ישר שעטה עלי (מתי היא הספיקה לדווח לה ?!) : "קלרה אמרה שאת נראית ממש יפה ושרזית" ! אני : "אה, באמת ? -יופי ! (בעעעע ולאות אירוניה זרקתי קוביית חמאה ענקית אל תוך האלבלקוקש שלי )

אתמול בערב נסעתי לישון אצל בת דודה שלי שהיא סטודנטית בב"ש וגם מדריכה בפסיכומטרי והיה ממש כיף, הבאנו סרט מטופש בדיוידי, אכלנו פיצה והיא פשוט הוציאה אותי מהלחץ .
היום בבוקר ניגשתי לבחינה, ברגע שסיימתי אותה - הרגשתי הקלה אדירה ושמחה (אני לאט לאט חוזרת לעצמי ) .
אחר- הצהריים נסעתי למושב לבקר את ערן - חבר שלי לשעבר כי נולדה לו אחיינית, אז קניתי לה בובה נמתחת שמנגנת בעגלה והיה ממש כיף לפגוש את המשפחה שלו (אחרי שלא הייתי שם כחצי שנה), שמחתי לראות ששום דבר לא השתנה כי הייתה תחושה של משהו מוכר וחמים .
פגשתי גם את האחיין המקסים שלו שאני הכי אוהבת בעולם (ולמי שזוכר, העליתי באחד מאשכולות התמונות - תמונות שלנו בים ) והתפלאתי שהוא זכר אותי, רץ אלי ואמר שהוא התגעגע (רק בן שלוש וחצי !!) ולא הסכים לתת לי ללכת !!

וזהו, עכשיו חוזרים לשגרה ומנקים לקראת פסח .
שיהיה חג שמח ומאושר לכולם

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 13-04-2006 בשעה 17:02.
ישן 12-04-2006, 07:20
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
שבוע מעצבן כזה=\

ההורים התחילו לעשות בעיות עם היציאות בחג בגלל שמצאו חומרי נפץ באיזה מקום והם בטוחים שמתוכנן פיגוע, מה שאומר - כולנו בהסגר בבית :| אין יציאות ואין בילויים, אולי <אבל רק אולי> יתנו לנו ללכת לבתים של חברים=\ מיותר לציין שכולם יושבים עם המשפחות שלהם ויהיה דיי משעמם

מה מחכה חוץ מזה? כלום

היה שבוע משעמם ועצוב, וימשך ככה עד אחרי החג .

לפחות כמעט הכל מוכן, רק ה"פוליש" של הסוף

אגב, קבלתי מתנה מהעבודה לחג, ואמא שלי רמזה קשות שזה יהיה לבית החדש שלי אחרי שאעבור חחח <וגם הביאה לי מסננת לערמת החפצים שאקח איתי.. נחמד >

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר