לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-04-2006, 21:44
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shay3434 שמתחילה ב "מכבי מפסידה ביוון"

אני לא חושב שאני זוכר שיפוט כזה גרוע במשחק כדורסל (ואני אוהד הפועל י-ם בכלל...)

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

חזרה לפורום
ישן 06-04-2006, 21:46
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי *Kuizo* שמתחילה ב "ביום א'?"

אני לא מאשים את השופטים בהפסד. אני אומר עובדה - השיפוט היה חד צדדי להדהים.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

חזרה לפורום
ישן 06-04-2006, 22:21
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "יש !!!!!!!!!!!"

צר לי, אבל זוהי התנהגות ישראלית טיפוסית... ומוטעית. מכבי תל אביב לא אשמה במצב הכדורסל בארץ. מי שאחראי לכך הם מנהלי העמותות ואיגוד הכדורסל.

מכבי היא מקרה שיש ללמוד ממנו. קבוצה שנבנתה לאורך שנים עד שבכלל הגיעה למעמד הזכיה בגביע אירופי, ועוד כ-20 שנה עד שהצליחה לבסס את מעמדה כשליטה בכדורסל האירופי. זה לא קרה פתאום וזה לא קרה בגלל רמיסה של קבוצות אחרות. קבוצות אחרות לא עבדו באותה שיטה ותכנון, כולל השקעה בדור הצעיר, שמשחק היום בכל קבוצות הליגה.
הגישה של "אם אנחנו לא יכולים להגיע לרמתם, נוריד אותם אלינו" היא זו שתעלים את הכדורסל הישראלי מאירופה. אולי תהיה תחרות בליגה, אבל תחרות של קבוצות בינוניות, וזו תרחיק את השחקנים הטובים באמת מהארץ.

דווקא הפועל ירושלים היא דוגמה טובה לקבוצה שהלכה עד לאחרונה בדרך זו, ועוד מספר שנים גם יכלה להיות יריב רציני למכבי. דני קליין עבד באותה שיטה - השקעה רצינית בדור הצעיר, עליה איטית בהשקעות הכספיות, יחד עם עליה בהשגים וזה הביא תוצאות - גביע ישראלי, וגביע אירופי ראשון לקבוצה שהיא לא מכבי. לא עשו זאת ע"י תקציבי ענק ולא עשו זאת ע"י כיפוף אחרים לרמתם. עשו זאת ע"י חשיבה לטווח ארוך ויציבות. וזה למעשה שם המשחק. קבוצה שהיא יציבה תצמח - לאט אבל בטוח. חוסר יציבות, בין אם מטה, כפי שקרה לנהריה, ובין אם מעלה כפי שקרה לירושלים, תהרוס הכל. מי שלא קולט - גאידמאק רע להפועל ירושלים, כי באותה קלות שהכסף שלו בא, כך הוא יכול ללכת, ואז לא מירושלים תשאר קליפה ריקה שיש צורך לבנותה מחדש.

בקיצור - התמדה, תכנון לטווח רחוק, עליה בביצועים ומשיכת השקעות וחשוב מכל, השקעה בקבוצת הנוער - יביאו לתוצאות המיוחלות וזה יקח זמן. אז עדיף לקחת נשימה ולקוות שיותר קבוצות ישראליות יקבלו ניהול נכון וחכם. אולי עוד 5-6 שנים גם נראה ניצני תוצאות. עוד 10, כבר יהיה מעניין ואיכותי

חזרה לפורום
ישן 07-04-2006, 17:22
  comaor88 comaor88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.05
די עם כל הבולשיט הזה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "צר לי, אבל זוהי התנהגות..."

איזה התמדה ואיזה נוער ואיזה השקעה לטווח ארוך די עם השטויות האלה!
זה לא משפיע בשיט כל החרא הזה הדבר היחיד שמשפיע זה הכסף והמשקיעים!!!

כל מה שאמרת על קליין הוא נחמד ונכון אבל זה לא מה שהביא את ירושלים היום להבות יריב למכבי
זה רק ארקדי גאידמק
גם לגבי מכבי בזכות רענן כץ ודיויד פדרמן
וכנל לגבי הפועל תל אביב שהיתה סגנית שנתיים ברציפות בגלל ג'וזינסקי!!

הכל פה זה כסף וכסף וכסף
אין לך משקיע מתמיד אין לך סיכוי להגיע למכבי!

ובקשר למה שרשמת בהתחלה שמכבי הגיעה למה שהיא הגיעה בזכות ניהול נכון
אתה צודק מאוד
בזכות ניהול בשיטת להרוס את כל הקבוצות האחרות והורדת הכוח שבהם בשביל לחזק את הקבוצה שלי!
זה כל הסוד של מכבי ושמעון מזרחי
מכבי היא ההרס של הליגה הישראלית מאז ומתמיד!
חזרה לפורום
ישן 07-04-2006, 17:34
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בקשר לשורות האחרונות- אני מחזק ותומך
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי comaor88 שמתחילה ב "די עם כל הבולשיט הזה"

אני יכול לתת דוגמאות:

1. כשראדיסב צ'ורצ'יץ' שיחק בהפועל ירושליים וערב משחק נגד מכבי ת"א הוא נפגש עם שני נציגי הנהלה.
את הפרשה חשף שליח הפיצה שהגיע למקום. למחרת במשחק כל הקהל במלחה החזיק בקרטונים של פיצות.

2. כאשר שרון ששון שיחק בנהריה, מכבי ת"א הגיעה לעין שרה והפסידה- 96:92. ששון היה המצטיין במשחק וקלע 24 נקודות. עוד באותו לילה נפוצו שמועות על כך שלאחר המשחק פנו אליו אנשים המקורבים למכבי ת"א והציעו לו חוזה לעונה הבאה. חשוב להזכיר, מדובר היה באחד המחזורים הראשונים בסיבוב הראשון !!!
ששון השיב בשלילה, נסע לאוראל גרייט לשנתיים ומשם חזר ל... מכבי ת"א.

3. זוכרים את יואב ספר? אחת ההבטחות הגדולות של הכדורסל הישראלי? הוא עזב את הפועל חולון לאחר שמכבי הציעה לו חוזה חלומי.
מכבי החתימה אותו, הוא נרקב שם על הספסל, נפצע פעם בחודשיים ובסוף לא יצא ממנו כלום.

חזרה לפורום
ישן 07-04-2006, 17:56

תרשה לי להוסיף עוד שתיים
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "בקשר לשורות האחרונות- אני מחזק ותומך"

1. יניב גרין השחקן המצטיין בהפועל תל אביב לפני 3 שנים באותו זמן שהפועל ניצחו פעמיים בעונה את מכבי 25 הפרש ו-5 הפרש וסיימה בתור הסגנית שנה לאחר מכן אתם יודעים גם לאן הוא הלך ואיך הוא נחטף!
שחס וחלילה ששנה לאחר מכן לא תהיה להפועל אפשרות להגיע לאיים על מכבי!

2. ליאור ליובין השחקן המצטיין של עירוני רמת גן לפני כמה עונות טובות (אין לי כוח לבדוק מתי בדיוק) הגיע עם רמת גן לסדרת הגמר מול מכבי תא אומנם את האליפות הוא לא לקח איתם אבל מכבי לא לוקחים סיכונים שנה לאחר מכן הוא כבר נחת אצלם!
איפה ההרס פה אתם בטח שואלים?? ליאור ליובין כל העונה ישב ונרקב על הספסל עירוני רמת גן עונה לאחר מכן ירדה ליגה!

יש דוגמאות על דורון שפר שהתחיל בירושלים גם שנה שעברה פיני גרשון התחיל לדבר על ליאור אליהו באמצע העונה על כך שיש מצב שהוא יגיע למכבי (רק למכבי מותר לנהל בראיונות משאים ומתנים עם שחקנים ורק לגרשון לא יגידו כלום על זה)!

תפסיקו עם התמימות מכבי מחסלת כל אחת שרק תהווה לה איום תסמכו עליה!
חזרה לפורום
ישן 07-04-2006, 18:00
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי comaor88 שמתחילה ב "תרשה לי להוסיף עוד שתיים"

"חטפו"... אפשר לחשוב שמדובר בתינוקות תמימים ומסכנים.... השחקנים האלה החליטו החלטות. אף אחד לא הכריח את שרון ששון או גרין לשחק במכבי. זו היתה החלטה שלהם, לטוב ולרע.
דבר שני, הפועל של גאידמאק גרועה יותר מהפועל של קליין, וכאן אין מה להשוות. כל הכסף לא היה שווה קצת מחשבה.

דבר אחרון, לא יודע אם אתה עוקב אחרי קבוצות הנוער, אבל העובדה פשוטה - נבחרת הנוער של מכבי טובה יותר בגלל איכות הסגל המאמן שלה, וההשקעה הכספית שעושים בה. מספיק ללכת ולבדוק היכן גדלו רוב השחקנים....

חזרה לפורום
ישן 07-04-2006, 18:18

שמע חטפו זה בתור מטאפורה
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "[font=Verdana]"חטפו"... אפשר..."

אם מציעים לך סכומים שבשום מקום אחר לא יציעו לך
וזה סכומים כל כך גדולים בוא נגיד שלא אכפת לשחקנים הלאה גם לשבת הרבה הרבה על הספסל
אז מה אתה חושב שהם יעשו
אבל אני לא מדבר על זה שהם לוקחים שחקנים הבעיה שלי למה הם קונים אותם
לא בשביל שהם יעזרו לקבוצה כי גם ככה כל המשחק מושיבים אותם על הספסל אז מה זה עוזר להם
המטרה שלהם היא להחליש קבוצות אחרות וגם כדי לכסות קצת ישראלים אין מה לעשות חייבים מכבי קבוצה זרה ב-70 אחוז אבל חייבים 30 אחוז גם ישראלים!

בקשר לדבר השני לא יודע אני לא עוקב כל כך אחרי ליגת הנוער ולא בדיוק יודע מי האלופה או מחזיקת הגביע אבל אני יכול להגיד לך 2 דברים:
א. לפי דעתי ומה שאני רואה בליגה הבוגרת ירושלים וגליל מספקות שחקנים צעירים ברמה לא פחות טובה ממכבי
ב. מכבי היא הקבוצה שתהרוס על שחקן נוער שלה גם אם הוא יוצר ממחקלת הנוער שלה
ראה את יותר הלפרין ריחמתי על הילד הזה פשוט מה שעשו לו אבל הוא בסוף הגיע למה שמגיע לו אבל באיחור נוראי הייתי מציע גם לכספי לא יודע כמה הוא טוב אבל שיברח ויברח מהר וכמה שיותר מהר! אין להם מה לדאוג שהם יהיו טובים אם הם יהיו טובים מכבי יחזירו אותם ויסדרו אותם בכסף יפה יפה!
חזרה לפורום
ישן 07-04-2006, 19:04
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
שטויות.
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי comaor88 שמתחילה ב "שמע חטפו זה בתור מטאפורה"

ההאשמות נגד מכבי, נובעות אך ורק בגלל הרמה הנמוכה של הכדורסל הישראלי.
מכבי ת"א היא קבוצה אירופאית ממוצעת. התקציבים או סגל השחקנים שלה, לא שונים מרוב הקבוצות הגדולות באירופה.
העובדה שהכדורסל הישראלי לא מפותח מספיק- לא אומר שגם הקבוצה היחידה שמצליחה להתחרות ברמות הגבוהות באירופה, תגרר לרמה כזו.
ואפרופו דוגמאות, אם תסתכל על קבוצות באירופה, ברמה נמוכה יותר ממכבי כמו טאו ויטוריה הספרדית ותנתח את סגל השחקנים שלה, תוכל לגלות את הממצעים הבאים: שלושה אמריקאים, איטלקי, ארגנטינאי, קרואטי, הוגנרי, שלשה ספרדים שבקושי רואים דקות משחק ושני מתאזרחים.

אתם מדברים על דברים אבסורדים לגמרי. לאסור על קבוצה לרכוש שחקנים ולייצג בכבוד את מדינת ישראל בגלל שהקבוצות האחרות משתרעות מאחור?
קשה לכם לקבל את העובדה ששחקנים ישראלים חולמים להגיע לקבוצה ברמה של מכבי ת"א, וכשהם סוף סוף מצליחים להגיע לשם ונהיים מאושרים- הקבוצות האחרות תוקפות את מכבי.

מספיק עם הקטנוניות והבכיינות. בארץ עוד לא התרגלו לעובדה שמכבי קבוצה אירופאית שצריכה לעמוד בסטאנדרטים האירופאים בכדי להצליח.

הירוק בכל זאת עולה

חזרה לפורום
ישן 07-04-2006, 19:44

אז זהו שהיא לא ממש קבוצה אירופית ממוצעת
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Shay3434 שמתחילה ב "שטויות."

היא קצת מעל הממוצע הוא הרבה יותר טובה מהקבוצה האירופית הממוצעת קצת הרבה
וזה רק בגלל שבארץ אין תחרות
תבין קבוצות באירופה יש להםתחרות רבה במדינות שלהם
קודם כל הם לא באים למדחקים בליגה המקומית לאיזה משחק קל
יש להם פעמיים בשבוע משחקים שלא אחד מהם קל ואחד מהם קשה אלא שתיהם קשים
אצל מכבי זה משחק אחד קליל של הרוב שחקנים מהספסל ועוד אחד ביורוליג שקצת יותר קשה

דבר שני מכבי מקבלת את כל השחקנים הכי טובים מהארץ שיכולים להיות לה כי אין קבוצה שתוכל לקחת להם שחקנים אם הם מספיק טובים וזה לא כמו בפנא ואולמיאקוס מתחלקות השחקנים מקומיים או שבנטון וקלימאמיו או ברצלונה ומאלגה וכו' וכו'

ונגיד ואתה אומר שמכבי היא קבוצה אירופאית אז אני לא מבין למה אתה לא משלים עם העבודה שכמו שביוון פנאתינאיקוס לא מייצגת את יוון ולמה אתה לא משלים אם כך שאוהדי הפועל כמו אוהדי אולמיפאקוס לא צריכים לאהוד את מכבי כי היא משחקת באירופה וזה יענו מייצג את ישראל!

ועוד דבר אני יגיד לך ביוון ובספרד ובאיטליה מי שטובה מגיעה ליורוליג והאלופה מגיעה ליורוליג פה מכבי תמיד תגיע גם אם היא תהיה מקום אחרון אין לה תחרות וכל זה רק תורם לה להיות כזאת טובה היא לא תרמה בכלום לכך שתהיה עוד קבוצה שתגיע ליורוליג באותה שנה בחיים שמעון מזרחי שהוא גם סגן יור איגוד הכדורסל לא יתן לזה לקרות והוא יודע למה!
חזרה לפורום
ישן 07-04-2006, 20:26
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
אתה לא מדייק בכלל.
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי comaor88 שמתחילה ב "אז זהו שהיא לא ממש קבוצה אירופית ממוצעת"

מכבי, מבחינת תקציב וסגל- היא קבוצה אירופאית ממוצעת לחלוטין ויש הרבה קבוצות באירופה שהתקציב של מכבי נכנס בהן שלוש או ארבע פעמים וכמות הזרים גם כן גדולה יותר.

ציטוט:
תבין קבוצות באירופה יש להםתחרות רבה במדינות שלהם
קודם כל הם לא באים למדחקים בליגה המקומית לאיזה משחק קל
יש להם פעמיים בשבוע משחקים שלא אחד מהם קל ואחד מהם קשה אלא שתיהם קשים
אצל מכבי זה משחק אחד קליל של הרוב שחקנים מהספסל ועוד אחד ביורוליג שקצת יותר קשה

נכון מאוד. וזו בדיוק הנקודה שלי, העובדה שמכבי ת"א משחקת בליגה אשר לא מספקת לה את התחרות שיש באירופה, צריכה להחליש אותה?

ציטוט:
דבר שני מכבי מקבלת את כל השחקנים הכי טובים מהארץ שיכולים להיות לה כי אין קבוצה שתוכל לקחת להם שחקנים אם הם מספיק טובים וזה לא כמו בפנא ואולמיאקוס מתחלקות השחקנים מקומיים או שבנטון וקלימאמיו או ברצלונה ומאלגה וכו' וכו'

ושוב פעם אתה נכנס לעניין התחרותיות. למכבי אין תחרות בליגה כיוון שהיא טובה יותר. לכן שחקנים ישראלים מעדיפים לשחק בה. זו לא אשמתה של הקבוצה. כשאתה אומר "מכבי מקבלת את כל השחקנים הכי טובים בישראל" ומצד שני אתה טוען (שתים או שלוש הודעות לפני כן) שהישראלים במכבי הם 30% מכלל שחקני הקבוצה- יש פה איזשהי סטירה. 30% מתוך 15 שחקנים, ע"פ חישוב שלי זה יוצא 4.5 בערך... נעגל לחמישה שחקנים. האם אתה באמת מאמין שרק חמישה שחקנים ישראלים שווים לרכישה?
נדבר בשורה התחתונה, שחקן ישראלי שמכבי ת"א מתעניינת בו- זה גם כבוד בשבילו וגם קרש קפיצה לקבוצות אחרות באירופה.. מה רע לו?
(חוץ מזה שאני יכול להעלות לך אין סוף דוגמאות לשחקנים ישראלים מעולים, שמתאימים למכבי ת"א ומשחקים בקבוצות אחרות בליגה.)

ציטוט:
נגיד ואתה אומר שמכבי היא קבוצה אירופאית אז אני לא מבין למה אתה לא משלים עם העבודה שכמו שביוון פנאתינאיקוס לא מייצגת את יוון ולמה אתה לא משלים אם כך שאוהדי הפועל כמו אוהדי אולמיפאקוס לא צריכים לאהוד את מכבי כי היא משחקת באירופה וזה יענו מייצג את ישראל!

פנאתנאיקוס כן מייצגת את יוון, וגם אולימפיאקוס. אתה לא צריך לאהוד את מכבי ת"א, כלל לא. אולם כשקבוצה ישראלית מגיעה לאירופה- היא מייצגת את המדינה. לא אבוש לאמר שהפועל ירושלים ייצגה בכבוד רב את המדינה בגביע היול"ב בדיוק כמו שמכבי ייצגה ביורוליג.

ציטוט:
ועוד דבר אני יגיד לך ביוון ובספרד ובאיטליה מי שטובה מגיעה ליורוליג והאלופה מגיעה ליורוליג פה מכבי תמיד תגיע גם אם היא תהיה מקום אחרון אין לה תחרות וכל זה רק תורם לה להיות כזאת טובה היא לא תרמה בכלום לכך שתהיה עוד קבוצה שתגיע ליורוליג באותה שנה בחיים שמעון מזרחי שהוא גם סגן יור איגוד הכדורסל לא יתן לזה לקרות והוא יודע למה!

קשה לי קצת להבין את כוונותיך. מכל ליגה באירופה, יש מס' מסויים של מקומות שמובילים ליורוליג. בישראל, לפי מה שאני יודע, זה המקום הראשון...

הירוק בכל זאת עולה

חזרה לפורום
ישן 07-04-2006, 21:18

אז ככה
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Shay3434 שמתחילה ב "אתה לא מדייק בכלל."

1. אני דווקא חושב שפחות תחרות בארץ מקנה למכבי תל אביב הרבה יותר מנוחה
אני שומע הרבה פעמים מפיני גרשון כל כך שהוא נותן לשחקנים החזקים לנוח פעם לבסטון פעם לפארקר
לפי דעתי 40 דקות משחק בשבוע הרבה יותר קל מאשר 80 דקות בשבוע

2. זה טוב בשביל מכבי שחקנים ישראלים כאלה כדי לכסות 5-6 דקות של מנוחה לשחקן שקצת הרבה יותר טוב מהם וכל שאר הזמן לשבת בספסל
אני לא ממש יודע על עוד איזה שחקנים יותר טובים ישראלים שאין במכבי יש בליגה
גרין בורשטיין וששון הם הכי טובים בארץ והם במכבי וגם בנבחרת אחרים שיכולים להיות אולי היחיד זה טפירו אבל הוא לא מתאים למכבי ממש בקיצור למכבי יש את ההכי טובים מהארץ אם היו קבוצות אחרות אז יכול להיות שאחד מהם היה אצלה אבל אין!

3. שמע אני שמח שאתה כן מפרגן להפועל ירושלים אבל אתה לצערך אולי זה לא הרוב
ואם פיני גרשון לא יכול לפרגן להפועל ירושלים עם זכיה ביולב אז בטח שגם אני לא חייב למכבי כלום והיא לא מייצגת אותי ותסלח לי אתה לא יודע כנראה כמה אולמפאקוס שונאים את פנאתניאקוס ולהפך ומה לעשות אנחנו לא שונים אנחנו אותו דבר

4. אני סתם תהיתי איך לספרד יש 3 נציגות ולאיטליה 3 נציגות וליוון 2 ולנו אם כל מה שמכבי עשו בשנים האחרונות ביורוליג יש לנו ותמיד היתה לנו רק נציגה 1 שהיא כבר ידועה מראש ?
חוץ מזה שאם שמעון מזרחי כל כך דאג שהפיינל פור יהיה בארץ ולרץ והלך לפה ולשם ועשה הרצאות ושיכנועים מה קרה הוא לא יכול להוסיף עוד נציגה?? לא הוא לא רוצה! אם הוא כבר סגן יושב ראש איגוד הכדורסל שיתרום ולא שישב שם רק כי הוא רוצה לעשות ולשנות הכל לטובת מכבי!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:42

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר