לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-04-2006, 18:31
  ירוק עולה ירוק עולה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.06
תגובת שייע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ירוק עולה שמתחילה ב "-שייע יציל את סכניו"

שייע סירב לקחת אחריות אישית למצבה של הקבוצה ואף איים לסיים את הראיון כשנשאל האם יש לו תחושה של כישלון אישי: "אין כזה דבר! גם אם הייתי מאמן 15 משחקים אי אפשר היה לדבר על כשלון, אולי על חוסר הצלחה. על איזה כשלון אתה מדבר? שהעלתי את הקבוצה לחצי גמר אחרי שנתתי 3 שערים שייע סירב לקחת אחריות אישית למצבה של הקבוצה ואף איים לסיים את הראיון כשנשאל האם יש לו תחושה של כישלון אישי: "אין כזה דבר! גם אם הייתי מאמן 15 משחקים אי אפשר היה לדבר על כשלון, אולי על חוסר הצלחה. על איזה כשלון אתה מדבר? שהעלתי את הקבוצה לחצי גמר אחרי שנתתי 3 שערים בחוץ לקבוצה שמובילה את הליגה בסיבוב השלישי (הפועל כפ"ס)?".

פייגנבוים האשים בעיקר את חוסר המזל של קבוצתו: "שלטנו 70 דקות על מכבי ת"א וכל המדינה ראתה איך היינו צריכים לתת להם 7 חתיכות. ישבנו על נתניה ב'קופסא' אחרי שעוד החמצנו פנדל בהתחלה. השוער של אשדוד שאתמול חיפה ירקה דם להוציא מממנו תיקו קיבל אחרי המשחק נגדנו ציון 10 בעיתון. שלטנו ברוב הזמן, אלא שכל פעם עשינו איזו שטות אחרת והתמוטטנו. הגעתי במצב קריטי, זה לא שהגעתי לקבוצה שמתפקדת במיטבה".

על ההפסד לנצרת-עילית: "מה אני יכול לעשות מול מה שקונדופוני עשה? מה, זה קשור לטקטיקה של מאמן? אני יכול לעשות טקטיקה של לעלות עם חולצות קשורת? אם הייתי יודע הייתי רץ לתפוס אותו אחרי הגול אבל מה כבר יכולתי לעשות? אני שלם עם עצמי. השפעתי כמה שיכולתי אבל זה לא הספיק. איוניר לא ניצח 15 ואני לא מאשים אותו אז אני אשם? הגעתי לקבוצה הזו ועשיתי הכל בקבלנות. הייתי צריך להכיר את כולם תוך יום אחד ויאללה לעבוד. זה לא מצב טוב למאמן אבל אני כבר רגיל".
בחוץ לקבוצה שמובילה את הליגה בסיבוב השלישי (הפועל כפ"ס)?".

פייגנבוים האשים בעיקר את חוסר המזל של קבוצתו: "שלטנו 70 דקות על מכבי ת"א וכל המדינה ראתה איך היינו צריכים לתת להם 7 חתיכות. ישבנו על נתניה ב'קופסא' אחרי שעוד החמצנו פנדל בהתחלה. השוער של אשדוד שאתמול חיפה ירקה דם להוציא מממנו תיקו קיבל אחרי המשחק נגדנו ציון 10 בעיתון. שלטנו ברוב הזמן, אלא שכל פעם עשינו איזו שטות אחרת והתמוטטנו. הגעתי במצב קריטי, זה לא שהגעתי לקבוצה שמתפקדת במיטבה".

על ההפסד לנצרת-עילית: "מה אני יכול לעשות מול מה שקונדופוני עשה? מה, זה קשור לטקטיקה של מאמן? אני יכול לעשות טקטיקה של לעלות עם חולצות קשורת? אם הייתי יודע הייתי רץ לתפוס אותו אחרי הגול אבל מה כבר יכולתי לעשות? אני שלם עם עצמי. השפעתי כמה שיכולתי אבל זה לא הספיק. איוניר לא ניצח 15 ואני לא מאשים אותו אז אני אשם? הגעתי לקבוצה הזו ועשיתי הכל בקבלנות. הייתי צריך להכיר את כולם תוך יום אחד ויאללה לעבוד. זה לא מצב טוב למאמן אבל אני כבר רגיל".

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר