לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2006, 19:15
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
הבנתי...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "כן ראיתי את זה, אבל כשזה ככה באנגלית אני לא כל כך יבין..."

אז אני אנסה לענות לך מהידע שלי בעניין...
לפני 1955 המילה טאיקוונדו לא הייתה קיימת, ההתפתחות החלה בשנת 1946 ע"י הגנרל צ'וי הונג הי,
הגנרל למד בזמנו קראטה עד שהפך למומחה בשיטה, הוא החליט לקחת תנועות אופיניות מהקראטה ומאומנות הלחימה הקוראנית המסורתית טאי קיון, לשלב אותן ביחד ( ובעצמו המציא הרבה מאוד תנועות, כולל כל הטולים) וליצור אומנות לחימה חדשה ומודרנית.
בשנת 1955 ב11 לאפריל הוחלט לקרוא לאומנות החדשה בשם טאיקוונדו.
בשנת 1966 הוקמה אגודת ITF וכמה שנים לאחר מכן הוקמו גם WTF ו GTF, אגודות שהוקמו עפ"י עקרונותיו של הגנרל, אבל אירגון ה ITF הוא הארגון המסורתי יותר מכיוון שהיה הראשום לקום והוא היה הארגון הרשמי תחת חסותו של הגנרל .

מקווה שעזרתי...
חזרה לפורום
ישן 08-04-2006, 20:26
  Malshabico Malshabico אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.05
קצת חידוד
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "נכון"

**למי שאין כוח לקרוא מוזמן לעבור לתקציר בשורה האחרונה**
גנרל צ'וי היה באמת זה שהמציא את השם "טאקוונדו", שבמקור "הוכרז" ע"י דרום קוריאה ב-1955 ,

לפי מה שאני יודע , בעקבות סכסוכים פנימיים (עם כל האנשים המאוד זקנים שחשבו איך צריך להיות הטאקוונדו) גנרל צ'וי ברח לצפון קוריאה וייסד שם את ארגון ה-ITF וכיהן כראשו.

בתכלס ITF ו-WTF זה אותו הטאקוונדו (אותן טכניקות) רק שב WTF החליטו על שיווק יותר אגרסיבי עם חוקים תחרותיים יותר בקרבות (שיטת שיווק- לפרסם את זה בתור ספורט... להכניס לאולימפיאדה....אתם יודעים...) מה שגם הוכיח את עצמו כשבאולימפיאדת אתונה(2004) הטאקוונדו היה הספורט שהתחרו בו נציגים מהכי הרבה מדינות בעולם(!).

הקיצר- הכל פוליטיקה , תעברו לדוקים ( )

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:53

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר