לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2006, 10:22
צלמית המשתמש של AlienwareIL
  AlienwareIL AlienwareIL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.05
כתבה רצח חנית קיקוס: הסיפור האמיתי

13 שנה מאז רצח חנית קיקוס, פתחו תחקירני מעריב מחדש את התיק. מאות עדים וראיות חשפו סיפור שונה לחלוטין מזה שהוצג במשפט. המסקנה: הרוצח האמיתי חופשי, בכלא יושב חף מפשע. התחקיר המלא היום ומחר במעריב.
חנית קיקוס היתה בת 16 ועשרה חודשים ביום שבו אבדו עקבותיה. 13 שנים אחרי חושף תחקיר מעריב סימני שאלה מטרידים, שמובילים למסקנה אחת: הרוצח האמיתי מסתובב חופשי, בכלא יושב חף מפשע. התחקיר המלא מתפרסם היום ומחר במעריב.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nrg.co.il/images/archive/408x153/497/242.jpg]

מאת: עמיר רפפורט ואריאל ליבנה , מעריב.

על פי הגרסה שהוצגה בבית המשפט, היתה חנית בדרכה למסיבת יום ההולדת של חברה החייל אורן, שהתגורר בב"ש. את הלילה היא לא התכוונה לסיים בביתו של אורן, אלא דווקא עם אדם אחר. על זהותו של אותו אדם למדנו מהיומן הסודי שכתבה אז חנית. X, היא כינתה אותו ביומנה.
מהדברים שכתבה עולה תמונה מצמררת של איומים וחששות."חתכתי את הקשר עם X, למרות שזה היה קצת מאוחר", כתבה חנית, "X לא הסכים ואמר לי: 'כל עוד את נכנעת להורים שלך אני לא יעזוב אותך לעולם!! ואז הוא השתכר!!! פשוט עשה שטויות שלבטח הוא עוד יתחרט עליהם וישלם עליהם מחיר כבד לעוד הרבה זמן!!".

"יש לי אליבי ברזל!"
דולי קיקוס, אמה של חנית, ידעה על קיומו של X, אך חשבה שהקשר בינו לבתה נותק לפני הרצח. גם במשטרה ידעו על X ואפילו שמעו מאמה של חנית כי הטריד את בתה. אז כיצד הסתפקו החוקרים בנטילת עדות לקונית ממנו, מבלי לבדוק את האליבי שלו?
אחרי חיפושים רבים מצאנו את X. האיש, נרקומן בעל עבר פלילי, מתגורר כיום במרכז הארץ. בעדותו במשטרה, לפני 13 שנה, הוא סיפר לחוקרים כי נפרד מחנית חודשיים לפני היעלמותה. עכשיו הוא סיפר שהיה איתה בקשר עד ליומה האחרון.
כאשר דרשנו מ-X לספר על מעשיו ביום ההיעלמותה, הוא הסכים. "יש לי אליבי ברזל!" טען, "הייתי באירוע באופקים". אלא שבעדות הקצרה שסיפק לחוקרים הוא סיפר סיפור אחר, לפיו ישב עם חברים בבית קפה בעיר משמונה בערב עד סמוך לחצות. חוקרי המשטרה בדקו אז את גרסתו וקיבלו אישור לכך מאחד האנשים שבילו עימו.
אלא שזמן מה לאחר שסיים את עדותו, חזר העד לתחנת המשטרה וביקש לשנות את עדותו: "נזכרתי ש-X וחברו הטוב הגיעו רק ב-22:30", הוא אמר. באותן שעתיים וחצי החסרות, אלה שבין 20:00 ל-22:30, נעלמה חנית. האם הדבר מצביע על קשר בין X לרצח? לא בהכרח. סימני השאלה רבים.

התחקיר המלא - היום ומחר במעריב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:45

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר