לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2006, 20:47
צלמית המשתמש של StonedMonkey
  StonedMonkey StonedMonkey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.06
הצחקת אותי
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Mosko#6 שמתחילה ב "רואים שאתה לא יודע על מה אתה..."

רואים שאתה לא מבין בכלום....
דוגרי אין לי כסף לקנות את כל ה3 ואני מעדיף PS3 שגם ככה אני יקנה רק עוד שנתיים אבל עזוב
ועל הREV אתה הילד הכי מפגר שיש, הREV הולכת להיות קונסולה מדהימה בגלל שהיא מציעה יכולות שאף קונסולה אחרת לא יכול והיא היחידה ב"דור החדש" שפורצת את גבולות המשחק הקיימיחם ולא רק מציעה גרפיקה וספקים יותר חזקים. גם כן ידוע שהולכים לתמוך הרבה יותר מפתחים בREV מאשר בגיימקיוב מכייון שערכת הפיתוח לREV תהיה הכי זולה והאפשרויות החדשות פשוט מרתקות למפתחים. ידוע כבר שלפחות 40 משחקים בתהליך פיתוח לREV ובערך 10 כבר יהיו מוכנים להשקה. לך תלמד על הREV ותחזור עלי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-04-2006, 05:34
  Mosko#6 Mosko#6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mosko#6 שמתחילה ב "מחפש חבר'ה בX360 לייב..."

לאחר שהייתי נוכח לביצועיה המפליאים של קונסולות ה-Xbox 360, כשהיא מחוברת למסך 54 אינץ' DLP ב-High Definition 1080i או 780p (המכשיר ומקלט הטלוויזיה אינם שלי), ולאחר משחקי מולטיפלייר מהנים ב-Perfect Dark Zero ו-DOA4, אה, וגם לאחר חרישה מרובה על התכנים של ה-Xbox Live, החלטתי לשוב לסצינת משחקי הוידיאו, ממש בקרוב. אז כמובן שהתעדכנתי והתעדכנתי, ויש נושא שפשוט לא מפסיק להטריד אותי. מה לעזאזל נינטנדו עושים?

החבר'ה מנינטנדו בנו מתכון מושלם לפשיטת הרגל של התאגיד בן מאה השנים המדובר. קונסלות הרבולושן הולכת להתאפיין באלמנטים שנראים ביזארים, אך במהרה מתגלים כהרי אסון. נראה שמר רג'ינלד פילס אימה או וואטאבר השם שלו, וחברתו הנכבדת פרין קאפלן, עוד מגוננים על כל הפאשלות האלה, כאילו שיש להם ברירה. אז מפיו של סאטורו איוואטה, בואו נראה איך הורסים מורשת שלמה!

(המאמר הבא נכתב בציניות על מנת להמחיש עד כמה נינטנדו מטומטמים. מוגש בחסות הר ברוקבק).

איך לנצח במלחמת הדור-הבא?

1. באונליין שמים דגש על משחקים שיצאו בין 1986 ל-1996 - עזבו אתכם מהיילו, מטרויד פריים או אפילו רזידנט איוול. אני הולך להוציא מאות דולרים על זלדה 2: ההרפתקאה של לינק. כן, זה מה שאני רוצה. זה מה שכל גיימר רוצה, זה לא ברור? מה לנו וללדרוס אנשים, גברת פאקמן תמיד הייתה מושא אהבתו של הגיימר הטיפוסי. שלא נדבר על סטריט פייטר, ממש לא נמאס ממנו. אין לו הרבה גרסאות, ממש לא. בכלל, לא רציתם תמיד לשחק מולטיפלייר בדונקי קונג קאנטרי? האם נינטנדו אמרו שיהיה אפשר להוריד בכלל סרטונים, קבצי מולטימדיה או דברים אחרים? לא, ממש לא. לא צריך, זה בסדר!

2. מורידים את הכונן הקשיח ומחליפים אותו בכרטיסי זיכרון של SD - זה נורא חכם. הרי, למה לעזאזל שארצה כמה ג'יגות טובות במכשיר הקטן והחמוד שלי? עדיף כל פעם למחוק משחקי סופר נינטנדו שאני מוריד, זה גם ככה לא טוב לאכסן יותר מידיי. בוא נראה, כרטיסי SD מגיעים היום רק ל2 ג'יגה, כאשר כרטיס בן ג'יגה אחד עולה 80 דולר. משתלם מאוד! רוב הגיימרים מסוגלים להרשות לעצמם כרטיס אחד כזה, כי הוא בערך 150 אחוז יותר יקר ממשחק. אז אם בשירות האונליין הגיימרים יצטרכו להוריד דמואים (שרובם תופסים 500 מגה בייט ומעלה), זאת אומרת שיהיה מקום רק לדמו או שתיים על הכרטיס. ואיפה נאכסן שמירות, משחקי סופר נינטנדו, משחקי נינטנדו 64 או אולי בכלל סרטים ומולטימדיה? וואי, שיחקתם אותה. האמת שמאחורי הנתון הזה יש סיפור עצוב. מסתבר שלנינטנדו ופנאסוניק יש ברית מיתולוגית, ובין השניים נחתם הסכם שפנאסוניק ייצרו את כונן ההארדיסק לרבולושן. בסוף הוחלט להשתמש ב-SD, הפורמט של פנאסוניק, על מנת לקדם את הפורמט. חכמים נינטנדו!!

3. רק עד 480p - עזבו אתכם מדפיניציה גבוהה, לא מעניין אף אחד. אנחנו רוצים להישאר ב640 על 480, למעשה, זה מסתדר עם המשחקים ל-NES לא רע. זה הולם אותם. למה שהגיימר הממוצע ירצה לראות תמונה חדה, מדהימה, מלוטשת ומושלמת להפליא? חוצמזה, 480p זה בערך איכות דיוידי, זה כבר יותר טוב ממה שהיה פעם, אז למה להתלונן? בזמן שמיקרוסופט כבר הפגינו את יכולותיהם המרהיבות, הדגש שלנו הוא לא על גרפיקה, אלא על שלט הדיוידי של הרבולושן. מאוד הגיוני.

4. אין חיבור Ethernet - בשביל מה צריך חיבור ישיר לראוטר כמו שיש לאקסבוקס? עדיף שהגיימר ירוץ לקנות מתאם לחיבור ה-USB ושיתפלל אם בכלל זה יעבוד. לא יותר טוב?

5. ליין מדהים של משחקים מאוד מקוריים - נינטנדו הבטיחו הפעם שהליין שלהם יהיה מאוד מקורי. משחקים כמו מטרויד פריים 3, סופר סמאש בראדרס אונליין, מריו פארטי אונליין, סופר מריו חדש ועוד הרבה כוכבים של נינטנדו.

6. לא חוזרים על טעויות שוב פעם - נינטנדו, בדור הקודם, התעסקה במשחקים שטותיים. הפיכת זלדה לתינוקי בעיני רבים, מריו סאנשיין היה שם עליז למדיי, ופיקמין לא השאיר מקום לספק. התאגיד היפני סבר שאם תהיה בלעדיות על סדרת רזידנט איוול, המוניטין יעלה. כמובן שהוא צנח יותר ויותר. אז הפעם נינטנדו לא מתעסקים רק במותגים שטותיים. רגע, מה היה בסעיף 5? טוב נו, הם בטח לא מסתמכים על מותג אימה בלעדי והם מתכננים משהו. כבר ציינתי ש-Silent Hill יוצא בבלעדיות רק לרבולושן?

7. המכשיר אינו סובב סביב גימיק - שימו לב, הייחוד של הרובלושן הוא סוג חדש של מציאות מדומה. אפשר יהיה לשלוט בדמויות על ידי שלט דמוי דיוידי,שעל גביו מושתלים חיישנים שמודדים את המרחק מן המסך אל השחקן ואת תנודות השלט. כן, זה הולך להיות תחליף למטאל גיר סוליד, אני בטוח.

8. המעריצים עדיין יכולים לצפות לחברות צד ב' הנהדרות של ימי העבר - כן נו ברור. רגע, רייר עזבו. סיליקון נייטס גם עזבו. LEFT FIELD נטשו גם כן. שנייה, מי נשאר. החברה האלה של Intelligent Systems וערבי אחד בשם KUJU. גדול.

9. הזלדה שחיכינו לו כל כך הרבה זמן מגיע לרבולושן - אחרי שהגיימקיוב מת, היה הכי הגיוני להביא את הזלדה הבא כבר לרבולושן. נינטנדו ממשיכים לדחות ולדחות, ואנחנו כבר מסיקים שהדבר אכן נעשה. לא, טעינו. הוא יגיע לגיימקיוב ב2006 במקרה הטוב, ופשוט גרסת הרבולושן תהיה ברזולוציה גבוהה יותר. ממש כיף גדול!

אז אתם מבינים חברייה! זהו מתכון אמיתי להצלחה, אילו רק מיקרוסופט היו חכמים יותר והיו נוהגים כמו נינטנדו, העולם היה טוב יותר!

[מפסיק עם הציניות]

שתדעו לכם, אני בנאדם לא ציני בכלל. אני פשוט בהלם מהטימטום שהולך שם. איוואטה תתפטר!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר