לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-04-2006, 02:10
  בן לביא בן לביא אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.06
אה, לא?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי idan_m שמתחילה ב "..."

חבל שלא אמרת לי לפני לא הייתי מתחיל להתאמן בזה...
שמע אין בזה יותר מדי תנועות אסטתיות ודברים מסובכים ולכן לא צריך שנים על גבי שנים של אימונים כמו באומנויות אחרות כדי לדעת לשלוט בה טוב ולהשתמש בה ברחוב, היא לא פשוטה אבל גם פחות מסובכת סתם נגיד מקונג פו או אייקידו...
אבל בוא תסביר לי איך בדיוק -
חישול של הגוף שלך
חיזוק הגוף שלך
הופך אותך לממש טוב באגרוף (יש המון המון ידיים כמו באגרוף רגיל)
טכניקות מעולות של רגליים (בעיטות ממש יעילות)
כמובן שכתבתי הכל בהתייחסות לתלמיד שישקיע את עצמו ויתמיד ויתאמן הרבה,
עכשיו תסביר לי איך כל אלה לא יעזרו לך?
תחפש בגוגל וידאו muay thai, תראה סרטונים של האומנות, ובוא תחזור ותגיד לי אם עדיין אתה חושב שזה לא יעזור לך ברחוב?
תדע לך שזאת אחת האומנויות הכי אגרסיביות שיש אם לא הכי אגרסיבית ואיך בדיוק אמרת שדבר כזה לא יעזור לך אני לא מבין...
לדעתי זה עדיף בהרבה מקרב מגע למשל כי בקרב מגע מעורבבות הרבה תנועות מורכבות שסתם נגיד ברחוב כשאתה מוסיף לעצמך את האדרנלין והלחץ שזה לא כמו באימון רגיל במידה ולא תצליח לבצע אחת מהתנועות כמו באימונים לא תצליח לעשות כלום,
לעומת זאת באומנות אחרת סתם לדוגמא אגרוף תאילנדי כשהנזק שאתה מבצע מתבסס על מכות פשוטות ויעילות אין הרבה שיכול להשתבש, גם בקונג פו לדעתי זה ככה, למרות שהיא יותר אסטטית, עדיין היא יכולה לעזור לך הרבה ברחוב למשל...
חזרה לפורום
ישן 14-04-2006, 19:57

לא אמרתי שקונג פו יותר טוב
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי eran01 שמתחילה ב "דבר ראשון למי שהתאמן באיגרוף..."

כל אומנות לחימה היא טובה באותה מידה, כל האומנויות נועדו להגן עליך...
השאלה היא במתאמן, אם הוא רציני, ואם יש לו יכולת נפשית ופיזית + התמדה אז הוא יצליח בהכל...
השוותי את האגרוף תאילנדי והקונג פו באותו משפט בזה שאמרתי שבשניהם למשל התנועות לדעתי הם מאוד פשוטות וביחד עם הפשטות הם יעילות,
נגד סתם למשל אומנות אם אפשר לקרוא לזה ככה כמו קרב מגע, שהתנועות טכניות מאוד וחשוב שהם יתבצעו בדיוק כמו שצריך כדי שהמטרה תושג, ובקרב רחוב כשמוסיפים את הלחץ ואת האדרנלין יהיה קשה לחשוב צלול ולעשות הכל כמו שתכננת באימונים אלא אם אתה לוחם מנוסה שעשה המון המון קרבות והתרגל למצבים האלה,
ושוב שאפחד לא יקפוץ אני לא אמרתי עכשיו שאגרוף תאילנדי \ קונג פו יותר טוב מקרב מגע כל אחד מסתדר עם אומנות אחרת ומתחבר לאומנות אחרת ואי אפשר להשוות זה לא שחור על גבי לבן...
קרב מגע למשל יהיה יעיל לדעתי כשמישהו בא מולך עם סכין למשל, תדע איך לנטרל אותו, אבל במכות ככה עם ידיים אחד על אחד ברחוב זה לא יהיה שימושי לדעתי כי זה טכני מדי, ובמצבים של לחץ פשוט ויעיל זה הדברים שהכי טוב לעשות...
חזרה לפורום
ישן 15-04-2006, 00:39
  XReDragonX XReDragonX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל XReDragonX שלח הודעה דרך MSN אל XReDragonX
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dr.Tweaker שמתחילה ב "יש לי שאלה בקשר לאומנויות לחימה!@#"

זה לא נכון שכל האמנויות טובות באותה מידה. תחשבו על זה ככה. אם עשרה אנשים ילכו ללמוד ג'ודו, ועוד עשרה אנשים ילכו ללמוד קראטה לדוגמה, אז באיזה אמנות לחימה לדעתכם יהיו יותר אנשים שישלטו בה יותר טוב? שאלה למחשבה

הנה טיפה עזרה: מתאגרף תאילנדי אולי חזק, אבל אם יבוא מישהו יותר חזק ממנו אז הוא לא בהכרח ינצח אותו, לעומת זאת אמנויות אחרות שיש להן טכניקה והכוח אינו חשוב אלא דברים כמו תזמון, זריזות וכ'ו חשובים אז אין קשר להפרשים בין האנשים.
Empty your mind, be formless. Shapeless, like water. If you put water in a cup, it becomes the cup. You put water in a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crush. Be water my friend.

נערך לאחרונה ע"י XReDragonX בתאריך 15-04-2006 בשעה 00:45.
חזרה לפורום
ישן 15-04-2006, 02:34

אה אז אם מישהו שמתאמן בווין צ'ון
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי XReDragonX שמתחילה ב "זה לא נכון שכל האמנויות טובות..."

ונתתי את הדוגמא הזאת כי זאת האומנות הכי טובה שמצאתי שמייצגת את אי הקשר לכוח, ויבוא מישהו שהרבה יותר חזק ממנו, כבר הכוח לא מהווה גורם משפיע?
שמע כל הזמן כוח יהיה גורם חשוב לא משנה במה תתאמן ולא משנה נגד מי תלחם גם אם תהיה אומן לחימה באיזה אומנות ותהיה "חלשלוש" ותלחם מול מישהו שאין לו מושג באומנויות לחימה אבל הוא פי 10 יותר חזק ממך אז אולי תיתן יותר מכות אבל ברקע שתקבל מכה או שתיים הקרב יגמר...
צריך להיות ריאליסטיים, הכוח תמיד מהווה גורם חשוב ולא משנה במה תתאמן חשוב לפתח גם כוח פיזי באותה מידה שאתה מפתח יכולות לחימה...
מה יעזור לך לדעת אבל לא יהיו לך את הכלים ליישם את מה שאתה יודע?
בוא נגיד מתאמן בנינג'יטסו ילחם נגד מישהו הרבה יותר חזק ממנו אתה חושב שהוא תמיד יצליח לבצע נעילות ובריחים סתם נגיד?
הוא ינסה להכניס את היריב לבריח אבל הבן אדם השני במכה יזיז אותו כי הוא הרבה יותר חזק ובגלל זה הכוח הוא גם גורם חשוב,
ואל תזלזל באגרוף תאילנדי, גם אם יהיה מישהו יותר חזק ממך ואתה תהיה יותר מנוסה ממנו וגם חזק יהיה לך ייתרון ברור עליו, כי גם לך יש כוח, אבל אתה יודע ליישם אותו בצורה יותר טובה ממישהו שאין לו מושג איך להילחם נכון,
בגלל זה מה שאמרת שאולי האומנות הזאת מחזקת אותך מבחינה פיזית אבל אם יבוא מישהו יותר חזק ממך לא תוכל להצליח לא נכון בכלל...
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר