לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-04-2006, 18:00
צלמית המשתמש של ~limoG~
  ~limoG~ ~limoG~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.05
כללי הסיפור מאחורי America's Army + קישור להורדה + עזרה

הסיפור מאחורי America's Army

המשחק America's Army פותח במיוחד בשביל צבא ארצות הברית, במטרה לאמן את החיילים בכל הקשור ל- טקטיקה, רפואה, סוגים ושמות של נשקים ועוד הרבה דברים, נשמע מוזר לא? איך משחק מחשב יכול לאמן חיילים? גם אני שאלתי את אצמי את אותה שאלה, התשובה מאד פשוטה כשתשחקו תבינו...

טוב קיצר לצבא ארצות הברית לא היו מספיק חיילים שישחקו אחד נגד השני (כי כל חייל נכנס למשחק בזמן אחר), אז הם החליטו לפתוח את המשחק לציבור- חינם להורדה באינטרנט.

אני חושב שאתם מבינים שהמשחק מאד מושקע וטוב ( הלו המשחק פותח בשביל צבא ארה"ב-בטח שהוא מושקע וטוב!)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

קצת על המשחק

במשחק אתם חיילים בצבא ארה"ב.
בעיקרון המשחק הוא משחק מולטיפלייר, אבל בשביל להיות רופא למשל, צריך לעשות משימה.
ברוב המשימות תצטרחו לשמוע הרצאות ולאחר מכן לעשות מבחנים...(עכשיו הבנתם איך המשחק מאמן חיילים?)>>אבל אל דאגה בסוף התגובה הוספתי קישור לדפי עזרה למסימות...(עזרה חח..קיצר..התשובות למבחנים..)

אני ממליץ מאד על המשחק ובמיוחד על הגרסה האחרונה של America's Army Special Forces שבה אפשר להיות צלף..

ועוד..

האתר הרשמי של המשחק: www.americasarmy.com

קישור לדף הורדות America's Army Special Forces v2.6 :
http://www.americasarmy.com/downloads

קישור להורדה באימיול America's Army Special Forces v2.6 :
קוד:
<a href="ed2k://|file|america's.army.exe|940796369|389E35F60C33B8C 86B9EDA3931BF3EC6|/">america's army.exe</a>

קישור לדפי העזרה: http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/americas_army_training.txt

נ.ב
אם יש שאלות, תגובות וכו' אז קדימה תכתבו..

נערך לאחרונה ע"י ~limoG~ בתאריך 13-04-2006 בשעה 18:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2006, 00:55
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי AlienwareIL שמתחילה ב "למה להוציא כסף? ;) הבעיה אצלי..."

למה להוציא על זה כסף?
כי זה משחק מצויין והוא שווה כל שקל.
תחשוב על זה ככה - כשאתה יוצר לסרט / משכיר DVD אתה משלם.
כשאתה אוכל במסעדה אתה משלם
כשאתה רוצה להיכנס למועדון אתה משלם
כשאתה יושב בפאב עם חברים אתה משלם
אם תיקח יחס של שעות הנאה יחסית לכמה ששילמת, תראה שעל משחק שאתה משחק כל כך הרבה שעות אתה משלם הרבה פחות.
אז אתה יכול לחסוך ולשחק בAA בחינם, שזה נחמד, אבל זה לא כיף כמו BF2, והזמן שלך יקר יותר
אתה יכול גם לגנוב/להעתיק בחינם, ולא להנות מהייתרונות של משחק מקורי (כמו UNLOCK של נשקים חדשים).
ככה, שבסך הכל שווה לשלם סכום סביר בהחלט עבור משחק מוצלח במיוחד.

עכשיו תיקון לסקירה של AMERICAS ARMY:
צבא ארה"ב לא שיחרר את המשחק לציבור הרחב כי לא היו מספיק חיילים שישחקו אותו (חיילים בצבא ארה"ב לא יוצאים בסופ"שים הביתה ואין להם מחשבים למשחקים בבסיס).
המשחק נוצר כדי להגביר את המוטיבציה ולעודד צעירים בגיל העשרה להכיר את הצבא. החשיפה שהם מקבלים בזכות המשחק אפקטיבית הרבה יותר מהפרסומות בטלויזיה.

וטיפ בשבילך:
אם המשאבים של המחשב שלך לא מספיקים לBF2 (אצלי הוא מקרטע על 600:800), אז לך על battlefield1942, שאמנם נראה קצת מיושן, אבל מבחינת משחקיות הוא הרבה יותר כיף לדעתי. המפות יותר מוצלחות, הנשקים יותר כיפים, הכלי רכב מאוזנים יותר, והכלל אווירת הWW2 שם עוברת טוב יותר. תוסיף את הMODים המוצלחים שהכינו המעריצים (במיוחד FORGOTTEN HOPE האדיר ששוקל 2 ג'יגה - הרבה יותר מהמשחק המקורי) ותקבל תמורה אדירה עבור המחיר מוזל שתשלם עבור המשחק הישן הזה.

נערך לאחרונה ע"י NimDod בתאריך 17-04-2006 בשעה 01:00.
ישן 03-07-2009, 09:57
  skillet lover skillet lover אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.09
מבולבל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~limoG~ שמתחילה ב "הסיפור מאחורי America's Army + קישור להורדה + עזרה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ~limoG~
הסיפור מאחורי America's Army

המשחק America's Army פותח במיוחד בשביל צבא ארצות הברית, במטרה לאמן את החיילים בכל הקשור ל- טקטיקה, רפואה, סוגים ושמות של נשקים ועוד הרבה דברים, נשמע מוזר לא? איך משחק מחשב יכול לאמן חיילים? גם אני שאלתי את אצמי את אותה שאלה, התשובה מאד פשוטה כשתשחקו תבינו...

טוב קיצר לצבא ארצות הברית לא היו מספיק חיילים שישחקו אחד נגד השני (כי כל חייל נכנס למשחק בזמן אחר), אז הם החליטו לפתוח את המשחק לציבור- חינם להורדה באינטרנט.

אני חושב שאתם מבינים שהמשחק מאד מושקע וטוב ( הלו המשחק פותח בשביל צבא ארה"ב-בטח שהוא מושקע וטוב!)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

קצת על המשחק

במשחק אתם חיילים בצבא ארה"ב.
בעיקרון המשחק הוא משחק מולטיפלייר, אבל בשביל להיות רופא למשל, צריך לעשות משימה.
ברוב המשימות תצטרחו לשמוע הרצאות ולאחר מכן לעשות מבחנים...(עכשיו הבנתם איך המשחק מאמן חיילים?)>>אבל אל דאגה בסוף התגובה הוספתי קישור לדפי עזרה למסימות...(עזרה חח..קיצר..התשובות למבחנים..)

אני ממליץ מאד על המשחק ובמיוחד על הגרסה האחרונה של America's Army Special Forces שבה אפשר להיות צלף..

ועוד..

האתר הרשמי של המשחק: www.americasarmy.com

קישור לדף הורדות America's Army Special Forces v2.6 :
http://www.americasarmy.com/downloads

קישור להורדה באימיול America's Army Special Forces v2.6 :
קוד:
<a href="ed2k://|file|america's.army.exe|940796369|389E35F60C33B8C 86B9EDA3931BF3EC6|/">america's army.exe</a>

קישור לדפי העזרה: http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/americas_army_training.txt

נ.ב
אם יש שאלות, תגובות וכו' אז קדימה תכתבו..
תקשיב אני הורדתי דרך סטים ואז כשזה סיים להוריד כתוב לי פרפרינג תו לאנץ' אמריקס ארמי 3 וכשזה סיים לא קרה כלום מה לעשות?
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:15

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר