לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-04-2006, 19:37
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
בעיות בלימודים

שלום לכולם וחד שמח.
אני בבעיה דיי רצינית בבצפר.
עברתי השנה לבצפר טכני של חיל האוויר כדי ללמוד אלקטרוניקה,מקצוע עיוני פחות מעניין אותי(גיאוגרפיה,ספרות,ערבית,וכל מה שיש בתיכון עיוני רגיל).
התפיסה המטמטית והמספרית שלי ממש חלשות,לכן אני דיי מתקשה ב3 המקצועות הכי חשובים שאני לומד,אלקטרוניקה,פיסיקה ומטמטיקה שבאלקטרוניקה יש לי בגרות השנה.
המצב שלי בפיסיקה ממש גרוע,אני בפיגור בחומר במשך 3 חודשים,אני לא מבין כלום בשיעור,הכל נראה לי סינית,אני כבר לא יודע מה לעשות.
באלקטרוניקה המצב דומה אבל יותר טוב בשבילי,כמעט את כל הנושאים שלמדתי בכתה לא הבנתי,הכל היה נראה לי סינית אבל נעזרתי באבא שלי,ופה מתחילה הבעיה.
עם אבא שלי אני יכול ללמוד כל מקצוע מדעי(אלקטרוניקה,פיזיקה,מטמטיקה)אבל שאני יושב איתו אנחנו כל הזמן רבים,אני לא מצליח להסתדר איתו,ולפעמים זה מגיע ממש לצעקות ממני וממנו
ועזיבה של הלימוד למספר ימים,לפני חופש פסח אני תיכננתי ביחד איתו שאני ישלים את החומר בפיזיקה,חלק מהחומר במטמטיקה ושאני יתחיל להתכונן לבגרות באלקטרוניקה.
באלקטרוניקה למראת שאין לי כלכך פער,הציון הכי גבוה שלי במבחנים היה 69 אחרי שלמדתי המון ואני מצפה לציון זהה בבגרות.
אני מתבלבל המון בפתירת תרגילים ומאבד את עצמי לגמרי,וזה אחרי הרבה תירגולים.
יום שבת שעבר ישבתי עם אבא שלי להתחיל ללמוד,וכרגיל רבנו שוב,אני החלטתי שאני לא מסוגל יותר לשבת איתו ויהיה מה שיהיה,כך שאין לי עם מי ללמוד לבגרות,אין לי עם מי להשלים את החומר בפיסיקה ומטמתיקה.
מורים פרטיים אני לא חושב שזו אופציה,להערכתי זה יכול גם להסתכם ביותר מ1000 שקל רק למצב שאני נמצא בו עכשיו,ובעתיד אני מצפה ליותר קשיים.
כמו שהבנתם אני תקוע,ואני לא רואה מוצא,ואם זה ימשיך ככה אני רואה את עצמי שנה הבאה מחוץ לבצפר הזה,שזה דבר שאני לא שלם איתו לגמרי,למראת שאני יודע מה הקשיים שיהיו לי בכתה יא ולמראת שאני יודע שמקצוע כזה
כנראה לא מתאים לי(אלקטרוניקה ופיסיקה)ויותר מתאים לי עיוני,ואת זה לא רק אני אמרתי,בכל זאת אני חושב שאם אני יצא משם שנה הבאה,מתי שהוא אולי אני יתחרט על זה.
אני מתחיל להרגיש לא בסדר ואני ירגיש עוד יותר לא בסדר עם עצמי אם אני ימשיך להזניח את הלימודים,אבל מצד שני גם אין לי ממש איך ללמוד והחופש הולך להגמר לי.
מה אני צריך לעשות?
תודה מראש וחג שמח

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-04-2006, 20:34
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
תגובה בקשר למה שנאמר פה בקשר למורים פרטיים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "בעיות בלימודים"

שעה עם מורה פרטי עוברת מהר והרבה לא מספיקים בה,מניסיון במקצועות אחרים.
אני יעשה עם מורה פרטי מספר תרגילים,ברגע שאני יקבל תרגיל קצת שונה,זה כאילו שלא עשיתי איתו כלום,אני לא מצליח לעשות שום דבר,מאיפה אני יודע את זה?אני כבר כמה שנים יושב עם אבא שלי על שיעורים,והשנה בכלל הרבה יותר,וזה פשוט מה שקורה כל פעם,אני יושב עם אבא שלי כמה שעות,אחרי זה עם תרגיל קצת שונה אני לא מצליח להתמודד.
ושוב מורים פרטיים זה מטחנה של כסף,וגם ככה ההורים שלי לא במצב מי יודע מה כרגע

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר