לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-04-2006, 19:55
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
רועי, זהו בדיוק. א-י-ן פתרון קבע לבעיות שמולנו. על כן צריך לחפש פתרון ביניים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "מה אתם הייתם עושים כמנהיגים/ מה לדעתכם יש לעשות"

למשל, לנושא הפלסטיני: הם ל-ע-ו-ל-ם לא ישלימו עם ישיבתנו כאן, ולא משנה כמה הסכמים ייחתמו
בדרך. מסיבה זו אכן יש ויש סיבה לפתרון חד צדדי - אבל בפתרון חד צדדי ראוי שגם נפיק ממנו
תועלת, ולא רק נגרש יהודים. בשעתו העליתי לכאן כמה מפות שהראו איך אני רואה את הגבולות
שלנו באיו"ש עם הרש"ף, ובהכללה ניתן לציין שאני מכניס אלינו את כ-ל גושי ההתיישבות, ומוותר על
כל המרכזים הפלסטיניים - כולל אלה שמחזיקים בת.ז. כחולה, אבל גובלים ברש"ף (ואדי ערה
והמשולש). אם תרצה, חיפוש קצר יראה לך למה אני מתכוון.
באשר לנושא האיראני: כאן אין פשרות. הקם להורגו השכם להורגו. לא נטפל בפונדמנטליזם היום,
מחר בבוקר ישמידו אותנו ויראו זאת כסימן מבשר לבואו של האמאם השניים העשר...

בקיצור, יש המון דרכים לטפל בבעיות במזה"ת, שלא כוללות רק טמינת ראש בחול, או גירוש המוני
של יהודים ללא כל תמורה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-04-2006, 23:33
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
האם אתה מציב איזשהוא "דד ליין", לזמן שאתה מוכן לחכות (בטווח של שנה שנתיים)
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "רועי, זהו בדיוק. א-י-ן פתרון קבע לבעיות שמולנו. על כן צריך לחפש פתרון ביניים."

בטרם תדע, האם הפקנו תועלת כלשהיא מן ההינתקות, או שמא אתה מחפש תוצאות מיידיות?

לדעתי, ככל שיעבור זמן, במבט לאחור נהיה יותר חכמים.

לגבי איראן, הרי שאינך יכול לנקוט עמדה, שכן אינך יודע את הסטאטוס שלהם במדויק, (אוקיי אתה יודע שהם מעשירים אורניום, אך לא מעבר..) וכן אינך מקבל את המידע המודיעיני השוטף שמגיע לשולחן מקבלי ההחלטות ומתכנני המבצעים. ברור שתקיפה תצטרך להיות בסופו של דבר אך כפי שציינתי חשבותו של העיתוי.

ישן 15-04-2006, 11:10
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
יש פה סתירה כלשהי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "האם אתה מציב איזשהוא "דד ליין", לזמן שאתה מוכן לחכות (בטווח של שנה שנתיים)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ
לדעתי, ככל שיעבור זמן, במבט לאחור נהיה יותר חכמים.

לגבי איראן, הרי שאינך יכול לנקוט עמדה, שכן אינך יודע את הסטאטוס שלהם במדויק, (אוקיי אתה יודע שהם מעשירים אורניום, אך לא מעבר..) וכן אינך מקבל את המידע המודיעיני השוטף שמגיע לשולחן מקבלי ההחלטות ומתכנני המבצעים. ברור שתקיפה תצטרך להיות בסופו של דבר אך כפי שציינתי חשבותו של העיתוי.

על אף שדיברת על נושא אחר, אתה כותב שככל שיעבור זמן - נהיה יותר חכמים, ומאידך, אתה מודה שלא ידוע לך דבר על התקדמותה של אירן בנושא הגרעין, ובכל זאת מעדיף לחכות.
אז הערה אחת לי אליך, ככל שיעבור יותר זמן - נהיה יותר חכמים, בתנאי שעדיין נתקיים. אפשר להגיד שאחמדינג'אד מדבר שטויות, (כמו שעשו באיזה אשכול בסקופים), אבל האיש כנראה מודע לדברים שהוא אומר ומתכוון אליהם, משום שאף אחד אחר לא היה מעז לאיים בשימוש בנשק גרעיני, כשהנשיא בוש נמצא בקדנציה האחרונה שלו. צריך להיות ממש טיפש, ממש אמיץ, או שניהם, כדי להצהיר הצהרות כמו אלו של אחמדינג'אד, ואני מודה - אני מעדיף שלא לבדוק מהו מתוך אותן אפשרויות.
ישן 15-04-2006, 18:13
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אם ציינת שדיברתי על נושא אחר
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "יש פה סתירה כלשהי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Au79
על אף שדיברת על נושא אחר, אתה כותב שככל שיעבור זמן - נהיה יותר חכמים, ומאידך, אתה מודה שלא ידוע לך דבר על התקדמותה של אירן בנושא הגרעין, ובכל זאת מעדיף לחכות.
אז הערה אחת לי אליך, ככל שיעבור יותר זמן - נהיה יותר חכמים, בתנאי שעדיין נתקיים. אפשר להגיד שאחמדינג'אד מדבר שטויות, (כמו שעשו באיזה אשכול בסקופים), אבל האיש כנראה מודע לדברים שהוא אומר ומתכוון אליהם, משום שאף אחד אחר לא היה מעז לאיים בשימוש בנשק גרעיני, כשהנשיא בוש נמצא בקדנציה האחרונה שלו. צריך להיות ממש טיפש, ממש אמיץ, או שניהם, כדי להצהיר הצהרות כמו אלו של אחמדינג'אד, ואני מודה - אני מעדיף שלא לבדוק מהו מתוך אותן אפשרויות.

מדוע בכל זאת קישרת בין השניים?

למה אני מתכוון בכך שאני אומר עדיף לחכות? בבקשה:

http://news.walla.co.il/?w=/9/891359

מה הסקתי מדבריו? - איראן עדיין רחוקה מלהשיג יכולת גרעינית. למה לא לתקוף מתי שנוח יותר...למה לא לתקוף בצורה הכי לא צפויה? על זה נאמר החיפזון מן השטן.

שוב, אינני אומר לא לתקוף כלל, לתקוף בזמן המתאים והנכון!

לגבי ההינתקות - הרי שזהו צעד טוב לדעתי. אתם שוכחים שכעת מתאפשר לנו להגיב ביתר תקיפות מפעם (איך שלא תסובבו את זה - אנחנו הרבה יותר תקיפים מפעם.) וכן, מעמדנו בעולם השתפר...מה לעשות, אנחנו עדיין מדינה שצריכה להתחשב בהחלטות האו"ם.

ישן 15-04-2006, 19:03
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
כשאתה כותב הסכם ביניים, זה כולל את שני הצדדים ?...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "רועי, זהו בדיוק. א-י-ן פתרון קבע לבעיות שמולנו. על כן צריך לחפש פתרון ביניים."

הסכם אוסלו לא היה סוג של הסכם ביניים ?...

בצעדים חד-צדדיים שתורמים לישראל (למרות שזה ככל הנראה יהיה חמור מבחינה
מדינית-חיצונית), עדיין אתה מדבר פה על פינוי ישובים רבים מאוד ויתכן שזה גם כן,
יהיה לשווא (המשך קסאמים, המשך ניסיונות חדירה, התעצמות\השתכללות נשקים
וייבוא מאיראן וכדו') - מה אז ?...

בקשר להעברת שטחים כגון ואדי ערה והמשולש לפלסטינים - השאלה היא עד כמה
מועיל הדבר ?...מהו אחוז הפלסטינים מכלל אוכלוסיית הפלסטינים בישראל שגרה
באיזורים האלה (מבחינת כמות הפלסטינים בשטחים הללו, מדובר מאחוז שלא יעלים
את הסיכון הדמוגרפי) ? - לא עדיף למצוא פיתרון שמכליל את כולם (גם העברת שטחים
וגם משהו חוקתי) ?...

בקשר להבהרה ש"ל-ע-ו-ל-ם לא ישלימו עם ישיבתנו כאן". זה לא ממש צריך להדאיג
את ישראל. יש לכפות עליהם הסדר כלשהו או תוכנית כלשהי על אפם וחמתם, אין פה
יקבלו או לא - אתה לא שואל את הזברה אם האריה יאכל אותה - החזק צריך לשלוט וזה
מה שישראל צריכה להפנים - בינתיים, במקום לפעול לפי הדפוס הזה, אנחנו מתרפסים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:00

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר