לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-04-2006, 09:53
צלמית המשתמש של אלון _16
  אלון _16 אלון _16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל אלון _16
לבעלי הD50 -אבל לא רק להם

אני מגשש לקראת קניה של המצלמה הזו -אחרי שאתמול מכרתי את המצלמה שלי -פוג'י S5000 ,אהובת חי!
(מזל טוב לי -קיבלתי מחיר טוב .... ) ששירתה אותי נאמנה זמן רב.
והגיע הזמן למעבר המתבקש שלי לDSLR...

אז השאלה שלי אליכם היא -איפה קניתם את המצלמה? -ובכמה כסף? -איזה ציוד הוספתם? ובכמה כסף?
תתננו בבקשה קצת פרטים על הקנייה - איכות שירות ,אמינות וכו וכו

אני די מוגבל בתקציב של 3000 וקצת. כולל כרטיס ככה שאני לא יכול לקנות את הAF-S 18-70 של ניקון גם מבחינת התקציב -וגם מבחינת זה שבעתיד אני צופה שאני יוסיף (אם אני יקנה..) את ה24-120VR של ניקון

אז זהו אני רוצה לקנות כמה שיותר מהר =אני צריך ארסנל כמה שיותר גדול של עדשות לכן קנייה של D70S
לא באה בחשבון אלא אם כן יקרה נס ואני ימצא איזו יד שניה במחיר מוטרף!

ואם מישהו פה מוכר את הD50 שלו אני מוכן להיתעניין....

זהו תודה חברה- וסליחה על האריכות .

כל תגובה ,חוות דעת ,הערה ,והארה מכל אחד גם אם הוא לא בעלים
של ניקון או D50 או בכלל תתקבל בשמחה!
מכולם כולל כולם -ובעיקר מזקני הפורום!

חג שמח

נערך לאחרונה ע"י אלון _16 בתאריך 16-04-2006 בשעה 09:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-04-2006, 18:43
צלמית המשתמש של Kobmyster
  Kobmyster Kobmyster אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.05
אלון ידידי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי אלון _16 שמתחילה ב "מתן מבחינת "סגור" על..."

ב-3500 שקל לא קונים DSLR טובה שתחזיק כמה שנים.
מצטער, אבל בכזה סכום הייתי קונה במקומך איזו מצלמת P&S מתקדמת (אני כבר לא בקיא בזה כל כך מאז שקניתי את שלי), היא תהיה טובה יותר בהרבה בחינות מ-DSLR זולה (עדשות של קארל זיס בסוני, עדשות של לייקה בפאנאסוניק, עדשות סדרה L של קאנון וכו', זום גדול יותר ועוד..) ובכמה בחינות תהיה פחות טובה (איזו גבוה אם אתה צריך, עומק שדה, צילום רציף לאורך זמן).
לדעתי, לא שווה לשים 3500 שקל ולהגיד שאתה נשאר איתה הרבה זמן. מניסיון לא ארוך זמן שלי, DSLR זה גובה כספים לא קטן שרק גדל ככל שמתקדמים.

המלצתי - תחסוך, גם אם זה יקח עוד כמה חודשים, ותחסוך כל חודש החל מהרגע שתקנה. אם אין לך את האפשרות פשוט קנה מצלמה מתקדמת יחסית שאינה DSLR והתוצאות יהיו אפילו טובות יותר מאשר D50 עם עדשת הקיט.
ישן 16-04-2006, 18:55
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Kobmyster שמתחילה ב "אלון ידידי"

בהחלט.
זה עסק יקר מאוד.
האיכות שאתה מקבל בסופו של דבר, תלוי בעיקר בעדשה ופחות בגוף.
ואם אתה רוצה לקבל תוצאות 'כמו בפורום', אתה תתאכזב מהר מאוד מעדשת הקיט שלך כי היא תגביל אותך מאוד.
לקנות 70-300 של סיגמה יבאס אותך מבחינת מקרו (ואנחנו רואים פה ביצועים נהדרים של מקרו ברמה גבוהה), יבאס אותך מבחינת טלה (שאל את קובי אטדגי על ההבדלים שבין 70-300 ל 70-200 2.8 של סיגמא) ובסופו של דבר, אתה תרגיש שאתה רוצה יותר ואתה תחפש את הכסף לקנות יותר.

במקום לקנות מהר, ולחשוב אח"כ, אני מצטרף לעיצה של קובמייסטר.
חכה... שום דבר לא בורח.
חכה. המחירים ירדו, והחשבון בנק שלך יתפח לאט לאט. כשיהיה לך סכום שאתה מוכן להשקיע (אני כבר מפחד לומר כמה שווה תיק הצילום שלי כרגע), תחזור אלינו ונשמח לעזור לך להמשיך

3500 זה סכום מאוד לא פרקטי בשביל להוות שיקול קנית מצלמת DSLR.

ישן 16-04-2006, 21:04
צלמית המשתמש של אלון _16

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "להבדיל משני ידידיי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Olegis
להבדיל משני ידידיי הניקוניסטים שממליצים לחכות או (חלילה) לקנות מצלמת P&S, הייתי ממליץ לך דווקא ללכת בכיוון של קנון 300D. אפשר להשיג אותה במחירים מצחיקים היום מיד שנייה, כולל עדשת קיט. סיבוב קצר בלוחות המודעות בפורומים של יוגנד ו-dspot יניב לך מספר לא קטן של מודעות מכירה ומחירים לדוגמא. כמו כן מומלץ לבדוק אפשרות לבדיקת המצלמה במעבדה מקצועית (דוגמת ארליך) לפני הקנייה, כדי שתהיה בטוח שאתה מקבל מוצר תקין ועובד כמו שצריך.

את הגוף תמיד תוכל לשדרג אח"כ והעדשות יישארו איתך לאורך שנים ...

תודה,אני באמת שקלתי את האופציה הזו =אבל המערכת של ניקון יותר מתאימה לי .
אני נעול על ניקון ברגע זה -אבל אף אחד לא מבטיח שבעוד שני רגעים אני עדיין יהיה בניקון =אני כל שנייה משנה את דעתי.

מחכה לעוד תגובות

ישן 16-04-2006, 21:38
צלמית המשתמש של אלון _16

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "מתאימה לך יותר מאיזה בחינה ?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Olegis
מתאימה לך יותר מאיזה בחינה ? כמו שאמרת - אין לך תקציב לאחת כזאת, לא ?

נכון עכשיו אין לי כסף להמון עדשות -אבל אני "בונה" על אי -אלו עדשות של ניקון שאני סובר שיוכלו להתאים לי בהמשך...

בקשר ל300D אני חשבתי על זה ואני עדיין חושב על זה אבל שים לב:
נגיד שאני מוצא "מציאה" וקונה ב2300 שקלים 300D +קיט .
הקיט שלה שווה זבל ובגלל שהוא גלמוד וצפלון הוא אפילו לא יכול להיות מעצור לדלת.
(ויש מחלוקת האם הוא יכול להיות משקולת לדפים בשולחן)
ואן אני ירכוש 300D אני לא יממש את העיניין שלי בDSLR -שהוא בעיקר מהירות שימוש ומהירות פיקוס,וכמובן איכות טובה.
-עד כאן בעינייני קנון-

התקציב שלי הוא 3850 שקלים לא פחות ולא יותר - וזה לא שאני מיתקמצן או משהו.-זה מה יש !

עינייני ניקון

אם אני קונה D50 +עדשת הקיט אני מקבל בהתחלה את מה שאני רוצה ויש לי כמובן האופציה להיתקדם.
אני גם נימצא עכשיו במו"מ על קניית ניקון 28-105 שהיא עדשה מצויינת וזולה של ניקון.
אני מתכנן להוסיף גם 50 ממ 1.8 כאשר יתפנו עוד איזה 500 שקל.

תמשיכו לתת לי תגובות/דעות בבקשה.

ישן 16-04-2006, 21:54
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי אלון _16 שמתחילה ב "[QUOTE=Olegis]מתאימה לך יותר..."

איש, אתה ממש מקשקש.
כל הכבוד לך על הנאמנות ליצרן הבאמת איכותי (), אבל אתה באמת מדבר שטויות.

קודם כל, הקיט של ה 300D / 350D היא קיט על-הכיפאק.
היא לא יותר גרועה מהקיט של ניקון המקבילה (שאגב, גם את הקיט 18-55 אני לא מסמפט).
אם אתה מדבר על קיט באמת איכותית, אז ה 18-70 היא סוף של עדשה - וכמו כל דבר טוב, היא גם עולה בהתאם.

אני קניתי את ה D70 שלי עם הקיט בלבד והיא הספיקה לי לאי-אילו חודשים מספר שרק התחלתי לצלם ב DSLR.
אם אתה יכול להביא D50 + 18-70 + כרטיס זיכרון בתוך מסגרת התקציב שלך - לך על זה מבלי לחשוב פעמיים. לדעתי, צריך לקרות הרבה בשביל שתצליח.
אגב - מה הסיפור של ניקון 28-105 ? זו עדשה למצלמות פילם המקבילה ל 18-70 DX (אחרי קרופ היא שווה ל 27-105).

ישן 16-04-2006, 22:23
צלמית המשתמש של אלון _16

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "איש, אתה ממש מקשקש. כל הכבוד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
איש, אתה ממש מקשקש.
כל הכבוד לך על הנאמנות ליצרן הבאמת איכותי (), אבל אתה באמת מדבר שטויות.

קודם כל, הקיט של ה 300D / 350D היא קיט על-הכיפאק.
היא לא יותר גרועה מהקיט של ניקון המקבילה (שאגב, גם את הקיט 18-55 אני לא מסמפט).
אם אתה מדבר על קיט באמת איכותית, אז ה 18-70 היא סוף של עדשה - וכמו כל דבר טוב, היא גם עולה בהתאם.

אני קניתי את ה D70 שלי עם הקיט בלבד והיא הספיקה לי לאי-אילו חודשים מספר שרק התחלתי לצלם ב DSLR.
אם אתה יכול להביא D50 + 18-70 + כרטיס זיכרון בתוך מסגרת התקציב שלך - לך על זה מבלי לחשוב פעמיים. לדעתי, צריך לקרות הרבה בשביל שתצליח.
אגב - מה הסיפור של ניקון 28-105 ? זו עדשה למצלמות פילם המקבילה ל 18-70 DX (אחרי קרופ היא שווה ל 27-105).
.

הסיפור של הניקון 28-1050 היא שבנאדם אחד מוכר אותה -אני אולי יקנה אותה- היא עדשה מעולה יחסית למחירה - חדה כמו תער ובעלת בוקה מעולה (9 עלים מעוגלים)
ואם אני יקנה אותה אני ילך על ניקון.

אני עדיין מברר לגבי 300D -אבל היא כ"כ איטית וכל מה שמחבר אותה לעולם הDSLR זה שיש לה תריס וביונט....

אני ינסה לעזור לכם לעזור לי -אני רוצה כמה שיותר עדשות טובות במינימום כסף =דוגמא לאחת כזו היא ה18-70 שמתן ציין.או עדשות שנותנות תמורה מעולה למחירם כמו ה50 ממ 1.8

תודה.

ישן 16-04-2006, 22:27
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי אלון _16 שמתחילה ב "[QUOTE=Narxx]איש, אתה ממש..."

אין לבר בלא תבן.
רק שתי עדשות ממש זולות קניתי בחיים שלי, שהן איכותיות - כל אחת לתפקיד שלה.
1. זו ה 50 1.8 ב 500 שקל
2. זו ה 50 2.8 מקרו של סיגמא ב 800 שקל (משומשת).
מעבר לזה - אין לך סיכוי למצוא מציאות.
וה 28-105 שאמרת, לא ממש פרקטית על דיגיטלית. 42-157 מ"מ... טווח מאוד מוזר.
לא מספיק טלה, ולא מספיק ווייד.

כפי שאמרתי - טובה למצלמות SLR.
אבל על DSLR, היא לא פרקטית.

אני מבין את הרצון שלך לקנות חומרה איכותית, ועל הפזילה לכיוון ה D50 ולא ה 300D - ובצדק.
אבל זה עולה כסף.
אתה מנסה להשיג מקסימום איכות במינימום כסף. אני אומר - אין דבר כזה.
חכה שיהיה לך כסף, כדי לקבל מקסימום איכות.

ישן 16-04-2006, 22:26
  netanel131 netanel131 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלון _16 שמתחילה ב "לבעלי הD50 -אבל לא רק להם"

שמע,אני קונה(אולי,אני בדיוק כמו משניה לשניה מתנדנד)ממישהו יד שניה קנון 300D+18-55+70-300+420EX+512MBאולטרא2 במחיר של 4,700ש"ח(עדיין במיקוח)
ניתן לימצוא את ה300D+18-55 במחיר של 2300-2500ש"ח שזה הרבה מתחת לתקציב שלך,כרטיז זיכרון 1Gאולטרא2 אפשר לימצוא חדש ב370ש"ח סיגמא 70-300 חדשה בפוטוריפלקס עולה בערך 1200 יד שניה אפשר להשיגה ב800ש"ח כל זה 3870ש"ח (סיגמא חדשה) או 3470(סיגמא יד שניה) אחלה סט להתחלה,לעומת זאת בניקון זה50 עם עדשת הקיט ביבוא אפור 4,000ש"ח
אותה מצלמה(רק שזאת שחורה וזאת כסופה) היא דיי מהירה יחסית ורמת הרעש שלה פחות או יותר D50.
עשה את השיקולים שלך

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:39

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר