לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-04-2006, 17:30
צלמית המשתמש של b.shlomi
  b.shlomi b.shlomi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
כתבה תורת הערסים

משהו ענק שמצאתי:
(לא להעלב לקחת בהומור)

ערס צעצוע (אשכנזי מתלהב):

מראה: הערס צעצוע מסתובב בדר"כ עם בגדי-ים של בילבונג וחולצות גלישה, הוא לפעמים מסתובב עם איזה כובע, בדר"כ כובע קסקט (רק מצחייה בלי הלמעלה), נעליים אלגנט, לעתים נעלי בר-מצווה שחורות, לערס יש בדר"כ שרשרת במשקל 40 קילו של הראפר האהוב עליו (סאבלימינל).

דיבור: "חכה חכה אני מביא את אח שלי אני י*יין אותך", "בונא אתה לא יודע איזה גב יש לי"

מכונית: אופני BMX עם כוס פלסטיק מאחורה כדי שזה יעשה רעש של אופנוע.

מאפייני העבריין: מסתובב בעיר, לא יוצא ממנה, יושב בתנוחת הרגליים הפתוחות ונשען עם הידיים על הברכיים ועושה בריכה של רוק בין רגליו, קורא לכל בחורה שעוברת "כפרה ועיניים".

מה קיים בתיק הפלילי: פעם הוא גנב מהסופר ארטיק קרח ולא תפסו אותו, גבר!

מוזיקה: 50 סנט, זוהר ארגוב, פופ, ראפ, וטראנסים למתחילים.

שם נפוץ: דין, גיא, יוגב, איתי.(אם זהו שמכם..נא לא להעלב..)

ערס מצוי:

מראה: ג`ינס של כאוס, חולצה של כאוס, נעליי פומה, ג`ל של מניאק בשערות (השיער בדר"כ מחומצן לבלונד – נזלת), שהערס המצוי יורד למטה לפגוש חבר הוא תמיד ירד בחליפת טרנינג של "אדידס"

דיבור: "וואלק מיייייייייי????", "צא יא מניאק צאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!", "תוריד ת`יד!!!! (במבטא ערבי קל)", "וואלק בואי בואי רגע בואי!!", "שתוק יא אשכניזי מניייייק", "באמא שלי נשבע לך אחושרמוטה!!!"(ממש שפה גבוהה)

מכונית: אופנוע DT, מיול, פיאט (אונו, פונטו, מריה, בראבה), פג`ו 205 Forever , לאחרונה יש לערסים תחביב לשפר את המכוניות, עם ספויילרים של אף-15, ג`נטים של משאית, מדבקות של NO-FEAR, ו-RIEGER.

מאפייני העבריין: מסתובב בשכונה, יוצא לפאבים "לדפוק תראש אחולמניוקי", יוצא למסיבות, רב מכות, חלק דוקרים, חלק "משאילים" טייפים ממכוניות, אוהב לשאול כמה אתה מוכר את האוטו שאפילו אין להם כסף לקנות ארטיק של ההתנתקות, אוהב לנסוע 130 על הפיאט ולשמוע טראנסים פול ווליום (יש לערס המצוי סגנון נהיגה מיוחד, או שהוא נצמד להגה כמה שהוא יכול, או שהוא עם המשענת אחורה עד הסוף.)

מה קיים בתיק הפלילי: אולי דקירה, אולי קצת סמים, לא משהו רציני, לחלק כבר יש פז"מ באיזה מוסד (לכבדים יותר), כמה דוחות מהירות וחניה.

מוזיקה: טראנסים, מזרחית כבדה וזוהר ארגוב לפני השינה.

שם נפוץ: שימי, לירן, אלירן, שלומי, יוסי.(אם זהו שמכם..נא לא להעלב)

ערס פשע:

מראה: שיער מסורק לצד, שרשרת זהב אמתית שהיה עוד לסבא שלו בעיראק, חולצות מכופתרות, ג`ינס אלגנט, נעליי חתונה שחורות, קיצור נראה כאילו כל יום הוא הולך לברית, לפעמים יש להם קעקוע של "אמא אני אוהב אותך" על הזרוע.

דיבור: "וואלק אני עשיתי כבר המכה!", "שמעון אני הולך הבית", "חבל לי עליך יש`ך דווקא פנים יפות", "אללללק אתההההההה", "בחיית תסדר אותי"

מכונית: הוּנדה סיויק, סובארו פשע, ב.מ.וו. 89 שחורה.

מאפייני העבריין: כבר "ישב", כבר דקר, כבר פרץ וכבר ראה הכל בחיים, עוד מעט יראה גם כלא, הערס פשע הוא באמת ערס מסוכן, מפני שהוא לא צריך את חברים שלו כדי לתת מכות, הוא ישר דוקר, ישר מרביץ, בלי דיבורים לפני ואחרי, נוהג מהר ומצפצף למנייקים, יש לו חברים בדואים וערבים שאיתם הוא מביא *ונותסמים לארץ, הוא כבר בונא את דרכו בעולם הפשע (בדר"כ מת בדרך או נכנס לכלא ואז פותח קיוסק).

מה קיים בתיק הפלילי: עברות יותר כבדות, דקירות, אלימות קשה, 200 דוחות, סמים, פריצות...

מוזיקה: זוהר ארגוב המלך.

שם נפוץ: אבי, משה, איציק, גדליה וחיים.(אם זהו שמכם..נא לא להעלב..)

ערס של הים:

מראה: תמיד שזוף (חצי שחור פחם), עם שיער ארוך אסוף בקוקו עם גלח בצדדים, תמיד עם הראש מורכן מעט קדימה, במבט של "למה מה קרה" על העיניים, בגד ים של חברה לא ידועה.

דיבור: לא מדבר הרבה, רק על כוסיות.

מכונית: Jeep Wrangler

מאפייני העבריין: מ*יין שבדיות, מ*יין תיירות, יודע אנגלית כמו חכם חנוכה בסרט "חגיגה בסנוקר", חיי את החיים שלו ולא הולך מכות כמעט (אבל אם אתם הולכים איתו מכות חבל לכם על הזמן), יעבוד בתור מציל, תמיד משחקים מטקות!

מה קיים בתיק פלילי: אין כלום.

מוזיקה: זוהר ארגוב.

שם נפוץ: רועי (במלרע), שימי, אדיר (גם במלרע).(די להעלב..חח)

זקנים תימנים
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://forum.xcite.ws/html/emoticons/sad.gif]
-לא נמצא סמיילי מתאים!)

מראה: תלתלים על הכתפיים, על הגב, על הבטן ועל הרגליים, שחורים כמו הלילה, היחידים שהולכים עם בגד ים תחתונים, שיער לבן מקורזל, סיגרית TIME בפה ולוח שש בש.

דיבור: מדברים על המצב במדינה 24 שעות.

מכונית: מזדה 323 שמורה, יד שניה, טסט לשנה, מזגן, במצב מכני מצויין!!!!

מאפייני העבריין: צובט למלצריות בתחת, מעשן, שותה בירה "מכבי", משחק שש בש ומטקות, גר בים.

מה קיים בתיק הפלילי: אין כלום.

מוזיקה: זוהר ארגוב המלך!!! מוזיקה תימנית אסלית, ציון גולן, אייל גולן.

שם נפוץ: ששי, ששון, שמעון, זכריה.(אין לי כוח יותר לרשום את זה..)

עבריין:

מראה: מסודר, מטופח, נראה כמו רוזנשטיין ואלפרון קיצור...

דיבור: לא יודעים, עדיין אף אחד לא יצא חי כדי לספר.

מכונית: ב.מ.וו סדרה 7, מרצדס משוריינת, וולוו.

מאפייני העבריין: שולט בסמים, שולט בהימורים, עבריין רציני, שומעים עליו בחדשות וקוראים עליו בעיתונים.

מה קיים בתיק הפלילי: זה לא תיק זה קיטבג.

מוזיקה: זוהר ארגוב ומוזיקה קלאסית.

שם נפוץ: אלפרון, רוזנשטיין.(רצוי להחליף שם..ודחוף!)

נערך לאחרונה ע"י b.shlomi בתאריך 16-04-2006 בשעה 17:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:00

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר