לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-04-2006, 01:54
  Jiffi Galil Jiffi Galil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי עידן למבורגיני שמתחילה ב "חחחחחחחחחח....|ROTFL| סבבה,..."

כל הסטיגמות - זה גם די נכון. לדעתי:

890 - שכונה ! כל הזמן שרים וצועקים "890 כבוד !! 890 כבוד !!". חזק שם הקטע של הרעל. כל פעם שאנחנו שומעים צעקות בבסיס אנחנו יודעים ש890 הולכים לאנשהו. חברים שלי שנשארו ב890 גם אחרי הטרום-טירונות מרוצים סכ"ה. מתאים למי שרוצה פשוט להנות בטירונות, באמת כיף שם וכל הרעל הזה באמת מעלה לך את המורל והחשק. אני לא יודע אם ככה זה כל מחזור, אבל אצלנו הביינישים(בני ישיבות) מרכיבים מחלקה שלמה ועוד קצת ב890, והם באמת אחלה אנשים, והם עושים שכונה שאנחנו רק יכולים לחלום עליה. הצוות פיקוד שם לדעתי קצת מרוחק אתה לא יודע עליהם דברים אישיים וכאלה, וגם לא ממש רוצה לדעת חח, הם אנשים קצת מוזרים לדעתי, אבל ממש ממש מצחיקים. פשוט קריקטורות. בקיצור כיף שם.

101 - משפחה גדולה וצהובה. וזה דבר טוב לדעתי. כשעברתי מ890 בטרום-טירונות ל101 בטירונות עצמה, הופתעתי לגמרי, הגישה שונה לגמרי. קודם כל המפקדים לוקחים אותך אישי, אין דיסטנס בכלל(וכמו שהמ"מ והמ"פ אמרו לנו הרבה פעמים, זה לא הולך להשתנות בכלל), המכ"ים שם באמת דואגים לך, אתה יודע הכל עליהם את השאיפות שלהם בחיים מה הם למדו בבית ספר כמה אחים ואחיות מה התחביבים שלהם הכל. כל הזמן שוברים איתם דיסטנס ומדברים אישי ואמיתי ואתה מרגיש באמת כאילו אתה מדבר עם חבר קרוב. בשמירות בלילה המ"מ והמ"פ לפעמים יוצאים ומדברים קצת עם המאזין וצוחקים איתו שלא יהיה לו משעמם. לי אישית ממש טוב שם לא הייתי מחליף גדוד בחיים. מה שכן, לא שרים כל הזמן כשהולכים - הולכים בשקט. וזה קצת חסר, הרעל הזה. רק כשחזרנו ממסעות שרנו. לדעתי, ממה שראיתי, הפיקוד של 101 הוא הפיקוד הכי איכותי. גם מבחינת הצטיינות, 101 מובילה בגדודים בטבלת ההישגים, גם החיילים וגם המפקדים. אבל זה שהמפקדים שם חברים שלך לא אומר שזה שכונה, להפך, לא מרשים לנו בכלל להפוך את זה לשכונה ואם מנסים - חוטפים. בשבילי זה יתרון אבל למי שמחפש יותר להנות בטירונות זה יכול להיות גם חיסרון. זה פחות הנאה שם ויותר השקעה. כמובן שזאת לא משמעת ברזל או משהו ברמה של יחטיות, אבל כן צריך משמעת שם. אגב מי שעושה בעיות נותנים לו נזיפה או קצת תיזוזים, אין אצלנו עונשים כבדים, המפקדים שם באמת באים במטרה לעזור לך ולשפר אותך ולא סתם לדפוק אותך ולהשפיל אותך. ואני חייב לציין שוב שמבחינת סגל המפקדים, זה לדעתי אחד הצוותים האיכותיים בבא"ח ובצה"ל בכלל. המפקד הסמל שלנו - החבר הכי טוב שלנו. המכ"ים - כמו אמא מגינים עלייך. המ"מ והמ"פ - כל הזמן תומכים ומכירים כל אחד אישית ואתה יכול לפנות אליהם עם כל בעיה. המ"מ שלנו גם בא ביציאות לבקר בבתים של חיילים בתור חבר ולהכיר את המשפחה. אפילו הסרס"פים שלנו ממש נחמדים. הרס"פ שלנו - מנייאק כמו כל הרס"פים חח אבל ככה זה עם אלה. הכל שם באמת כמו משפחה אחת גדולה. צהובים, איכותיים ומשקיענים אלה לא קללות לדעתי

202 - כמו שהוא אמר. אמצעים כאלה. הגדוד הנשכח חח. לא ממש שומעים אותם או מדברים איתם. מבחינת טבלת הישגים - באמצע. אין לי חברים שהגיעו לשם ולא הייתי שם אף-פעם לא מכיר את המפקדים אז אני לא יכול לתת לך מידע פנימי. מבחינת מוניטין, יש להם מוניטין מאוד טוב.

נערך לאחרונה ע"י Jiffi Galil בתאריך 19-04-2006 בשעה 02:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-04-2006, 20:16
  Amir18 Amir18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ליאור וקנין שמתחילה ב "כן לי יש שאלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ליאור וקנין
למה לא הגעת ליחטיות?!?!

היה קשה או שפשוט לא רצית?!?!

לא רציתי...בהתחלה חשבתי על זה ואמרתי נצא לגיבוש ננסה, אפילו היה לי קומבינות במגלן שאם רק הייתי מסיים הייתי מתקבל בטוח, אבל תוך כדי הגיבוש אתה חושב הרבה אם זה מתאים לך, ולא כל כך התחברתי לאנשים ש"הובילו" את הגיבוש, הרבה אנשים עושים את עצמם ועוזרים לך רק כדי שיראו...סיימתי את היום הראשון שהוא היום הכי קשה...ובאמת היה קשה לא אומר שלא...אבל אפשרי לסיים את זה אם אתה אומר לעצמך אין מצב אני פורש...בדרך לאוהלים אחרי חשיבה כל היום אמרתי למפקד שהיה שאני רוצה לפרוש, אז פשוט שכולם התארגנו לשינה לקחתי את הציוד והלכתי...
עוד משהו שהפריע לי, אני בנאדם שאוהב לצחוק והכל אבל שצריך להיות רציני אני רציני...ביחטיות צריך להיות כל הזמן רציני ומשמעת חזקה יותר, שאני לא מתחבר לזה, בסה"כ לא באתי לסבול בצבא...אחרת לא הייתי מתגייס לקרבי...

לא מתחרט בכלל על הבחירה שלי, בגדודים יש אנשים הרבה יותר פתוחים, יש שירים, יש צחוקים אבל שצריך גם רצינות...אתה עדיין עובר הכשרה מאוד מעניינית ואתה עדיין צנחן שעושה מסעות קשים ואימונים קשים...המסלול עובר לך באווירה הרבה יותר טובה מסיירות...

כל אחד ומה שהוא מתחבר אליו...אצלנו ב890 יש מלא צחוקים וההכשרה עוברת ממש בטוב...ח'ברה זהב...ממליץ...

נערך לאחרונה ע"י Amir18 בתאריך 18-04-2006 בשעה 20:21.
ישן 18-04-2006, 20:26
  Amir18 Amir18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי oketz07 שמתחילה ב "[font=Verdana]תגיד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי oketz07
תגיד אחי
האם בגדודים כזה גרוע?
בכלל שווה להתגייס לצנחנים/גולני/גבעתי ולשרת בגדודים,כי לפי מה שהבנתי הגדודים נחשבים הרבה פחות לצבא ובכלל..
איך התנאים שלכם?
והאם אתה מרגיש שירות מענין ומאתגר או משעמם ושגרתי?
תודה.

בגדודים לא כזה גרוע צאו מהסרט שלכם על סיירות כבר...
הגדודים הם אלה שעושים את העבודה החשובה, הם אלה שעושים קו באיזשהי גזרה ומכירים את השטח מקרוב, כל רחוב, כל עץ, ובזמן שקורה משהו יודעים בדיוק מה לעשות...אז כן יש קווים שיותר שוחקים מבחינת שעמום וזה, אבל עדיין זאת העבודה האמיתית...
לגבי שירות מעניין ומאתגר אני לא יכול להגיד לך עדיין כי לא עליתי לקו אני עדיין בהכשרה, ההכשרה מעניינת מאוד...
התנאים שלנו פשוט מעולים, ישנים בחדרים עם מזגן, בבסיס חדש עם מגרשי ספורט חדר כושר, מועדון עם טלויזיה והכל לכל פלוגה...רק בשביל זה שווה לכם להשקיע בגיבוש צנחנים
ישן 19-04-2006, 13:15
  Jiffi Galil Jiffi Galil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Extremo שמתחילה ב "בשתי היחידות קורעים את..."

מבחינת אימונים מגלן הם מקבלים משימות של שלדג, אז יש להם הרבה יותר אימוני צניחה מלנו(יש להם 30+, לא צחוק), בקיצור הם יותר אוירים, עובדים עם מסוקים והליקופטרים.

דובדבן הם יותר אימונים לשטח, למלחמה פנים מול פנים.

אבל אנחנו עכשיו לא בזמן מלחמה, אז גם מגלן כמובן נלחמים בשטח, כמו דובדבן, וכמו כל יחידות החי"ר עכשיו.

האנשים הם מכל הסוגים שם, כי לא ממיינים אותם ממש לפי איכות, לא מחפשים פיקוד במגלן\דובדבן אלא לוחמים, לכן התנאי קבלה זה כושר.

נערך לאחרונה ע"י Jiffi Galil בתאריך 19-04-2006 בשעה 13:23.
ישן 18-04-2006, 21:10
  Extremo Extremo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.05
תראו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Amir18 שמתחילה ב "מי שרוצה לשאול שאלות על גיבוש צנחנים...פה..."

אני התגייסתי במרץ לצנחנים.לפני הגיוס הייתי מורעל רצח דווקא על הפלס"ר או העורב.לא רציתי מגלן ולא דובדבן.ביום של הגיבוש קיבלתי מכת חום,שעד היום אין לי מושג בגלל מה.החופ"ל לא נתן לי לצאת.התבאסתי רצח.הייתי מושבז ביומיים הראשונים של הטרום פצצות...
אבל אחרי כמה זמן,התחברתי לאחלה אנשים והבנתי שדווקא זה לא משנה איפה תהיה.מה שמשנה זה הגישה שאתה בא איתה.שביזות זה סתם מעפן,והחלטתי שאני דווקא יוציא את ההכי טוב שיש בגדודים.הגעתי לגדוד שרציתי-101.
היום אני כבר כמעט חודש בצבא,ואני מבסוט חבל"ז.יש לי אחלה מפקדים,ובכלל הסגל ב-101 הוא אחד הטובים.הייתי ב-202 בטרום ואני בוודאות יכול להגיד שב-101 תמיד אפשר להיות פתוח עם המפקדים.
אני נמצא בין אחלה אנשים.כל הקטע של האשכנזים זה שטויות.יש לנו מלא אשכנזים,אבל גם תימנים בשפע

כמובן שאני לא אומר לכם לא ללכת ליחס"ר,אבל מה שאני מנסה להגיד זה שגם הגדודים הם אחלה.ואני לא מתחרט על זה שהגעתי דווקא לשם...
ישן 20-04-2006, 13:26
צלמית המשתמש של R.I.P
  R.I.P R.I.P אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל R.I.P
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי AAA1234 שמתחילה ב "בכל גדוד(לא משנה איפה) יש 5..."

בכל גדוד ישנם 3 וותיקות - פלח"וד, מסייעת, ומבצעית. הקשר בין הפלוגות הוא אפסי כל וותיקה עם הייעוד שלה, תפקיד הפלח"וד למשל הוא להיות חוד החנית במקרה של מלחמה, ייעוד המסייעת הוא סיור וטילי גיל ומרגמות וכו' וכו' ותפקיד המבצעית הוא להיות איפה שאומרים להם מתי שאומרים להם, כלומר יום ראשון הם בחווארה ויום חמישי הם בג'נין.
מן הסתם יש בין כל הוותיקות קשר ושיתוף פעולה.
מה שקורה היום הוא שבגלל שמנסים לצמצם את תופעת הצעירים - וותיקים כל מחזור גיוס מתגייס או לפלח"וד ומבצעית או למסייעת ולמבצעית, תלוי בתאריך הגיוס שלך.

ועכשיו בינינו בגדול כולם עושים בידיוק את אותה העבודה רק עם הבדלים בייעוד זה הכל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:04

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר