לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-04-2006, 01:59
  ג' שם בדוי ג' שם בדוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.05
משהו שחשבתי עליו.

למה שלא אעבוד עבור השב"כ?
שאלה קשה, אבל אנסה לענות עליה.
נגיד שאני עובד עבור השב"כ, ומישהו נותן לי קוד לפצח, קוד שאף אחד אחר לא יכול לפצח. אז אני מנסה לפצח אותו ואולי אני אפילו מצליח. ואני ממש שמח עם עצמי, כי ביצעתי את המשימה שהוטלה עליי באופן יפה מאוד.
אבל אולי הקוד הזה היה בעצם המיקום של איזה קבוצת מורדים בצפון אפריקה או במזרח התיכון. וברגע שיש לשב"כ את המיקום שלהם, הם מפציצים את הכפר שבו המורדים התחבאו, ו-1500 איש, שאין לי שום בעיה עם אף אחד מהם, נהרגים.
עכשיו, הפוליטיקאים אומרים "שלחו את חיל הרגלים לאבטח את האיזור", כי הם לא שמים זין. זה לא יהיה הילד שלהם שיישלח לשם, וייספוג את האש. בדיוק כמו שזה לא היה הם כשהם נקראו להגנת המולדת, בגלל שהם בדיוק הדריכו טיול בשירות לאומי. זה יהיה איזה בחורצ'יק מאיזה עיירת פיתוח שייספוג את הרסיסים בישבן שלו. ואז הוא יגיע הביתה ויגלה שהמפעל שהוא היה רגיל לעבוד בו הועבר למדינה שהוא בדיוק חזר ממנה, והאיש שתקע בו את הרסיסים בישבן שלו תפס את המשרה הישנה שלו, בגלל שהוא ישמח לעבוד עבור 15 שקל ביום, בלי הפסקות שירותים.
בינתיים, הבחורצ'יק שלנו מעיירת הפיתוח מבין שהסיבה היחידה שהוא היה שם היא כדי שכולנו נוכל להכניס לתפקיד ממשלה שתמכור לנו דלק במחיר טוב. וכמובן שחברות הנפט ינצלו את התקרית על-מנת להעלות את מחירי הדלק, כדי שהם יוכלו לעשות כמה שקלים עלינו. רווח קטן וחמוד בשביל הכיס שלהם, אבל זה לא עוזר לחבר שלי, שצריך לשלם כמעט 7 שקל על ליטר דלק. וכמובן שהם יקחו את הזמן בזמן שהם יביאו את הדלק משם לארץ, ואולי אפילו ירשו לעצמם לשכור קברניט אלכוהוליסט שאוהב לשתות מרטיני ולעשות סללומים סביב קרחונים, וזה לא ייקח זמן רב עד שהוא יפגע באחד, וישפוך את הנפט לים ויהרוג את כל מארג המזון באוקיאנוס הצפון אטלנטי.
אז חבר שלי מובטל, והוא לא יכול להרשות לעצמו לנהוג, אז הוא חייב ללכת אל ראיונות עבודה, שזה חרא, כי הרסיסים בישבן שלו גורמים לו לטחורים. ובינתיים, הוא גווע ברעב, בגלל שהמנה המוזלת היחידה שהוא יכול להרשות לעצמו להזמין היא דג מהאוקיאנוס הצפון אטלנטי.
אז מה אני חושב? אני אחכה להצעה יותר טובה. למה לא שאני פשוט אירה בחבר שלי, אקח את העבודה שלו, ואתן אותה לאויב המושבע שלו, אעלה את מחירי הגז, אפציץ כפר, אחבוט באיזה גור כלב ים, אשרוק במשרוקית ואצטרף לשירות לאומי? אני אוכל להיבחר לראשות הממשלה.

נערך לאחרונה ע"י ג' שם בדוי בתאריך 19-04-2006 בשעה 02:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-04-2006, 03:23
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
מזל שאתה אופטימי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ג' שם בדוי שמתחילה ב "משהו שחשבתי עליו."

משהו שחשבתי עליו

למה שלא אקנה ארטיק?

אני אלך למכולת השכונתית ואקנה לי ארטיק, חם לי. כשאסיים את הארטיק אזרוק את המקל לרצפה
מה אכפת לי שהמנקה רחובות ינקה, המנקה רחובות יתכופף להרים את המקל וישבור את הגב, משפחתו איבדה את המפרנס וכעבור זמן לא רב הם מפנים את הדירה ועוברים לגור ברחוב.
האבא נכה 100% והוא כל היום רק שוכב בחדרו בעוד שהאמא מקבצת נדבות ברחובות הילדים נשארים חסרי מעש, הבן הבכור מצטרף לחמאס ועובר לגור באירן שם הוא עוזר בפיתוח פצצת אטום שתישלח בשנת 2012 על ישראל.
אותה ישראל בו אני אכלתי את הארטיק. אז למה שלא אקנה ארטיק באמת..

נערך לאחרונה ע"י sheep בתאריך 19-04-2006 בשעה 03:27.
ישן 19-04-2006, 13:33
צלמית המשתמש של Gomp
  משתמש זכר Gomp Gomp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.03
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "מזל שאתה אופטימי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
משהו שחשבתי עליו

למה שלא אקנה ארטיק?

אני אלך למכולת השכונתית ואקנה לי ארטיק, חם לי. כשאסיים את הארטיק אזרוק את המקל לרצפה
מה אכפת לי שהמנקה רחובות ינקה, המנקה רחובות יתכופף להרים את המקל וישבור את הגב, משפחתו איבדה את המפרנס וכעבור זמן לא רב הם מפנים את הדירה ועוברים לגור ברחוב.
האבא נכה 100% והוא כל היום רק שוכב בחדרו בעוד שהאמא מקבצת נדבות ברחובות הילדים נשארים חסרי מעש, הבן הבכור מצטרף לחמאס ועובר לגור באירן שם הוא עוזר בפיתוח פצצת אטום שתישלח בשנת 2012 על ישראל.
אותה ישראל בו אני אכלתי את הארטיק. אז למה שלא אקנה ארטיק באמת..

ועכשיו בא לי ארטיק :] ממש תודה..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:59

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר